Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

״הנורא מכל קרה״, ניקבו לי שלוש חורים בדופן צמיג בעל מידה שאינה קיימת בארץ, איך מתקדמים מכאן?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1122 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוב האנשים מוצאים פתרונות יצירתיים להעביר את הרכב טסט או לחילופין לאשר כל מידה שעולה על רוחם ברשיון הרכב וכאן לא המקום להרחיב...

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 18 שעות, אסטון מרטין כתב:

וואי.. חודש להיות בלי הרכב בגלל צמיג?

מי מייבא רכב לארץ ולא משנה לו מידות צמיגים לכאלה שנפוצות פה?

מה יקרה ביום שיפסיקו לייצר את המידת צמיג הזאת? דינו של הרכב לגריסה?

במהלך השנים אף אחד מהבעלים הקודמים לא טרח לשנות את המידה ברישיון, האחרון שאני רכשתי ממנו את הרכב היה נוסע עם שתי מידות שונות על הסרן הקידמי והאחורי, עכשיו אני ממש מבין למה.

במשך השנים שהרכב אצלי ייבאתי כבר את המידה הזאת אבל אז עוד יצרניות הצמיגים היו מייצרות אותה בעולם, היום כנראה שבשל חוסר ביקוש למידה הזאת כולם הפסיקו את הייצור.

אם יש מישהו שיכול לסייע לי לשנות את המידה ברישיון , אשמח מאוד אם יפנה אליי בפרטי.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן דיברתי איתו בטלפון והסברתי לו בדיוק את המצב, אפילו התחננתי אליו שיעזור לי להביא את הצמיגים במכולה שלו אבל הוא לצערי סירב בתוקף ואמר שהוא לא יכול להביא את המידה הזאת מאחר ואין לה תקנים בארץ.

• מבאס 1

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה את ushopsmotors

אם אתה רוצה לשנות מידות צמיגים ברשיון הרכב, תעזוב את היבואן, הטכניון

מכון התקנים ומשרד התחבורה, המקום שלך הוא מכוני הרישוי בלבד וד"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ניסית לבדוק עם דודי נאסה ? העסקה שלו נקרא "הצמיג" הוא בירושלים אם אני זוכר נכון,אבל עובד עם פנצ'ריות בכל הארץ.

הוא ייבא לי בזמנו 4 צמיגים למיני במידה 12 שלא מצאו בשום מקום בארץ, ושלח לי אותם לפנצר'יה בפתח תקווה שהוא עובד איתה.

שווה לבדוק דרכו.

בכל מקרה אם המידה כ"כ בעייתית הייתי פונה ליצרן לבדוק אם יכולים לשלוח לך מפרט של כל המידות המקוריות שהגיעו בדגם הזה,שווה לנסות.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיי המידות המקוריות שהגיעו עם הרכב לא קיימות בארץ, ככה ששינוי למידה השנייה 245/50/16 גם לא עוזר לי הרבה, אני חייב לשנות למידה יותר סטנדרטית/נפוצה בארץ.

קיבלתי כרגע הצעה לייבוא צמיגי קומהו( היחידים שקיימים במידה הזו)עם תאריך ייצור סוף 2019/תחילת 20, מה דעתכם, ישנים מדי?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, dorondoron כתב:

נסה את ushopsmotors

אם אתה רוצה לשנות מידות צמיגים ברשיון הרכב, תעזוב את היבואן, הטכניון

מכון התקנים ומשרד התחבורה, המקום שלך הוא מכוני הרישוי בלבד וד"ל.

יושופס מוטורס מתעסקים גם בייבוא של חלקים/צמיגים מארה״ב או רק בייבוא של רכביי אספנות קומפלט?

ולגבי פנייה למכוני טסטים כבר פניתי אליהם כמה פעמים אבל לצערי מכיוון שהרכב ייבוא אישי הוא אינו מופיע בכלל בתוכנות/חוברות שלהם ושלחו אותי לבקש אישור מהיבואן שלצערי גם הוא עקשן ומסרב לשתף פעולה בעניין.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הבנתי שאם הם אוחסנו כראוי(באריזה אטומה במחסן מוצל)זה נחשב תאריך בסדר, מה גם שאין לי הרבה ברירות,אבל בכל זאת אני אנסה להוריד אותו עוד קצת במחיר.

מה שכרגע יותר מדאיג אותי זה אם אצליח בכלל להכניס אותם לארץ, כי יש הטוענים שיש הגבלה של מקסימום 10 חודשים מיום הייצור, ומעל זה אי אפשר להכניס את הסחורה לארץ.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו סאגה. בגלל שאתה רוצה לפעול לפי החוק.

יבוא צמיגים- אם זה בצורה פרטית אז לדעתי יהיה כאב ראש וסיכוי סביר שתשאר גם בלי הסחורה. 

2 אופציות:

1) לא אוהב את זה אבל במציאות הנוכחית זה לדעתי הפתרון. למצוא מידה הכי קרובה למקורית שפופולארית ולחפש מישהו שירשום לך אותה ברישיון. 

2) לפנות למחלקת האספנות של GM בארצות הברית. אולי משם תגיע הישועה למרות שאצלהם הם לא צריכים אישור להחליף מידה לצמיגים.

אולי אם יגיע מסמך מיצרן הרכב היבואן יתרצה ויעזור. יתכן שאחת הסיבות ש UMI לא עוזרים זה שהרכב במקור לא יובא על ידם בעבר. אחרת אני לא רואה סיבה לאטימות לעזור למישהו שמחזיק רכב אספנות של המותג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה לשים מידה קרובה למקורית שנמצאת בארץ נניח 225/55/16 כל עוד היא תהיה רשומה לי ברישיון, הבעיה שאני לא יודע למי לפנות שיכול לעזור לי לרשום אותה ברישיון.

וכן, זו כנראה הסיבה שהיבואן אטום ולא מוכן לשתף פעולה מאחר שהרכב יובא בזמנו בייבוא פרטי ולא על ידם.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום מניעה ליבוא של חמישה צמיגים.

תמצא ספק בחו"ל שמוכן לשלוח אליך את הצמיגים לארץ, במידה ולא אפשרי תירשם ליושופס ותקבל כתובת בארה"ב / אנגליה.

אתה ממלא את טופס בקשה לייבוא מוצרי תעבורה לפני שאתה רוכש את הצמיגים, ולאחר קבלת האישור אתה מייבא אותם.

קישור לטופס:

https://forms.gov.il/globaldata/getsequence/[email protected]

תבחר יבוא אישי, פרט מכס 4011, תמלא רק את הפרטים הנדרשים בכוכבית אדומה.

4011909000/54019090/5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי את הבקשה למשרד התחבורה.

שלחתי כרגע בקשה למשרד התחבורה לאישור ייבוא צמיגים באופן פרטי/אישי, אבל אני עדיין חושש לייבא בעצמי עם כל הפרוצדורה והבירוקרטיה שכרוכה בזה, מה גם שהצמיגים היחידים שמצאתי עד עכשיו בניי שנה+ ואני פוחד שבסוף יעשו לי בעיות במכס ולא יאשרו לי להכניס אותם לארץ.

כמה זמן בערך מתקבלת תשובה לבקשה ממשרד התחבורה? עם האישור הזה למעשה אני משחרר מהמכס את הסחורה ביום הגעתה לארץ?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1122 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...