Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין קיה ספורטאג' לאאודי Q3

ארקאן
שימו לב! השרשור הזה בן 1309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי..אשמח לקבל ייעוץ .

אני עומד להחליף רכב . מתלבט בין קיה ספורטאג' הדגם המפואר GT PREMUIM לבין אודי Q3..שניהם בין השנים 2016-2018 ..

אחזקת הרכב. טיפולים נוחות וכו'

אני נוסע בערך 10k-12k בשנה. 

תודה 

עריכה אחרונה על ידי ארקאן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהספורטאז. הוא עמוס באבזור בטיחות .
האודי Q3 פשוט רכב עירום והיתרון היחיד שלו הוא בתאוצה ובסמל מלפנים.
אפילו בקרת שיוט חסר...(אלא אם תשדרג לאודי RS או S line שזה כבר סיפור אחר) . אבל עדיין הקיה ספורטאז' זולה בביטוח , בצמיגים , בחלפים, בנפח אחסון וכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, save כתב:

ברור שהספורטאז. הוא עמוס באבזור בטיחות .
האודי Q3 פשוט רכב עירום והיתרון היחיד שלו הוא בתאוצה ובסמל מלפנים.
אפילו בקרת שיוט חסר...(אלא אם תשדרג לאודי RS או S line שזה כבר סיפור אחר) . אבל עדיין הקיה ספורטאז' זולה בביטוח , בצמיגים , בחלפים, בנפח אחסון וכו.

כן לקיה יש לא מעט מערכות בטיחות מה שאין לQ3 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העפתם את ה Q3 כאילו הוא מתלבט על סוסיתא. 

לא יודע לכמה מכם יש הרבה מאוד שעות כביש על Audi וקיה, בכל מקרה לפות"ש אני מציע להגדיר מה הוא מחפש ברכב.

בקיה GT האבזור יהיה יותר טוב מגרסאות הבסיס של ה Q3, האחזקה יותר זולה וכו'.

הQ3 לא מתחרה בGT, היא הרבה הרבה יותר איכותית בפנים, איכות הנסיעה הרבה יותר טובה וכתלות במנוע הוא גם יהיה הרבה יותר טוב.

מה אתה מחפש? אם אחזקה מפחידה אותך - לך על קיה בלי לחשוב פעמים.

אם איכות/חווית הנסיעה אז ה Q3

ואם אתה לא יודע מה התשובה או שונא הרפתקאות - לך על GT ולא תתאכזב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי בשניהם אלפי קילומטרים, אין לה Q3 מהדגם הישן שום יתרון בשום דבר על הספורטאג, לא מצליח לחשוב על דבר אחד אפילו.

• מעניין 1

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, niv כתב:

נהגתי בשניהם אלפי קילומטרים, אין לה Q3 מהדגם הישן שום יתרון בשום דבר על הספורטאג, לא מצליח לחשוב על דבר אחד אפילו.

מוזר לי שדווקא אתה שנוהג על סלבטיו לא מוצא הבדל, מילא מי שלא רגיל לקטגוריה.

אבל על טעם וריח :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, GTאי כתב:

מוזר לי שדווקא אתה שנוהג על סלבטיו לא מוצא הבדל, מילא מי שלא רגיל לקטגוריה.

אבל על טעם וריח :)

הQ3 מהדגם הישן רכב בינוני מאוד, תא מטען קטן, צפוף מאחור, ותא נוסעים חצי כח (גם הספורטאג לא מצטיין בזה), בכלל מרגיש שהספורטאג הרבה יותר גדולה, ויש הבדל כמובן מבחינת מערכות בטיחות לטובת הספורטאג.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על הספורטאז' פרמיום בלי לחשוב פעמיים, יש מספיק ביצועים אולי לא כמו האודי אבל זה לא ביג דיל. היא מגיעה עם הרבה יותר אבזור ולדעתי אין על קיה מבחינת אמינות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעתיים, niv כתב:

הQ3 מהדגם הישן רכב בינוני מאוד, תא מטען קטן, צפוף מאחור, ותא נוסעים חצי כח (גם הספורטאג לא מצטיין בזה), בכלל מרגיש שהספורטאג הרבה יותר גדולה, ויש הבדל כמובן מבחינת מערכות בטיחות לטובת הספורטאג.

