Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

״הנורא מכל קרה״, ניקבו לי שלוש חורים בדופן צמיג בעל מידה שאינה קיימת בארץ, איך מתקדמים מכאן?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה1000₪ לצמיג כולל הכל זה המחיר שיוצא במישלוח אווירי( מגיע תוך שבועיים) שזה מאוד מייקר את כל הסיפור ובמידה ומביאים במישלוח ימי המחיר כולל הכל לצמיג יוצא זול משמעותית בסביבות 600-700₪ לצמיג.

אגב, זאת ההצעה היותר זולה שקיבלתי, יש לי גם הצעה של 7000₪.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הבעיה של כל הייבוא הזה לוקח זמן, כל צמיגאי/יבואן גדול שאני בקשר איתו אומר לי אני אבדוק לך ופשוט נעלם לכמה ימים, רק שאני יושב לו על הראש הוא זורק איזה הצעה בשמיים או שבסוף אומר מצטער אין את המידה הזאת אצל הספקים שלי בחול.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.2.2021 בשעה 03:53, Derish כתב:

אני מניח שזו לא הקמארו היחידה בארץ מהדגם הנ"ל, וכנראה שהבעלים של הרכב הנדיר יחסית מאוגדים במועדון או קבוצת פייסבוק כלשהם. הפתרון הפרקטי במצבך הוא לשאול מאחד מהם גלגל או שניים ליום הטסט ואז להזמין צמיגים חדשים בזמנך הפנוי. זה לא אמור להקשות עליהם במיוחד, שכן בד"כ לא מדובר ברכב לשימוש יומיומי. אם אתה לא מכיר את הקבוצות או המועדונים הרלוונטיים, תתחיל מלהתייעץ פה בפורום אספנות או באתרים של מועדון החמש ו-IVC.

החברה הבודדים(4) שאני מכיר ממועדון ״ ציפורי האש״ שיש להם רכב כמו שלי אף אחד מהם לא נוסע על הג׳אנט המקורי כלומר כולם נועלים מידת צמיגים שונה משלי, חלקם החליפו לג׳אנט 17 אינץ אבל לא שינו ברישיון.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.3.2021 בשעה 15:19, amosbmw כתב:

לחלוטין יש מה לדאוג.

תוודא עם הספק שתאריך הייצור הוא באמת בתוך 10 החודשים אחרונים. זה לא מובן מאליו.

אחרת לא תוכל להכניס את הסחורה.

יבואן צמיגים אמר לי שייבוא ימי כזה לוקח בערך כשלושה חודשים להגיע לארץ, ואין אפשרות לדעת את תאריך ייצור הצמיגים לפניי העמסה בפועל אצל הספק בחול, אבל יש הגבלה ברורה לייבוא צמיגים עד 18 חודשים מייצורם.אבל דיי קשה לאתר צמיגים במידה הזאת אפילו אצל הספקים בחול.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יבואן מיבא, זאת בעיה שלו לשחרר את הצמיגים.

אם אתה מייבא לבד, זאת בעיה שלך.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עבודה שהיא ספציפית וחד פעמית, בעל העסק ידרוש רווח נאה כדי שיהיה לו כדאי.

היבואן מייבא ומתעסק עם כמויות של צמיגים על בסיס יומי, עכשיו אתה מגיע "מבלבל לו את השכל" על צמיג נדיר שהוא צריך להתאמץ כדי להביא אותו

אז בהחלט הגיוני שהוא יבקש סכום שיהיה לו כדאי ומשתלם להתעסק עם הכאב ראש הזה

אני לגמרי מבין את הבאסה בלשלם סכום כזה אבל כמו שזה נראה בעבור המידה הזאת או שאתה מתברבר עם הכאב ראש הזה בעצמך (ואם יש לך זמן וסבלנות אז מעולה) או שאתה משלם מחיר פרימיום כדי שמישהו אחר יתאמץ בשבילך.

אם אני במקומך, או לוקח בייבוא ימי ומחכה בסבלנות, או מחליף לגודל אחר, מסיים עם הסאגה הזאת ומשלם כמה גרושים שיעבירו אותי טסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה לשלם למישהו שיביא לי במישלוח ימי, אבל עד עכשיו אף אחד לא אמר לי בוודאות שקיימת זמינות לצמיג כלשהו במידה הזאת אצל הספק שלו בחול, חלקם סתם זורקים לי ״ אפשר להביא ב ***₪ כולל הכל ליחידה״ ושאני רוצה להתקדם ולסגור עניינים ושואל יותר פרטים לגביי יצרן/סוג/דגם ספציפי של הצמיג הם אומרים תן לי לבדוק את זה ופשוט ״ נעלמים״ למספר ימים, וחלקם אפילו לא טורח לחזור אליי עם תשובות ומשאיר אותי באוויר.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה טכנית( מבלי להתיחס רגע לעניין החוקיות) צמיג במידה 225/55/16 יכול להתאים לי על הגאנט המקורי ? כי זו מידה מאוד נפוצה בארץ ויש ממנה מבחר גדול של אופציות.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתאים. יהיה הבדל מזערי במד המהירות.

תזין עם נתוני רוחב ואופסט של הג'אנט שלך ותראה בדיוק.

https://www.wheel-size.com/calc/

לא הייתי אומר שהמידה מאוד נפוצה בארץ, אבל כן בהחלט יש צמיגים.

אני משתמש בContinental PremiumContact2 במידה הזאת, קוד עומס 95Y.

עריכה אחרונה על ידי amosbmw

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.3.2021 בשעה 09:33, much כתב:

מבחינה טכנית( מבלי להתיחס רגע לעניין החוקיות) צמיג במידה 225/55/16 יכול להתאים לי על הגאנט המקורי ? כי זו מידה מאוד נפוצה בארץ ויש ממנה מבחר גדול של אופציות.

כדאי להסתכן וללכת על האופציה הזאת? בבדיקת משטרה שיגרתית יכולים להוריד לי את הרכב מהכביש ?עדיין אף אחד לא חזר אליי עם הצעה ולא מצליחים למצוא את המידה הזאת אפילו בחול, אני ממש מיואש.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...