Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס ST-Line - האם יש אופציה לגג נפתח וחישוקי 18"?

Coresh
שימו לב! השרשור הזה בן 1298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, wildlands2019 כתב:

כנראה שהעדפה כללית של כתבי רכב לא דומה למבחן ראש בראש, מבחן בין הפוקוס ללאון החדשה, והלאון מנצחת בKO, כנראה שבאמת מומלץ להמתין ללאון החדשה, יכול להיות שתהיה אופציה מעניינת מאוד, מקווה רק שלא יגזימו בתמחור.

בדיוק למבחן הזה התכוונתי כשאמרתי שראיתי מבחן השוואה ביוטיוב והלאון ניצחה : )  

לגביי תרגום לוידאו השני שנטול כתוביות באנגלית בניגוד לראשון - אתה יכול לנסות לפצל מסך בטלפון שלך, חצי מסך YouTube והחצי השני Google Translate , ולהפעיל את התרגום הסימולטני תוך כדי שהוידאו מתנגן.

עריכה אחרונה על ידי Coresh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהעדפה כללית של כתבי רכב לא דומה למבחן ראש בראש, מבחן בין הפוקוס ללאון החדשה, והלאון מנצחת בKO, כנראה שבאמת מומלץ להמתין ללאון החדשה, יכול להיות שתהיה אופציה מעניינת מאוד, מקווה רק שלא יגזימו בתמחור.

[/url]  
זה גם מבחן מעניין, רק לא הבנתי מי הטובה יותר כאן, יש דוברי גרמנית כאן?

מה שכן, הם בדקו גירסה עם מנוע יותר חלש של הפוקוס משנמכר בארץ

Sent from my GM1917 using Tapatalk

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מבחן של top gear העדיפו את הפוקוס על הלאון החדשה, כנראה בסופו של עניין זה נשאר בחירה סובייקטיבית:

https://www.topgear.com/car-news/electric/bask-majesty-ps500k-fully-electric-rolls-royce

עריכה, זה הקישור ב הנכון:

https://www.topgear.com/car-news/twin-test-ford-focus-vs-seat-leon

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בגלל שאין איילים כל כך בספרד 🤣

הנה תראה איפה הם נפוצים:

Moose_distribution.png

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, wildlands2019 כתב:

מבחן MOOSE לא מוצלח כל כך ללאון החדשה:

מידת צמיג אגרסיבית ואם אני מבין נכון מתלים אדפטיביים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הייתי היום באולם תצוגה של פורד כדי לראות את הפוקוס ST-LINE. הגעתי בשעת הסגירה, כך שההתרשמות היתה מהירה של כמה דקות בלבד, והיא בעיקר מבוססת על השוואה לסיאט לאון FR 2018 שברשותי.

רכב התצוגה היה בצבע שנראה לי כמו קרם. האוטו נראה טוב מאוד מבחוץ, לדעתי מרשים בהרבה מאיך שהוא נראה בתמונות. לפני שנכנסתי לסניף גם בדיוק חזר מנסיעת מבחן ST-LINE בצבע כחול שגם נראה טוב, למרות שאם הייתי צריך לבחור, הייתי לוקח אפור כהה כלשהו, משהו בגוון של הג'נטים.

מבפנים האוטו הרגיש לי מעט קודר וחשוך, בעיקר במושב האחורי, כנראה בגלל העדר גג פנורמי/נפתח, ובעיקר מפני שגם דיפוני הקורות הפנימיות והתקרה היו שחורים - בניגוד לדיפונים הנ"ל שלבנים בלאון.

ממבט מהיר הספרות, המחוגים ולוח השעונים האנלוגי באופן כללי נראים יחסית זולים בעיניי ביחס לאנלוגי של הלאון, אבל הלוח היה כבוי, אז אולי הרושם היה אחר אם הוא היה דולק.

שדה הראיה קדימה הרגיש לי מעט קטן יותר מזה של הלאון - יש מצב שהשמשה הקדמית מעט קטנה יותר אולי?

הבדל נוסף ששמתי לב אליו היו המושבים - פחות תמיכה בצדדים מאשר אלו של הלאון שיותר חובקים את צידי הגוף. להפתעתי המושבים גם היו קצרים יותר מאלו של הלאון, עם פחות תמיכה לירכיים - כלומר המושב נגמר רחוק יותר מהברך. בדרך החוצה ישבתי גם ב-CX-5 באולם תצוגה של מזדה כי זכרתי מנסיון עבר שגם למזדה יש מושבים קצרים יחסית, והמושבים של הפוקוס היו קצרים כמעט כמו של המזדה. אני מניח שזה משהו שאפשר להתרגל אליו, למרות שנראה לי שמושב עם יותר תמיכה אורכית לירכיים אמור להיות נוח יותר.

חוגת ההילוכים הרגישה לי לא טבעית - לדעתי גם בתיבה אוטומטית בורר ההילוכים צריך להיות למעלה ולמטה, לא ימינה ושמאלה כמו חוגת-רדיו :)

כאמור זו התרשמות של דקות בודדות בלבד, ופרט למה שציינתי אני חושב שהרכב נראה טוב מאוד, ובאופן כללי הוא נראה מרשים וספורטיבי בעיניי, ואני מניח שנסיעת מבחן יכולה להזניח את הנ"ל לחלוטין :)  

עריכה אחרונה על ידי Coresh
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר אחרי 4000 ק"מ ומהניסיון שלי אני יכול להגיד לך שאם אתה מחפש מקסימום נוחות מהכסא של הפוקוס אז כדאי להנמיך את הכסא בערך בגוהה קרוב לזה של הנוסע, ואז נוחות הנסיעה תהיה מצויינת, משום מה כאשר הכסא גבוהה, משהו לא מסתדר לי טוב עם נוחות הכסא, לא יודע להגיד מה בדיוק לא נוח לי אך מרגיש שהגב התחתון לא רגוע וכל הזמן הייתי משחק עם הגובה וכיוון הכרית וכו.., אחרי שהנמכתי אני כבר לא נוגע בכיוונים ומאוד נוח לי, נושא הירכיים אכן בנסיעות הראשונות הרגיש לא טבעי שהכסא צר מדי, אך אחרי שבוע פלוס כבר לא שמים לב הזה.

הפוקוס ממש לא מושלמת, יש לה הרבה חסרונות, אם המתעניין ברכב מוכן להתפשר על החסרונות לטובת היתרונות זה רק הוא יכול להחליט, וכמובן אם אחד החסרונות הוא דיל ברייקר אז חבל על הזמן, מה שכן השוק מפוצץ בג'יפונים במכוניות משפחתיות הרבה פחות, ואלה עם יומרות ספורטיביות עוד יותר פחות כך שההחלטה צריכה להיות די קלה אחרי נסיעת מבחן בדיקת תקציב וכו...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...