Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס ST ליין: ניסיון למבחן דרך קצת אחר

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אישית, לא רואה רכב שיכול לתת לי את התמורה שאני מקבל כאן גם ב10K יותר, חד משמעית.

ואני מדבר על החבילה הכללית, של הנאה מנהיגה, מרווח, כח, אבזור וכו...

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 265
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בואו נסכים: מי שרוצה למצוא יתרונות ברכב ימצא בכל רכב, ומי שמחפש חסרונות ימצא בכל רכב. רכב מושלם אין, רכב יותר מושלם מרכבים אחרים (באותה קטגוריה) יש. זה רכב מושלם בהמון דברים מהרבה רכבים אחרים אך מי שבוחר להתמקד בחסרונות זכותו.   

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אישית לא רואה, אחרים אולי כן. כדאי גם לקחת בחשבון את מה שרובנו ואולי בצדק מתעלמים ממנו, הלא הוא המוניטין המעט מעורער לאחרונה של פוקוס. יש לא מעט קונים של קורולות ויאריסים שהמוניטין הוא כמעט הדבר היחיד שמדבר אליהם, את אלו אתה יכול לנסות לפתות בעזרת איבזור עשיר ומחיר אטרקטיבי, העלית שקל הם לא נכנסים לחנות.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"טוב שם משמן טוב". ההבדל הוא ששם משתנה, ו"שמן טוב" או רע, לא!

והנמשל: רכב טוב או רע לא ניתן לשינוי (זה הרכב לטובה ולרעה). שם כן. ובדיוק כפי ששינה את השם של פורד לרעה כך יכול לטובה. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמא הכי קלאסית, פיג'ו 3008,

אפשר לראות את הרכב הזה למעלה בcheck list כמעט אצל כל קונה פוטנציאלי שמתעניין ברכב בסגמנט הזה.

וזה אך ורק בגלל שהמוצר פשוט מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, print כתב:

"טוב שם משמן טוב". ההבדל הוא ששם משתנה, ו"שמן טוב" או רע, לא!

והנמשל: רכב טוב או רע לא ניתן לשינוי (זה הרכב לטובה ולרעה). שם כן. ובדיוק כפי ששינה את השם של פורד לרעה כך יכול לטובה. 

אז זהו ? אין יותר סטיגמה ? יופי. ואם לקחת את הענין הזה קצת יותר ברצינות, ברור שתדמית יכולה להשתנות, זה אפילו קורה, אבל זה תהליך יחסית איטי ולא לגמרי פשוט וצריך סוג של להיט כמו ה 3008 בכדי שאנשים ישתחררו מקיבעון של שנים. פוקוס, מה לעשות, עברה תהליך הפוך, מאוטו מבוקש ומאוד נפוץ למכונית שאף אחד לא רוצה ועכשיו היא צריכה שוב לחזור ולטפס. אז מאחל למי שמתלהב מהאוטו שחלילה לא יתאכזב, אבל גם ראוי לזכור שמדובר באוטו חדש שמרבית מכלליו חדשים וצריך להחזיק אצבעות שלא תתגלה איזו חגורה סוררת פתאום. צריך לזכור שלא מה שסולחים די בקלות לקורולה יסלחו גם לפוקוס. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית, לא רואה רכב שיכול לתת לי את התמורה שאני מקבל כאן גם ב10K יותר, חד משמעית.  

ואני מדבר על החבילה הכללית, של הנאה מנהיגה, מרווח, כח, אבזור וכו...

אני מסכים ומאוד אהבתי את הפוקוס בנסיעת מבחן ואני חושב שהמחיר מצוין.אבל אם משווים לסקאלה שהיא בערך אותו מחיר אפילו יותר זולה בחלק מהתצורות, האם התמורה בפוקוס הרבה יותר גבוהה?

גם בה יש את כל האבזור הבטיחוטי, אולי למעט מניעת יציאה מנתיב לעומת שמירת נתיב. אבל כנראה הנהיגה יותר טובה בפוקוס, וכמובן פלנאטרית לעומת רובוטית

Sent from my GM1917 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אני נהגתי בסקאלה, הפוקוס מרגישה גדולה ובשלה יותר, לי לפחות היא הרגישה מרווחת יותר מבפנים ורחבה יותר, אולי רק תא המטען גדול יותר, הסקאלה יותר כמו סופר מיני מנופחת טיפה, אולי משפחתית קטנה, ממש לא משפחתית פול סייז.

לא יכול להשוות בין מנועים כי אני בחנתי את הסקאלה עם מנוע ה1.0, אך אם מגיעים לשלב איכות הנסיעה, נוחות, שקט, וההנאה הכללית, הפוקוס עדיפה, הסקאלה אולי קצת משעממת מול הפוקוס, לך תעשה נסיעת מבחן, אתה תבין מהר מאוד על מה אני מדבר, אך עדיין, לא חושב שהסקאלה רעה, היא מכונית מעולה ומי שיקנה אותה לדעתי יבחר חכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, רועי5 כתב:

אבל גם ראוי לזכור שמדובר באוטו חדש שמרבית מכלליו חדשים

אתה צודק ברוב מה שכתבת, חוץ מזה. מדובר ברכב שנמכר בחו"ל כבר שנתיים או קרוב לזה (הוצג באפריל 18), והמנוע הזה משמש גם את הפיאסטה ST (עם הספקה גובה יותר) מאותה שנה. אני אישית לא שמעתי על בעיות עם הפוקוס בחו"ל. אבל כדי לוודא עשיתי תחקיר זריז ומסתבר שיש אתר שלם שמיועד כל כולו לתיעוד תקלות של פורדים, ואמנם הדור החדש עדיין לא קיים שם, אבל נראה שהדור השלישי והבעייתי לא סבל מיותר בעיות מאשר שני הדורות שקדמו לו. מעניין. http://www.fordproblems.com/models/focus/

• מעניין 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2012/13 השנים הקשות , הנה כאן :

image.thumb.png.b9110a43706e24fc63583a7c51db8e43.png

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, פבל כתב:

אתה צודק ברוב מה שכתבת, חוץ מזה. מדובר ברכב שנמכר בחו"ל כבר שנתיים או קרוב לזה (הוצג באפריל 18), והמנוע הזה משמש גם את הפיאסטה ST (עם הספקה גובה יותר) מאותה שנה. אני אישית לא שמעתי על בעיות עם הפוקוס בחו"ל. אבל כדי לוודא עשיתי תחקיר זריז ומסתבר שיש אתר שלם שמיועד כל כולו לתיעוד תקלות של פורדים, ואמנם הדור החדש עדיין לא קיים שם, אבל נראה שהדור השלישי והבעייתי לא סבל מיותר בעיות מאשר שני הדורות שקדמו לו. מעניין. http://www.fordproblems.com/models/focus/

מודע לכך שהאוטו נמכר כבר שנתיים בחו"ל, מודע באותה מידה לכך ששנתיים זה "כלום זמן" בתחום אליו התייחסתי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...