Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק להמלצות - רמקולים 5.25 ודאבל דין אנדרואיד

שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני בעל רכב רנו מגאן 2 ולאחרונה נתקלתי בצרור של בעיות בכל מה שקשור למערכת השמע ברכב.

1 - החלפתי את הרמקוליים הקדמיים המקוריים שהגיעו עם הרכב לרמקולים פיוניר פשוטים + הוספתי רמקולים אחוריים סינים שלא שווים אגורה.

לצורך התקנת הרמקולים הקדמיים, הייתי צריך לחתוך את המגן מים מהתושבת. הרמקולים החזיקו 3 חורפים יפים עד שבחורף האחרון החלו להכנס מים שגמרו לי את כל הרמקול השמאלי.

2 - באותו חורף ארור גם הלכה לי המולטימדיה שהייתי ממש מרוצה ממנה, דאבל דין של חברת JOYING בגדול 7 אינטש (עלתה לי 850 ש״ח).

אז לאחר ההקדמה, אשמח להמלצות הבאות:

- המלצה ל 4 רמקולים (מוכן להשקיע עד 180 ש״ח לזוג), ומה יש לעשות בכדי למנוע את נזילת המים. נתקלתי בחברות כמו Pioneer, Alpine, JVC, Kenwood עם נתונים די דומים, אך אינני בעל נסיון בתחום ואני מחפש את התמורה הכי טובה לתקציב.

- המלצה שנייה אך ממש לא קריטית כרגע היא דאבל דין אנדרואיד באותו טווח מחיר שצויין לפנים.

חפירה רצינית יחסית ליום הראשון שלי כאן אה?

תודה מראש🙏🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...