Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידוש ביטוח רכב, ביטוח ישיר vs הפניקס?

roy007
שימו לב! השרשור הזה בן 1229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני במרתון של סקר מחירים לחידוש ביטוח הרכב שלי וביטוח ישיר והפניקס נתנו לי את ההצעות הטובות ביותר, בפוליסות דומות.

(יש לציין שהפניקס זו החברה שהייתי מבוטח עד כה).

במי לבחור?

אשמח לדעות לכאן או לכאן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך סוכן שעליו אתה סומך? זה שיקול חשוב, גם אם לא מופיע בתמחור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, yulianx כתב:

מה ההבדל במחירים בין ישיר להפניקס?

אין הבדל

לפני 10 דקות, sperial כתב:

יש לך סוכן שעליו אתה סומך? זה שיקול חשוב, גם אם לא מופיע בתמחור.

אני עושה ביטוח בעבודה ישירה מול חברות הביטוח.

לא מעוניין לעבוד עם סוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קרוב לודאי שמקום העבודה עובד דרך סוכנות. בדוק עם עמיתיך שנזקקו לשרותיה. אם השרות טוב זו סיבה לבחור בביטוח דרך הסוכנות.

מה הסיבה שבגללה אינך רוצה לבטח דרך סוכן? אם הסיבה היא המחיר מחק אותה, מה שהחברות הישירות מפמפמות במקרים רבים לא נכון, וצריך לקבל הצעות פרטניות.

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני עובר בין חברות בגלל המחיר.

כמו בכול חברה, יהיו אנשים שהיו מרוצים וכאלה שלא.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, sperial כתב:

אז קרוב לודאי שמקום העבודה עובד דרך סוכנות. בדוק עם עמיתיך שנזקקו לשרותיה. אם השרות טוב זו סיבה לבחור בביטוח דרך הסוכנות.

מה הסיבה שבגללה אינך רוצה לבטח דרך סוכן? אם הסיבה היא המחיר מחק אותה, מה שהחברות הישירות מפמפמות במקרים רבים לא נכון, וצריך לקבל הצעות פרטניות.

מה קשור מקום העבודה?

אני מבטח באופן פרטי את רכבי הפרטי.

הסיבה שאני לא מעוניין לעבוד עם סוכן היא לא המחיר.

אלא שאני רוצה ואוהב להתנהל ישירות מל חברות הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסדרי ביטוח במקומות עבודה שאני מכיר הם תמיד דרך סוכנים. אבל איני מכיר את מקום העבודה שלך, אז כנראה שזה שונה.

לגבי עבודה מול חברתתהביטוח באמצעות סוכן, יש לכך יתרונות וחסרונות, אבל אני רואה עדיפות כאשר אתה עובד מול סוכן קבוע שאתה מכיר.

ובכל זאת לאחרונה העברתי ביטוח של שתי מכוניות מסוכנת שאני מכיר לאחת הסוכנויות ה"ישירות". ההפרש במחיר היה הרבה יותר מדי גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, sperial כתב:

הסדרי ביטוח במקומות עבודה שאני מכיר הם תמיד דרך סוכנים. אבל איני מכיר את מקום העבודה שלך, אז כנראה שזה שונה.

שוב פעם

אני לא מבין את הקשר בין מקום העבודה שלי לבין רכבי הפרטי.

אין שום קשר. 

היתרון שאתה מציין לעבוד מול סוכן קבוע אצלי זה חסרון.

אני מעדיף לעבוד מול נציגי שירות שאין לי איתם שום קשר אישי, אלא מקצועי נטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי הבנה . כתבת שאתה עושה ביטוח בעבודה ישירה, אז חשבתי שזה דרך מקום העבודה

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שמישהו יכול לענות לך על השאלה.

שתי חברות גדולות ומוכרות. פוליסה דומה, מחיר דומה. 

שמעון יכתוב לך שנכווה מהפניקס ודוד יכתוב לך שחמותו נכוותה מביטוח ישיר. Same-same.

נסה ללחוץ אותם לרדת במחיר- אם הצלחת לך עם המחיר הנמוך יותר. אם לא אז תשאר כבר איפה שאתה, פחות "ניירת".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח ישיר חזרו אלי עם גובה השתתפות עצמית משופרת במוסכי הסדר של 990₪

לעומת 1995₪ בפניקס.

אז כרגע זהו ההבדל היחיד.

השאלה עד כמה זה תנאי שאנצל אותו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחל לך לא לנצל את ההטבה

לגבי ההטבה עצמה - עליך לבדוק מיהם מוסכי ההסדר באזור מגוריך ולהחליט האם הם רלוונטיים.

דרך אגב, לא מזמן ביטחתי שני רכבים ב"מנורה" דרך וובי וקיבלתי ביטול השתתפות עצמית מלא לארוע ראשון.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, sperial כתב:

לגבי ההטבה עצמה - עליך לבדוק מיהם מוסכי ההסדר באזור מגוריך ולהחליט האם הם רלוונטיים.

בביטוח ישיר מוסך ״הבית״ שלי הוא אחד ממוסכי ההסדר 

בפניקס לא

זה גם עומד לנגד עיניי.

אבל כמו שאתה אומר, שלא נזדקק לזה

עריכה אחרונה על ידי roy007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...