Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס ST ליין: ניסיון למבחן דרך קצת אחר

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתכל'ס לנו זה אולי נשמע לא חשוב, אבל למי שישב שם בפורד ותהה האם למחוק את הדגם פוקוס מההיסטוריה ולתת לה שם אחר כנראה הייתה החלטה לא פשוטה. למחוק מכונית שקיימת הרבה שנים זה אולי החלטה כלכלית חכמה ברגע זה, אבל יש לזה משמעות שיווקית לא קטנה. אולי דווקא להחזיר את הפוקוס להיות מה שהיא הייתה תשכח את הפאשלה יותר טוב ממחיקה של הרכב. לא יודע, לא נראה לי החלטה קלה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 265
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ה"מחיקה" הזו היא רק בארץ, ופה למרות זאת עדיין מוכרים אותה, בניגוד לארה"ב. נראה כמו שיקול של דלק.

באתרים האירופאים של פורד השם פוקוס נוכח ואפילו נמצא בחלקם בפרונט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא אפילו לא "בארץ", היא רק בפרסומים. באתר השם פוקוס שריר וקיים.

image.thumb.png.f1945c11a596a4868e659ff6c1a7c80d.png

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, yoav911gt2 כתב:

ה"מחיקה" הזו היא רק בארץ, ופה למרות זאת עדיין מוכרים אותה, בניגוד לארה"ב. נראה כמו שיקול של דלק.

באתרים האירופאים של פורד השם פוקוס נוכח ואפילו נמצא בחלקם בפרונט.

באירופה כנראה לא קונים כך הרבה פוקוס אוטומטית כמו אצלנו אז הנזק היה הרבה יותר קטן

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להתעלם מזה שהפוקוס הקודמת בעיקר בגלל התיבה הרובוטית הלא אמינה גרמה לנזק בלתי הפיך לשם,

אך אני מאמין שרוב האנשים לא טפשים, ויודעים מה גרם לזה, והיום מדובר בגיר פלנטרי נהדר, בכלל ברכב אחר לחלוטין שגם נמכר שנה וחצי בחוץ ואין תלונות משמעותיות.

מה שבטוח, אפשר לחשוב הכי רחוק  שניתן, רק הימים יגידו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הרכב הולך להיות להיט בשוק יד השנייה. בעוד שלוש שנים השוק יהיה רווי בגיפונים, איוניקים, ספורטאג'ם ועוד... ולכן חושב שהשוק שלו כמשומש יהיה מעולה

עריכה אחרונה על ידי print
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, wildlands2019 כתב:

אי אפשר להתעלם מזה שהפוקוס הקודמת בעיקר בגלל התיבה הרובוטית הלא אמינה גרמה לנזק בלתי הפיך לשם,

אך אני מאמין שרוב האנשים לא טפשים, ויודעים מה גרם לזה, והיום מדובר בגיר פלנטרי נהדר, בכלל ברכב אחר לחלוטין שגם נמכר שנה וחצי בחוץ ואין תלונות משמעותיות.

מה שבטוח, אפשר לחשוב הכי רחוק  שניתן, רק הימים יגידו.

אני לא בטוח מה גורם לך להגיד שרוב האנשים לא טיפשים ויודעים מה גרם לזה... וכיוצא מכך יודעים שהיום זה לא בעיה.

הדבר הזה אולי ידוע כאן בפורום, אבל מי שרכב זה לא אחד מתחומי העניין שלו, איזה סיבה יש לו לדעת את זה? וכן, רוב האנשים לא חובבי רכב.

ואולי הייתי מחליף את המילה טיפשים בהדיוטים

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שכולם, אני לא מכליל,

אך יש מספר לא מבוטל של אנשים שלא מבינים דבר או שניים ברכב, וכאשר הם מחפשים לקנות הם בודקים וחורשים את הרשת לגבי אותו דגם שהם קונים,

לא מזמן ראיתי סרטון ישראלי של בוחנים שבדקו את הפוקוס החדשה, והזכירו שם וחדדו שהתדמית הרעה של הפוקוס אין לה כל קשר לדגם החדש והסבירו למה.

כך שעם הזמן אנשים ישמעו ויקראו, ומי שלא מבין בדר"כ ישאל אחד ש"מבין יותר" וכן הלאה...

נכון, יש כאלה שעדיין נשארו עם דעות קדומות, כמו למשל הלא מעט בני 60+ ששומעים רכב צרפתי ומיד פונים 180 מעלות, בצדק? בזמנם כן, היום? כנראה שלא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס הרובוטית גרמה טראומה לדלק מוטורס עד כדי הפסקת יבוא למשך תקופה ארוכה. כאיש שיווק הרעיון של לחזור בהדרגה לתודעה, בארץ בלבד,  ישים לגבי השוק המקומי עטור הדעות הקדומות ע"ע "צרפתיות" , הוא רעיון טוב לכשעצמו. עד שתכנס מסה קריטית של מכוניות לשוק והניראות על הכביש תגדל אפשר יהיה "לשחרר" יותר את השם. 

השם הרע נמצא יותר  אצל שכבת גיל הביניים (30-40) ולאו דווקא אצל "הזקנים" אלו ממילא לא היו אלו שנהגו במסות של משפחתיות לפיזור ילדים . 

הזמן מרפא "מחלות" מכאניות כמו  ה DQ200 היבש  של 2009-2011 , הוא גם ירפא את השם שיש לדגמי 2012-2014 הרובוטיות , (לא בטוח לגבי השנים המדוייקות) 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפסקת הייבוא הייתה עקב סכסוך בין היבואן ליצרן. אחד הגורמים העיקריים לסכסוך היה חוסר הגיבוי של היצרן לבעיות שהיו בפוקוס הקודמת עם הגיר הרובוטי.

• מעניין 1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה בא לידי ביטוי חוסר הגיבוי?

המוצר דפוק אך גיבוי ניתן לארוך זמן רב מאוד, לדעתי הגדול ביותר בתולדות הרכב בישראל.

עריכה אחרונה על ידי אליהו שבת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיבוי של היצרן הגיע בשלב מאוחר יחסית אחרי שמגרשי הטריידאין היו מפוצצים בפוקוסים שעמדו ללא דורש

• אהבתי 1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואחרי שהוגשו בעולם תביעות יצוגיות ובישראל הוגשה תביעה יצוגית עוקבת שאילצה את היצרן לתת גיבוי לבעלי הרכב

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב אני רואה שההתעניינות בפורום היא לגבי גרסאות האצ'בק (st line או אקטיב איקס) למרות שהצורך הוא  ברכב משפחתי. בסטיישן אין התעניינות.

מענין מהי חלוקת ההזמנות "בעולם האמיתי" מחוץ לפורום? 

דרך אגב, איך מצב L בגיר של האקטיב x עובד? האם הוא פשוט מקבע את ההילוך בו הרכב נמצא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...