Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סיכום אחרי חודש וחצי עם המצלמה vantrue n4 קניתי את הדגם עם המצלמה האחורית

דבר ראשון שבישבילי היה הכי חשוב , זה השמירת חנייה הוא ממש מצלם כל דבר שיש וכל מי שעובר ליד הרכב , אפילו בלילה רואים את הבן אדם בבירור כולל את הפנים שלו שזה ממש ממש נחמד אז שתדעו שראיית הלילה עובדת מצווין מידי כבר תפסתי ילד ששפך לי סתם מיץ על הרכב , ילד מטומטם 

איכות התמונה מעולה גם ביום וגם בלילה אין עיוותים  או ריצודים וישר מזהים את מספר הרכב המייצב שם עושה עבודה נפלאה :)

הממשק מאוד נוח להגדרות והשירות שלהם מעולה באמת , זמינים וציק צק עונים בפייסבוק ,מאוד מועיל ומהיר :) אם תרצו לשאול שאלות אני כאן

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כמה שנים עם GPS, לא ממש רואה בזה צורך.

אפילו חושש מ"הפללה עצמית" במידה ואאלץ להשתמש בסרטון מול טיעון סביב מהירות. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שימוש של כמה חודשים במצלמת Viovo A139 היא מצלמת איכות טוב יותר טוב ממותג מדבקה עדיין האיכות לא מושלם, בלילה האיכות טיפה ירודה והיא לא מצלמת כזה טוב בלילה, לפעמים יש מיני השתקפויות מהשמשה שהמצלמה קולטת, למרות ששמתי עדשה מאוקטבת.

מאחורה מצלמת טוב יחסית אך האיכות לא כמו הקדמית, רוזולציה 1080P אך היא רחבה יותר מבחינת שדה ראייה.

בלילה גם איכות לא כזו גבוהה טיפה ירודה.

בשורה תחתונה מצלמה במחיר זול שמספקת מה שצריך ועושה את העבודה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, 318i כתב:

היי, יש לי מצלמה מסוג DDPAI Z40 - רציתי לשאול איפה אפשר לרכוש מדבקה נוספת לשמשה למצלמה?

תודה רבה

יש לך באמזון מדבקות יחסית חזקות מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, 318i כתב:

היי, יש לי מצלמה מסוג DDPAI Z40 - רציתי לשאול איפה אפשר לרכוש מדבקה נוספת לשמשה למצלמה?

תודה רבה

לא מצאתי את החלק של התושבת למכירה בנפרד ברשת.

נסה לפנות אליהם דרך האתר הרשמי ואולי יש דרך לרכוש מהם

https://en.ddpai.com/about#about-3

אפשרות נוספת היא לפנות לחנות הרשמית באליאקספרס ולשאול אם יש להם את החלק למכירה בנפרד.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

יש לי את המצלמה DDPAI Z40 Dash Cam, גם קדמי וגם אחורי עם GPS
אם הפלאפון לא מחובר למצלמה באפליקציה בWIFI, המצלמה לא שומרת בכרטיס זיכרון, רק מתי שאני נכנס לWIFI ומתחבר זה מקליט לכרטיס זיכרון

זה ממש לא נוח ומעצבן שכל פעם צריך להתחבר לWIFI בשביל זה, יש פתרון לזה? 
מישהו נתקל בתופעה הזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצרף תשובה שרשמתי בעבר:

בתאריך 22.3.2022 בשעה 13:00, FiS כתב:

לגבי ה"בעיות" שצצו כאן בפורום, ניסיתי לשחזר את הבעיה במצלמה שלי ואולי הבנתי מה גורם לזה.

כשמחברים את המצלמה לאפליקציה היא מציעה אפשרות להשתמש בכוח העיבוד של הסמארטפון שלנו על מנת לקודד את הצילומים מהמצלמה בתקן H.265 (HEVC - High Efficiency Video Coding)

בגדול זה אומר שהצילומים יישמרו באיכות מקורית ומנגד נפח האחסון שיתפסו יקטן.

ברגע שהאפשרות פועלת זה מחייב את המצלמה להיות מחוברת לסמארטפון וזה נעשה בעזרת הwifi במצלמה.

כדי להפסיק את התלות בצילום בwifi והאפליקציה צריך לבטל את האפשרות שמסומנת בירוק בתמונה.

