Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מייבש כביסה 8 ק"ג איכותי. למישהו יש המלצה?

shay2828
שימו לב! השרשור הזה בן 995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למישהו יש המלצה למייבש כביסה איכותי 8 ק"ג? לא משנה לי אם צינור או בלי.

טווח מחירים 2000-3500 ש"ח, ואם יש משהו שעולה יותר וכדאי אז אין לי בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3500 שקל למייבש כביסה?? תחפש דברים אחרים להשקיע בהם סכומים כאלה. מייבש כביסה הוא מוצר פשוט וכל שקל יותר מהמחיר הכי זול בשוק הוא סתם תשלום עבור שם.

תקנה את ההכי זול ואם אתה חושש מחברות מדבקה לך על קריסטל או Indesit גרמניה.  

אישית, הייתי רוכש מייבש 7 קילו מאחר וההפרש במחירים בין 7 ל8 מאוד משמעותי משום מה.. אני מניח שיש לך מכונה 8 קילו ולכן אתה רוצה מייבש בעל קיבולת דומה, פשוט תעמיס קצת פחות על המכונה ו\או תשמיט מהמייבש פריטים יותר עדינים בכל סבב כביסה כך שהכל ייכנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, omricn כתב:

לא הבנתי. קריסטל הוא מותג מדבקה. Indesit היא חברה איטלקית.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נסיון מעולה עם מייבש של AEG של 7 קילו שעלתה 1700~ שקל לפני שנה וחצי, אחרי נסיון גרוע מאוד עם מייבש של סמסונג.

אז על AEG אני יכול להמליץ, מסמסונג להרחק כמו מאש.

יש לי גם נסיון מעולה עם מכונות כביסה של בוש, מניח שהמייבשים שלהם גם כן מעולים אז שווה לבדוק. ככה או ככה תצא ברף הנמוך של התקציב אם לא מתחתיו.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעו לי את זה:

https://www.electrolux.co.il/product/laundry/condenser-tumble-dryers/מייבש-כביסה-קונדנסור-8-קג/

מישהו מכיר..התנסה?

לפני 5 שעות, omricn כתב:

3500 שקל למייבש כביסה?? תחפש דברים אחרים להשקיע בהם סכומים כאלה. מייבש כביסה הוא מוצר פשוט וכל שקל יותר מהמחיר הכי זול בשוק הוא סתם תשלום עבור שם.

אישית, הייתי רוכש מייבש 7 קילו מאחר וההפרש במחירים בין 7 ל8 מאוד משמעותי משום מה.. אני מניח שיש לך מכונה 8 קילו ולכן אתה רוצה מייבש בעל קיבולת דומה, פשוט תעמיס קצת פחות על המכונה ו\או תשמיט מהמייבש פריטים יותר עדינים בכל סבב כביסה כך שהכל ייכנס.

אני מחפש המלצה מניסיון..עם חברה ודגם. בתחום הזה אפשר ללכת לאיבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדל קל בצריכת האנרגיה לטובת היקר יותר. ליד היקר יותר גם מצוין שהוא מיבוא רשמי, הזול יותר אחריות של י. שלום, יבוא מקביל.

עריכה אחרונה על ידי nitch
  • אהבתי 1

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי גם רצתה מייבש כביסה יוקרתי ויקר של בוש, בעצתו של חבר טוב בעל חנות למוצרי חשמל, ייעץ למרות שהוא מרוויח כנראה פחות - לקחת מידאה זול ב 1400 שקל.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...