Jump to content

HHaimz

 • פרסום הודעות

  235
 • תאריך הצטרפות

כל מה שפורסם על ידי HHaimz

 1. שלום חברים, לאחרונה אני מתלבט האם להשתמש בתוסף דלק עבור רכב דיזל, מדובר במרצדס e220 w211 שנת 2002, עם 450K ק"מ. הרכב תקין אבל בכל זאת זקן... ואני חושב על כל הפיח והלכלוך שהצטבר שם ותוהה אם תוסף דלק יכול לעזור ולתרום קצת, מנגד שמעתי כמה מתנגדים לרעיון. אשמח לשמוע את דעתכם, ניסיונכם וכמובן גם התייחסויות לתוספים ספציפיים, תודה רבה
 2. איך ה Hankook K120? האם זה שווה? זה קרוב לי לבית ואולי המבצע כן שווה?
 3. אני מאזור עפולה, מגדל העמק, נצרת עילית.
 4. ההצעה שקיבלתי לפלקן, וקלבר (דגמים ישנים יותר לדעתי) הייתה 1900 שח (לא אוטודיפו) יש מבצע היום באוטודיפו (לא יודע כמה זה שווה..) צמיג Hankook K120 94Y דרגת בלימה A (חשוב לי מאוד) דרגת צריכת דלק C ב2044 שח עם התקנה ואיזון. האם שווה? תודה רבה
 5. תודה רבה, אלך על הפשוטים והבטוחים.
 6. תודה רבה, האם שווה למתוח את התקציב? ואם כן אז עבור איזה דגמים? אני נוסע על מישלין ps4, וההמלצה היא עבור אדם שאין לו צורך בצמיגים כאלה, לכן דואג לבטיחות עבורו בעיקר.
 7. מחפש המלצה לצמיגים במידה 225/45/17 עבור פאסאט שנת 2004, בתקציב של בערך 300-400 ש"ח לצמיג, חשוב לי מאוד נושא הבטיחות, במיוחד לפני החורף, שאוכל להשאר עם הצמיג כמה שיותר זמן ואחיזה טובה (כמה שניתן..) אין לי כיוון בכלל, אשמח לשמוע את דעתכם, תודה רבה!
 8. אהלן, יש לי מרצדס מודל 2002 עם פנסי קסנון, לאחרונה החלפתי מגברים לפנסים וכעת מעוניין להחליף את המנורות. המנורות מסוג D2S ואני מזמין מחו"ל, חשוב לי שיתנו אור חזק ומעדיף שלא יהיה צהוב. אשמח לשמוע המלצות, תודה רבה
 9. האם הכוונה שלך היא לטיפול בכיסוי פלסטיק של הפנס? שנשרף? אם כן, אני החלפתי אותו באחד חדש.
 10. שלום, יש לי מרצדס מודל 2002 w211 דיזל, לרכב פנסי קסנון מקוריים (אור נמוך בלבד, אור גבוה רגיל). האור הנמוך חלש, כמעט ולא רואים כלום. המנורות בנות שנה וחצי של osram (נראה לי D2S), החלפתי את כיסוי הפלסטיק של הפנס לחדש כי הקודם היה דהוי. האם יש משהו נוסף שאני יכול לעשות על מנת לסדר את זה? או שאין ברירה ואצטרך להחליף את זוג הפנסים בחדשים? תודה רבה לכם!
 11. לאחר המון השקעה בתכנון, פיתוח ובדיקות, אני מוכר את האתר\מערכת בצער רב בגלל שאין לי זמן להתעסק בשיווק. מדובר במערכת לזימון תורים, שבנויה בצורה חדשנית, הכל בנוי ברמה מאוד גבוהה. בנוי כך שלקוחות יוכלו להזמין תורים לעסקים דרך כרטיס ביקור דיגיטלי, מושקע מאוד ובנוי בצורה חכמה, יש המון מה לראות. למעוניינים, ניתן לפנות אליי כאן או במייל: [email protected] או לחילופין, אשלח לכם מס טלפון להתקשרות. חיים.
 12. אני לא יודע אם שקע הUSB של היחידת ראש יוכל לעמוד בזה, זה נראה לי חלש יחסית ואני ממש לא בטוח אבל אני חושב ששקע USB של המולטימדיה צורך יוכל לתת בערך 0.5A לעומת שקע המצת שמספק 2.1A (לא בטוח). אבל אתה יכול להתחבר במקביל למצת בין אם זה בהלחמה או על ידי מפצל.
