Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת Start Stop: מישהו התרגל לזה?

שושו השועל
שימו לב! השרשור הזה בן 1225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 8 שעות, yd b-4 כתב:

לפחות אצלי בפיקאסו הטורבו הוא עם קירור חשמלי אין קשר למנוע. אני מנחש בסבירות גבוהה שגם בבמוו זה כך.

כמדומני גם ב-VAGיות זה ככה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yaniv572 כתב:

בהחלט מתרגלים. לכבות אותה בכל תחילת נסיעה. ההרגל שלי הוא כיבוי המערכת מיד לאחר החגורה.

בסקודה אוקטביה (2016) זה פשוט נורא.

אני יכול לגלוש לצומת(לדוגמה אחרי תמרור עצור) ופתאום המערכת מכבה את הרכב. לטעמי זה סכנת נפשות.

מנסיוני - המערכת היא רעיון טוב אבל בגיר ידני. בגיר ידני המערכת נכנסת לפעולה בניוטרל. לדוגמה שרוצים לעצור ברמזור.

בגיר רובוטי (לא התנסתי באוטומטי רגיל או רציף) הביצוע כושל, גובל בסכנת חיים ואני לא חושב שזה יכול לעבוד טוב.

נסעתי גם עם אוקטביה tsi1.2 dsg7 והפעולת המערכת מציקה ביותר. גם היא מכבה את ההגה כח ככל הזכור לי (לא ברור לי למה בהגה חשמלי לעשות את זה). בגדול הבעיה העיקרית היא כיבוי מנוע מוגזמים. טוב היה אם היה טיימר שרק אחרי 2 דקות המנוע נכבה. קרה בירידה שעזבתי את הבלם והרכב מתקדם קדימה ולקח לו 2 שניות "להיזכר" שהוא צריך להניע.

בטויוטה היברידית הביצוע מצויין מן הסתם כי שהמנוע בנזין נכבה אפשר להתחיל נסיעה עם המנוע החשמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטויוטה היברידית גם המזגן לא מפסיק לקרר.
אני לא מבין את המערכת הזאת - למה בקיץ צריך כל פעם להזיע ברמזור אדום ארוך? זה עוד יותר מוסיף לעצבים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב שלי - תמיד מכבה את המערכת מייד בתום ההתנעה.

השבוע נהגתי קצת בקודיאק של העבודה, ולא רק שהרכב נכבה תוך שנייה בכל עצירה, יש גם הידרדרות קלה (בגלל הגיר הרובוטי?).

בקיצור מערכת נוראית ומיותרת

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש היום פתרון פשוט, plag&play. הרכיב "זוכר" את המצב האחרון בו המערכת הייתה (כבויה/דולקת), ובהתנעה הבאה של הרכב, משאירה את המערכת לפי המצב האחרון.

ניתן לרכוש כאן. במידה ואין אפשרות משלוח לישראל, פנו למוכר, והוא יאפשר את הרכישה והמשלוח לארץ.

(קיימים ברשת פתרונות גם למותגים אחרים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם לבטל עם קידוד ב-VAGיות.

אגב, @pasat04מה שהצעת לא פוגע במימוש אחריות במידת הצורך?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבטל קבוע בכל התנעה. לפי מה שהבנתי המערכת משפיעה לרעה על אורך החיים של המצבר. וגם מבדיקות ההשפעה על צריכת הדלק אפסית (אולי שונה אם הנסיעה בעיקר עירונית, מרובת עצירות). יש קידודים אבל אין לי כוח להתעסק בזה רק בשביל לחסוך לחיצה על כפתור כל פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפולקסווגן פולו משאיר דלוק, אבל אם אני נכנס למעל תנועה וצריך להיות זריזים אני מכבה ישר את זה.

זה באמת לא תורם לשום דבר וכמו שציינו לפני, הרכב לפעמים מחליט לנוסע אחורה.

אולי הפעולה של כיבוי המנוע מתאימה יותר לכבישים באירופה (אולי פחות רמזורים בדרך?!) אבל לישראל זה מיותר לדעתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד עצבן אותי בגולף, אז ביטלתי.

בvag אפשר לבטל בעזרת קידוד. אני רכשתי מכשיר שנקרא obd11 עם פריסט שמבטל אותו. אם אתה מחיפה, אני יכול לעזור לך לבטל את המערכת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיוויק יש כפתור נגיש מאוד בשביל לכבות את זה, לפעמים אם לא בא לי שהמזגן יתכבה.
בכל מקרה גם ברמזור רוב הפעמים זה לא מפריע לי כי יש לי הולד ברייקס אז לחיצה קטנה על הגז לפני שהרמזור ירוק או שרכבים לפני מתחילים לזוז וזה מתניעה אבל עדין נשאר במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, eitanuch כתב:

זה מאוד עצבן אותי בגולף, אז ביטלתי.

בvag אפשר לבטל בעזרת קידוד. אני רכשתי מכשיר שנקרא obd11 עם פריסט שמבטל אותו. אם אתה מחיפה, אני יכול לעזור לך לבטל את המערכת. 

יש לך לינק למוצר? ראיתי באמזון שמוכרים ב 65 דולר
תודה על ההצעה. אבל אני מהמרכז 😕

עריכה אחרונה על ידי LightningB
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה האתר של החברה: https://obdeleven.com/en/

ספציפית, זה המוצר שאתה מחפש: https://obdeleven.com/en/home/156-obdeleven-device-0725423005110.html

אני הזמנתי בעבר מאמזון, אבל לצערי אני לא מוצא כעת מוכר ששולח לארץ. אני מאמין שאפשר למצוא באיביי (או להזמין דרך האתר, אם אפשרי).

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אין שום בעיה עם המערכת, אני גם אוהב השילוב עם נעילת הבלמים בעצירה מלאה, זה נוח ולא מורגש.

Sent from my SM-G975U1 using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...