Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס ST ליין: ניסיון למבחן דרך קצת אחר

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדש print,

אני עדיין לא קיבלתי.

יש לי הרגשה שהרכב הזה יהיה מאוד מבוקש, במיוחד אם אין הרבה, ואפילו המעט האלה שכבר נמכרו, כי אני בטוח שיש עוד אנשים כמותי שמחפשים את הEXTRA שיש בST ואין באחרות.

כמו הפיג'ו 308 GT, כנראה נמכרו מעט מאוד, ואם אחת תפורסם למכירה אני די בטוח שהיא תחטף מהר, אני חיכיתי לאחת שתצוץ לה הרבה מאוד זמן, אך זה לא קרה, ואני די בטוח שהייתי בעלים של אחת כזו במידה והיתה מפורסמת אפילו יחידה מסכנה עם נתונים נורמליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 265
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז גם אני עוקב אחרי השרשור מתחילתו ואף הגבתי בשלב מסוים ואתמול סוף סוף גם אני קיבלתי st line ובצבע הנכון .הרבה עוד לא נסעתי אך ממה שכן המזגן מעולה ויותר מזה והיא לא יותר קשה מהגולייטה שהיתה לי ונוסעת שקט מאוד.

20200629_143247.jpg

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה של YLKLN!!! מזגן מטורף (מי צריך מזגן מאחור?? אני עם שני ילדים שבוכים שקר להם ברכב הזה. יש לו גם פונקציות מיוחדות).

נסיעה שקטה, לא קופצני על בורות (לא רכות צרפתית אבל מאוד נוחה). 

תתחדשו כל מי שקנה. עשיתם קנייה מהלב שתהפוך להיות קנייה כלכלית מאוד ומהראש. 

עריכה אחרונה על ידי print
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, YLKLN כתב:

אז גם אני עוקב אחרי השרשור מתחילתו ואף הגבתי בשלב מסוים ואתמול סוף סוף גם אני קיבלתי st line ובצבע הנכון .הרבה עוד לא נסעתי אך ממה שכן המזגן מעולה ויותר מזה והיא לא יותר קשה מהגולייטה שהיתה לי ונוסעת שקט מאוד.

20200629_143247.jpg

בזמנו הייתי בדילמה: רציתי ג'ולייטה וקניתי את אבא של הרכב הזה: אקובוסט 2012.
מעניין איך תהייה לך הפוקוס בהשוואה לג'ולייטה

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש - יפה מאוד!

אבל מפה ועד לתת חוו"ד על נוחות ומזגן - זה התרשמות שממש לא הייתי מתייחס ובונה עליה. גם לא השוואה לרכב אחר.

יש דברים שצצים רק לאחר שהריח הממסטל מתפוגג...

ואגב, הרכב מאוווד מוצא חן בעיני.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיץ פטל הנכבד: הרכב היום היה בצהריים בשמש כ3 שעות. נכנסתי ותוך דקותיים נעים. 

ברשותי גם פיאסטה (ידנית) גם שם המזגן מעולה אבל לא ברמה של הפוקוס.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול ממתקן המסירה בניר צבי נסעתי למקום עבודתי הרכב עמד בשמש יוקדת משעה 0945 עד 1630 אפילו ללא צילון בחלון ( עוד לא היה לי) הפעלת מזגן ותוך זמן קצר היה נעים באוטו . אני יכול להסכים שעל נוחות ואיכויות אחרות עוד קשה לדבר אבל מזגן זה הכי קל להרגיש ולהשוות לרכבים אחרים והוא מעולה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו כל מי שקיבל! גם אני מצפה לשלי (אם כי אקטיב-X). בפועל - תוך כמה זמן קיבלתם מרגע ההזמנה/תשלום?
אגב, הנה ציטוט מביקורת שעלתה היום בוואלה על דגם הסאדן שמיועד בעיקר לליסינג, נתון מעניין אם כי לא מפתיע:

ציטוט

נכון להיום האקטיב טורר (סטיישן) היא הנמכרת בגרסאות הפוקוס עם 55 אחוזים מהמכירות של הדגם, אחריו האקטיב האצ'בק, ההאצ'בק הרגילה והסדאן בנזין שמהווה כאחוז מהמכירות.

עריכה אחרונה על ידי YairZov
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, פבל כתב:

"נחטפו" או "כל המלאי נמכר" אלא ניסוחים שהיבואנים מאוד אוהבים. אחלה שנחטפו, כמה הגיעו?

לפי נתוני משרד הרישוי, יש על הכביש נכון להיום, 19 פוקוס ST ליין. 19. אני מניח שיש עוד כמה עשרות בתהליכי הכנה למסירה, ועוד כמה עשרות או 100-200 במשלוחים הבאים, אבל קשה לי להאמין שיהיה יותר מזה.

שוב, הלוואי שאני טועה, כמה שיותר, יותר טוב. אבל לצערי זו לא פעם ראשונה שאנחנו כאן מאוד אוהבים משהו אבל לא מעבירים את האהבה הזו הלאה לאנשים "רגילים", ואז הדגם פשוט לא נתפס. 

אבל את ה"באז" הדרוש זה עושה וגם אם רק קונה אחד נוסף יגיע בזכותו, היה שווה, אחרי הכל זה פירסום של שלח לחמך, ובחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכתב הרכב מתלהב מהרכב בדיוק כמונו. כל מה שנאמר בזכות הרכב מופיע כאן. ושוב: לדעתי מי שלא יזמין עכשיו יקנה אותו מאוחר יותר במחיר גבוה יותר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, print כתב:

מיץ פטל הנכבד: הרכב היום היה בצהריים בשמש כ3 שעות. נכנסתי ותוך דקותיים נעים. 

ברשותי גם פיאסטה (ידנית) גם שם המזגן מעולה אבל לא ברמה של הפוקוס.

לפני 14 שעות, YLKLN כתב:

אתמול ממתקן המסירה בניר צבי נסעתי למקום עבודתי הרכב עמד בשמש יוקדת משעה 0945 עד 1630 אפילו ללא צילון בחלון ( עוד לא היה לי) הפעלת מזגן ותוך זמן קצר היה נעים באוטו . אני יכול להסכים שעל נוחות ואיכויות אחרות עוד קשה לדבר אבל מזגן זה הכי קל להרגיש ולהשוות לרכבים אחרים והוא מעולה.

נשמע טוב ומשכנע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, print כתב:

אני חושב שכתב הרכב מתלהב מהרכב בדיוק כמונו. כל מה שנאמר בזכות הרכב מופיע כאן. ושוב: לדעתי מי שלא יזמין עכשיו יקנה אותו מאוחר יותר במחיר גבוה יותר.

או שלא יקנה, המחיר טוב, אבל רחוק מלהיות פצצה ויש מכוניות אחרות לא רעות, חלקן עם מוניטין עדיף, מרביתן עם דשבורד מרשים יותר, פתחי מיזוג מאחור ועוד כהנה וכהנה גודיס שכאן אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...