 13. מכון רישוי עם ספר של רכבים ישנים אישר לי את השינוי, תודה לכם.
 14. מכון הטסטים הפנה אותי לכלמוביל, וכלמוביל לא יכולים לעזור לי בגלל שהרכב בייבוא אישי ולא הגיע דרכם. האם יש משהו נוסף שאני יכול לעשות? אולי מהנדס שיבדוק שהצמיג יושב בצורה תקינה ושאין בעיה? מכון הרישוי שניגשתי אליו עובד עם cardata האם מכון שיש לו autodata יוכל לעזור לי בנושא? או שזה אותו דבר בעצם..
 15. תודה לך, אנסה לקבל אישור מכלמוביל.
 16. עמית, תודה לך! האם לדעתך אני יכול לגשת עם לזה לפקידה במכון הטסטים? ואיך זה הגיוני שניתן לשים גם 245-40R17 וגם 245-40R18 ? אתה בטוח שמדובר גם בדגם W211 משנים 2002 עד 2009 ? בגלל שיוצא שגודל הגלגל כולו הוא משתנה, בספר הרכב רשום : 245-45R17 וגם 245-40R18 שנשמע קצת יותר הגיוני.
 17. תודה רבה לכם, אני אנסה לעשות את זה ואעדכן. לדעתי לא אמורה להיות בעיה כי המידה הזו מאושרת לכל הדגמים של מרצדס משנים 2002 עד 2009.
 18. בדקתי בספר הרכב ויש פירוט לגבי המידות, כעת מה ההליך? בהנחה שאשכנע מכון טסטים, יש לו הרשאה לקבוע לי את המידה ברישיון?
 19. יש לי ספר רכב, האם צריך להיות רשום בו? במקביל פניתי בבקשה למרצדס ואני מחכה לתשובה. תודה לך.
 20. יש לי רכב בייבוא אישי וכשניגשתי למכון טסטים לקבל מידות שאני יכול לאשר, הפקידה אמרה שאין שום מידות שרשומות לה לרכב זה. כרגע המידה המאושרת ברישיון היא 16 אינץ', מה התהליך על מנת שאוכל לאשר ג'אנט 17 או 18? הרכב מסוג מרצדס - e220 w211 מודל 2002 תודה רבה
 21. עם המון כוח הEGR לא זז אפילו מילימטר! אני חושב שאקח את הרכב לבעל מקצוע שיעשה ניקוי לכל הסעפת יניקה + הEGR.. (האם מנקים גם סעפת פליטה?) האם יש מקום שמתעסק במיוחד בניקיון של הדברים האלו? או שזה בעצם עבודה לכל מוסך.. ? טיפה שימנתי את השסתום עם WD40 על מנת שאוכל לנסוע בנתיים. אשמח לשמוע המלצות, תודה!
 22. אני בדיוק מחפש אטם, באיביי זה עולה 20 שקל אבל משלוח עולה 130 שקל מה שנשמע קצת יקר עבור אטם. אולי מישהו מכיר מקום בארץ? מה דעתכם על שימוש באטם הקיים עם ויקטור ריינז? אני רק מעוניין לראות שהבעיה תעלם לאחר הניקיון
 23. באמצעות חיבור למחשב אצל המוסך, הרכב היה נכנס ל limp mode בכל נסיעה והמון פעמים, לאחר ניקוי החלק האחורי של השסתום ושימון עם WD-40 (יש גישה דרך תא המנוע ללא פירוק), תדירות התקלה הופחתה בצורה משמעותית וכעט ניתן לפחות לנסוע ברכב, אך עדיין מתרחשת לעיתים רחוקות. אני רוצה לפרק את הEGR ואולי גם את כל האזור היניקה של המנוע ולנקות אותו מכל הג'יפה שיש שם (בכל זאת, 395K קילומטר ואני לא יודע מתי בוצע ניקיון אחרון..) חשוב לציין שבכל הפעמים שהתקלה התרחשה, אף פעם לא נדלקה נורת מנוע (מה שאולי נשמע קצת מוזר, EGR תקול אמור להדליק נורה מנוע?). דפיקות על מקומות ההברגה? אולי להכניס קונוס באזור ההברגה
×
×
 • תוכן חדש...