ובכל זאת, יושבים בפנים ומרגישים איכות של  Audi. כשצריך להעביר שעה של נסיעה ה Q3 הוא מקום הרבה יותר נעים.

כשחיפשנו רכב לפני כמה חודשים, ישיבה בקיה הרגישה הרבה פחות טוב מאשר ב 3008 שקנינו בסוף.

אני בכלל לא חושב שההשוואה מתאימה בין 2 הרכבים האלו. הפונקציונליות שלהם והמענה שלכם לצרכים הם לא 1:1, מכוונים ללקוחות שונים.

ברור שמי שמחפש רכב גדול ה Q3 לא בשבילו, אבל פות"ש רשם "אחזקת הרכב. טיפולים נוחות" כך שבנוחות היא טובה יותר ובעלויות פחות.

לפני 1 שעה, URI.SELA כתב:

לך על הספורטאז' פרמיום בלי לחשוב פעמיים, יש מספיק ביצועים אולי לא כמו האודי אבל זה לא ביג דיל. היא מגיעה עם הרבה יותר אבזור ולדעתי אין על קיה מבחינת אמינות

אם הוא לא רוצה Audi - אני מסכים עם השורה התחתונה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובות מעניינות...
החזקתי Q3 2016, במשך 4 שנים.
יש גם קיה אצלנו כמה שנים (קרניבל) ומכיר את הספורטאז׳ מקרוב.

האודי רכב נוח ונעים מאוד לנסיעה, מאוד נוח. יותר נוח מהספורטאז׳.

האודי קצת צפוף יותר מאחור.

קיה מגיע מאובזר מאוד בטיחותית.

דווקא מבחינת אמינות - בין שני הדגמים האלה ספציפית - הייתי הולך על האודי, דווקא גרסת הגיר הרטוב באודי חפה מתקלות לעומת ״עצור להתקררות״ של קיה. (כן, לא באג, פיצ׳ר... עדיין).

טלקאר ודאי עדיף על צמפיון, אצלי היה רק אצל רון.

בקיצור, רכבים מאוד שונים, יהיה קל להחליט ביניהם אחרי נסיעה קצרה בשניהם. כל אחד והעדפותיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעתיים, GTאי כתב:

ובכל זאת, יושבים בפנים ומרגישים איכות של  Audi. כשצריך להעביר שעה של נסיעה ה Q3 הוא מקום הרבה יותר נעים.

כשחיפשנו רכב לפני כמה חודשים, ישיבה בקיה הרגישה הרבה פחות טוב מאשר ב 3008 שקנינו בסוף.

אני בכלל לא חושב שההשוואה מתאימה בין 2 הרכבים האלו. הפונקציונליות שלהם והמענה שלכם לצרכים הם לא 1:1, מכוונים ללקוחות שונים.

ברור שמי שמחפש רכב גדול ה Q3 לא בשבילו, אבל פות"ש רשם "אחזקת הרכב. טיפולים נוחות" כך שבנוחות היא טובה יותר ובעלויות פחות.

אם הוא לא רוצה Audi - אני מסכים עם השורה התחתונה שלך.

ה3008 זה כמה רמות מעל, יש לנו בבית 3008 פרימיום והוא פשוט רכב מדהים.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוכן לספר על האמינות המופלגת של הקיה ל-3 אנשים שאני מכיר וסובלים מהתחממות של המצמדים.
זו סיבה מספיק טובה למה לפסול את הספורטאז׳.
לגביי ההשוואה לאודי Q3 זה לפעמים מרגיש כמו פורום fxp.
באיזה מקום בעולם הן ברות השוואה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...