Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאודי RS6 ו-RS7 מגיעות לישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אהבתי 1
  • מעניין 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולי שיט לא ציפיתי למחירים כאלו.

הרכב בגרסת הסטיישן, למרות שאני מודע לזה שיש לא מעט חובבים של הז׳אנר, זוכה אצלי בתואר ״הרכב שעולה מעל למיליון שהכי לא נראה ככה״.

ברצינות גם רכבים בחצי מחיר ופחות נראים יותר מרשימים ממנו, וכן ברור לי שלאודי יש קטע של מתחת לרדאר אבל זה קצת טו מאץ׳ כשמגיעים לסכומים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי. זה לא נראה כמו רכב של מליון דולר רק בגלל שהוא במרכב סטיישן? 

הRS6 הזו חלום שלי - המשפחתית המושלמת, שבגרסה הנוכחית נראית פשוט, איך אומרים? מליון שקל...

עריכה אחרונה על ידי robertf
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. סורי אולי זה רק אני אבל זה ממש לא נראה רכב שאמור לעלות ככה, כמובן מנקודת מבט הכי שטחית וסובייקטיבית.

לדעתי גם רוב ההדיוטות שתאמר להם שזה רכב של מיליון ישפריצו את הקולה שלהם. אני חושב שלאנשים יש ציפיות שונות לגבי איך רכב בסכום כזה אמור להראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטע ישראלי לחלוטין אם כן. הגישה באירופה שונה לחלוטין, וטוב שכך.
אגב המחיר הזוי בעיני בלי קשר אבל בישראל אנו חיים כך שאין פה חדש, אבל מבחינת המראה הוא לגמרי נראה כרכב יוקרה פלוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אומר שלא נראה יוקרה אבל לא מרגיש לי שברמה הזו מבחינה חיצונית לפחות. יש מצב שבתרגום לעברית עם המיליון שקל הגדולים האלה משהו באפקט התפקשש מבחינתי. אולי באירופה בסכום נורמלי קל יותר לעכל את זה הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בארץ סוג של רתיעה מגרסאות סטיישן של רכבי יוקרה. לכן גם לא טורחים לייבוא אותן כמעט ולדעתי חבל.
אגב זה לא רכב זול גם באירופה. המחיר שלה מגרד את ה£100,000 באנגליה שזה הרבה מאוד כסף שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי a6 אוונט רגילה לא נראית מיליון דולר אבל זו? צועקת אני בהמה מהירה ויקרה. הייתי שמח לאחת כזו החנייה, לו המחירים בישראל היו שפויים יותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Doron_Z כתב:

הולי שיט לא ציפיתי למחירים כאלו.

הרכב בגרסת הסטיישן, למרות שאני מודע לזה שיש לא מעט חובבים של הז׳אנר, זוכה אצלי בתואר ״הרכב שעולה מעל למיליון שהכי לא נראה ככה״.

המחירים החדשים הם חתיכת עסקה. הם אפילו זולים מאלו של הדור הקודם (1,082,500 ל-RS6 ו-1,120,100 ש"ח ל-RS7), אז אתה מאחר בלא להתרשם בכמה שנים :)

ולגבי ה"איך הן נראות", לדעתי האישית הן מוחצנות מדי. חלק מהיופי של מכוניות סטיישן-פלצת הוא שהן סליפריות יחסית למי שלא יודע מה לחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה קיימת בעבר , לא קיימת בדור הזה.
מצד שני זו הפעם הראשונה אחרי הרבה שנים שהrs6 נמכרת בארהב.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, דניאל1983 כתב:

מעניין למה לא קיימת גרסאת סדאן...

אני חושב שזה כי היא תהיה דומה מדי ל-RS7.
מצד שני, אני לא זוכר ש"דומה" היה איזשהו חסם עבור הטריו הגרמני ב-5-10 שנים האחרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב רכבי ה-RS של Audi מיוצרים רק בתצורת סטיישן, זהו אחד הדברים שמייחדים אותם מול התחרות. מדובר במעין מחווה לרכב ה-RS2 שיצא ב-1994 שהיה Audi 80 בתצורת סטיישן עם הנעה 4x4 ומנוע של פורשה והיווה קפיצת מדרגה משמעותית עבור היצרן באותה העת.

• אהבתי 1

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...