Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש עדיפות לטיפול 100K במוסך מורשה? ניסאן מיקרה 2014

dvir10
שימו לב! השרשור הזה בן 1249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מניח שבשביל להגיע למפלס המדייק, רוצים שהשמן יהיה בטמפרטרה של 60 מעלות נניח, בלי תלות במזג האוויר וטמפ' סביבה.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חרשתי את כל ההודעות כאן, גם אני נתקלתי בשאלה, וגם באמירה, יותר מפעם אחד, שאם מחליפים שמן... הגיר הולך (זוכר אירועים כאלה במכוניות של VAG בתחילת שנות ה- 2000).

1. האם אפשר להגיע לתשובה חד-משמעית לגבי ההחלפה?
2. האם אכן בספייס סטאר זה בדיוק אותו גיר, ולכן אותו סיפור?
3. ומה לגבי הגיר הרציף בקשקאי/סניק/מיצובישי לנסר?

תודה, דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.הגיר הולך מכיוון שההחלפה מבוצעת לא עם שמן מקורי לא עם מסנן מקורי ולא לפי הפרוצדורה של ניסאן ולכן יש להחליף אצל קרסו.

2.הגיר במיקרה זהה לגיר בספייסטאר.

3. בקשקאי אני חושב שזה דגם גדול יותר cvt 8 והגירים הרציפים ברנו הם של ניסאן.

לגבי מיצובישי,כל הגירים הרציפים של ניסאן:האאוטלנדר ,האיקליפס והספייסטאר.

ניסאן מוכרת למעלה מ 50% מהגירים הרציפים בעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עד עכשיו ידעתי שאני לא יודע... עכשיו אני עוד יותר לא יודע - "להחליף רק בקרסו" ו- "קרסו לא מחליפים..."???

אז מה נכון?

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשתי.
אמרו שלא צריך.

תשמע, אני לא הולך לרדוף אחריהם.
לפתוח בורג ריקון ולמלא כל מוסך יודע.
שמן מקןרי אפשר לרכוש. זה לא ביג דיל.
את הפילטר העדין אולי אבקש שיחליפו.

זה לא מדע טילים. ואם כן אז אני בטוח שגם קרסו לא עושים את זה כמו שצריך.

כאמור, תראו לי את המוסך שעושה את זה כמו שצריך ןאני אצלו אחרי הסגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תיפתח את הבורג כמעט ולא יצא שמן מכיוון שבתוך ההברגה נימצאת צינורית ממתכת שגם אותה צריך לפתוח עם אלן.

נכון זה לא מדע טילים אבל צריך לדעת,גם דברים שניראים לך פשוטים ברגע שתעשה אותם תיראה כמה טעויות אתה תעשה בדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה צריך את קרסו בשביל להחליף נוזל של התיבה ?

קפוץ למוסך אורן בחולון או זיסו בת"א והם יבצעו את העבודה טוב יותר ממוסך מורשה הייבואן.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפטנט הזה עם בורג כפול קיים בהמון רכבים.

שוב, אני לגמרי השתכנעתי, אני הולך למוסך הזה שאמרת. שסוגר לפי מומנט, מחליף את הפילטרים בודק במחשב את טמפ הגיר.

רק תגיד לי איפה הוא נמצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שאלתי את גורם מקצועי במוסך של קרסו, הוא אמר לי "למה אתה רוצה להחליף מחליפים רק אם יש בעיה או פעם ב..." אמרתי לו אני רוצה להחליף כי זה מאריך את חיי הגיר אתם יכולים להחליף?

הוא אמר שכן אבל רק אחרי הסגר כי הם עובדים עם כוח אדם מצומצם.

האמת שחכתי לשאול לגבי הפילטרים הדק והמתכת, אני אתקשר אחרי הסגר אוודה שמחליפים אותם ואז אסע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...