Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידון ידיעת הארץ - זיהוי מקום לפי תמונה

Buki

פוסטים מומלצים

רמת קושי - קל. ההשתתפות אסורה על ישה ובני משפחתו. תשובה מלאה צריכה לכלול לא רק מה רואים, אלא מהיכן צולם.

PXL_20230110_142056491.jpg

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

*מאוד* קרוב אבל לא! עוד מאמץ קטן...

(והבדיקה הייתה תוצר לוואי, לא מטרת הנסיעה).

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 7 שעות, קורן בן אשר כתב:

ההשתתפות אסורה על ישה ובני משפחתו

...וכאלה שזכו לשמוע מפיו את המור"ק בשטח

• אהבתי 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, קורן בן אשר כתב:

*מאוד* קרוב אבל לא! עוד מאמץ קטן...

הנקודה שסימנתי במפה בסוף הפוסט?

https://carsforum.co.il/topic/677657-דובדבנים-ברמת-הגולן/?do=findComment&comment=6050015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניחא. נגיד זה מספיק קרוב.

צילמתי מעיקול עין פית על ציר הנפט, קצת משמאל למרכז התמונה רואים את תל פאחר, ולפניו עובר ציר הנפט. בצד שמאל של התמונה רואים את הקצה של תל עזזיאת. הבריכות הרחוקות ברקע הן בריכות הדגים של קיבוץ דן. עוד רואים את קיבוץ שניר, מימין לתל פאחר וכמובן הרבה מאחוריו. רואים אפילו את רג'ר, במרחק בערך מאחורי שניר.

סיימתי את ענייני באזור, וחישבתי שנותרה לי בערך עוד שעת אור לטובת שיטוטים, אז החלטתי לעלות לעיקול עין פית כדי לדקור את הנקודה הבאה:

PXL_20230110_141737625.jpg

זכרתי משנה שעברה שמצב העבירות בציר הנפט מדרום לתל פאחר היה גרוע מאוד, ולכן תכננתי לנסות בזהירות להגיע עד עיקול עין פית בלבד, בלי להמשיך מעבר לו. תוך כדי שאני נוסע, אני מבחין שהציר פולס לאחרונה עם מצע מהודק שסותם את כל "הבורים והחורות" וכעת אין שום בעיית עבירות בכלל. אחרי שהגעתי לעין פית, ירד לי האסימון שסביר להניח שהפילוס ממשיך דרומה לאורך כל הדרך עד צומת רוויה. יש לי עוד כמחצית השעה עד השקיעה. אז מה עושים? נכנסתי חזרה לפלואי ואודרוב דרומה... ואכן כך היה. הציר פולס עד צומת רוויה. יש עדיין נקודות בהן צריך להאט למהירות הליכה מדי פעם, אבל עכשיו אפשר לעבור שם אפילו עם למבורגיני (רק בזהירות).

לאור ה"תגלית" החדשה, באביב, בעוד כמה חודשים, בהנחה שהגשמים לא יסחפו את הכל ויחרבנו שוב את הדרך, אני מתכנן שתי גיחות באזור: אחת לסכר הירדנון, והשניה לאתר מור"ק אחר מששת הימים, נקודה קשה להגעה שנמצאת עמוק בשטח.

PXL_20230110_143546088.jpg

PXL_20230110_143553746.jpg

• רעיון טוב! 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

😟

בהשוואה לתמונות מלפני כמה שנים במרחבי הרשת, אכן נראה שהיא ניזוקה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני שעתיים, קורן בן אשר כתב:

אני מבחין שהציר פולס לאחרונה עם מצע מהודק שסותם את כל "הבורים והחורות"

מקפיץ לפה את @RK, אחרי אותו מור"ק מעלף, הוא, אני ומיצובישי ספייס סטאר ב"כביש" הזה, איכשהו מתקדמים בין בור אחר למשנהו,

מצד אחד מתים מצחוק על הכשל המוטורי הזה, מצד שני מבועתים שלא תישבר לנו על איזה בור אספלט.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, קורן בן אשר כתב:

ניחא. נגיד זה מספיק קרוב

לא השתתפתי באותו סיור מור"ק עם ישה, רק כמה שנים אחרי זה באחד הביקורים בגולן נסעתי לצלם את הזחל"ם שלו בגבעת האם ואחרי זה לתל פאחר. 

על ציר הנפט לא נסעתי אף פעם. הוא לא סלול באספלט ישן לכל אורכו? או שיש חלקים ללא סלילה בכלל?

ועדיין מתכנן ביקור בעג'ר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Buki כתב:

על ציר הנפט לא נסעתי אף פעם. הוא לא סלול באספלט ישן לכל אורכו?

כן, רק שפה ושם נפערו בורות ענקיים, חלקים מהאספלט נסחפו ונוצרו "מדרגות" בלתי עבירות לפרייבטים, ובאזורים מסויימים האספלט נעלם לגמרי, בעיקר איפה שעובר רק"ם (למשל באזור של מחנה זעורה).

• מעניין 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...