1121630201_WhatsAppImage2022-03-22at12_30_46.thumb.jpeg.78ae497f2b3ce42ec313c645d7c77a87.jpeg2.thumb.jpg.2ab1d6182d676a3dfdf2b7adad3bf4c3.jpg

ביטול שלה לא יפגע משמעותית בתמונה, פשוט המצלמה תקודד את הצילומים בH.264 כמו שאר המצלמות ונפח הקבצים יישאר רגיל.
למשל ב-VIOFO 129 Pro זה ההבדל בזמן ההקלטה בין שתי האפשרויות3.thumb.jpg.2e89316d1c3dbdeec333ba7b2e4052e5.jpg

זה פיצ'ר ולא באג 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@FiS הבוקר הנעתי את הרכב אחרי שעמד שבוע ונח לו. התעוררה ה VIOFO 129 DUO שלי ומיד התחילה להתלונן על הכרטיס (סמסונג) שמשרת אותנו נאמנה כבר 4 שנים.

ביקשה לפרמט, הסכמתי, ואז ביקשה שוב ושוב, עד שנמאס לי וניתקתי לה את קו החיים. 

לפני שאני רץ לקנות כרטיס אחר. האם ניתקלת בתופעה דומה? יש איזו דרך לאלץ את המצלמה לפרמט? או לפרמט חיצונית?

אודה לעיצה. תודה. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, FiS כתב:

מצרף תשובה שרשמתי בעבר:

היי פיס

בדקתי והאופציה הזאת הייתה כבר מכובה, מחקתי את האפלקציה והתקנתי מחדש וגם עשיתי פירמוט לכרטיס, בנסיעה הבאה אני אסע עם wifi כבוי ומקווה שזה ישמור סירטונים לכרטיס זיכרון 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, zaf כתב:

@FiS הבוקר הנעתי את הרכב אחרי שעמד שבוע ונח לו. התעוררה ה VIOFO 129 DUO שלי ומיד התחילה להתלונן על הכרטיס (סמסונג) שמשרת אותנו נאמנה כבר 4 שנים.

ביקשה לפרמט, הסכמתי, ואז ביקשה שוב ושוב, עד שנמאס לי וניתקתי לה את קו החיים. 

לפני שאני רץ לקנות כרטיס אחר. האם ניתקלת בתופעה דומה? יש איזו דרך לאלץ את המצלמה לפרמט? או לפרמט חיצונית?

אודה לעיצה. תודה. 

4 שנים זה זמן מכובד לכרטיס זיכרון של מצלמת דרך, כנראה שהוא סיים את תפקידו.

הייתי מציע לחבר את המצלמה למחשב ולבצע פרמוט לכרטיס זיכרון דרכו.

אבל בתכלס אם הכרטיס זיכרון התחיל לעשות בעיות הייתי מחליף ולא לוקח סיכון שברגע שאני אצטרך הקלטה היא לא תהיה שם.

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.8.2022 בשעה 12:16, Ron07 כתב:

היי

יש לי את המצלמה DDPAI Z40 Dash Cam, גם קדמי וגם אחורי עם GPS
אם הפלאפון לא מחובר למצלמה באפליקציה בWIFI, המצלמה לא שומרת בכרטיס זיכרון, רק מתי שאני נכנס לWIFI ומתחבר זה מקליט לכרטיס זיכרון

זה ממש לא נוח ומעצבן שכל פעם צריך להתחבר לWIFI בשביל זה, יש פתרון לזה? 
מישהו נתקל בתופעה הזאת?

לצערי זה באג תוכנתי, ככל הנראה, שאין לו פתרון עד שיצא תיקון.

התופעה מתרחשת למי שיש מצלמת GPS ושלא מתחבר לאפליקציה בנסיעה.

למרות שיש קליטת לוויינים, התאריך והשעה לא מתעדכנים ולכן הסרטונים מוקלטים ונשמרים, אבל בתאריך הלא נכון - אצלי הסרטונים נשמרים בכל פעם שאני מפעיל את המצלמה ב 1.1.1970.

כך שמה שקורה זה שכל הסרטונים נשמרים על אותו תאריך ושעה, ואם תגלול באפליקציה שמאלה, תראה שכל הסרטונים שלך מעורבבים שם.

ברגע שמתחברים עם ווייפיי למצלמה עם האפליקציה, באופן מיידי מתעדכן התאריך והסרטונים נשמרים כפי שאמורים להישמר. הבעיה שזה לא מחזיק זמן רב ולאחר כיבוי המצלמה והדלקה מחדש לאחר פרק זמן שאני לא יודע להגדיר, אבל בדובר בלא יותר משעה,  התאריך מתאפס שוב.

שלחתי לשירות הלקוחות של DDPAI את הפרטים, אבל הם לא נותנים מענה.

אם תחפשו באינטרנט, תראו שאתם לא לבד.

בעלי המצלמה שלא חווים את התופעה - אשמח אם תאמתו שאתם לא חווים את התופעה ואתם לא מחוברים למצלמה עם ווייפיי כל הזמן....

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...