Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס ST ליין: ניסיון למבחן דרך קצת אחר

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 265
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

YairZov

איך לא שמתי לב לזה, האקטיב X מגיע עם מתלה רב חיבורי,  ועשיתי גם עליה נסיעת מבחן,

לא הרגשתי הבדל כזה גדול, מרגיש טיפה יותר גבוהה מהST Line, אך גם טיפה נוקשה על כביש משובש, שוב לא משהו שחובט או מפריע יותר מדי, די דומה לדעה על הST.

מה שכן, כמו שאמרתי מקודם, הכסא של הST-Line משום מה הרגיש לי יותר נוח, אני לא יודע אם זה הכסא עצמו או הבד יותר נעים, אך זה מה שהיה, לא יודע להסביר למה, ובכלל הרגישה יותר איכותית ומהנה מהX כנראה ההגה מספק תחושה כזו, לא יודע, אך גם לא יודע כמה אפשר להסיק מנסיעה של חצי שעה.

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, eyalkar כתב:

תרשה לי לא להאמין לנכתב על ידך מעלה

אמיתי לגמרי. קרה לחלוטין. ואם הוא זייף את ההפתעה, וסתם זרק את המספר 150-155 למרות שהוא ידע שהוא לא נכון, הוא עשה את זה ממש ממש אמין. ומהיכרותי את רומן, אני לא יכול להגיד שהוא כ-ז-ה שחקן/חרטטן אמין. 

לפני 34 דקות, YairZov כתב:

האם יש צפי לנסיעת מבחן על האקטיב-X? אני חושב שזה נדרש, במיוחד לאור העובדה שזה הרכב שימכר בפועל יותר.

אני מתכנן שתהיה בקרוב. 

אני יכול להגיד במאמר מוסגר שעשיתי סיבוב קצר על האקטיב סטיישן, ועם כמה שכואב לי להגיד את זה ברמה האישית, אני חושב שהיא מכונית טובה יותר לפלוני אלמוני הממוצע. היא נוחה יותר (בעיקר מבחינת רכות המתלים), אמנם לא בפער עצום, אבל מורגש, ועד רמה מסוימת של גרזון היא לא מרגישה מאוד נחותה מה-ST line. אני שונא את עצמי על זה שאני אומר את זה, אבל אני חושב שלאדם הממוצע הייתי ממליץ ללכת על האקטיב. 

• רעיון טוב! 2

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון, ברכב אין שום אפשרות להעביר הילוכים ידנית?
לא מהבורר ולא מההגה???
יש לרכב מצב ספורט? ההשפעה שלו מורגשת?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, פבל כתב:

אני יכול להגיד במאמר מוסגר שעשיתי סיבוב קצר על האקטיב סטיישן

גמרת את מיכל הדלק של דלק, עאלק 'קצר'. 

• מצחיק 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, wildlands2019 כתב:

YairZov

איך לא שמתי לב לזה, האקטיב X מגיע עם מתלה רב חיבורי,  ועשיתי גם עליה נסיעת מבחן,

לא הרגשתי הבדל כזה גדול, מרגיש טיפה יותר גבוהה מהST Line, אך גם טיפה נוקשה על כביש משובש, שוב לא משהו שחובט או מפריע יותר מדי, די דומה לדעה על הST.

מה שכן, כמו שאמרתי מקודם, הכסא של הST-Line משום מה הרגיש לי יותר נוח, אני לא יודע אם זה הכסא עצמו או הבד יותר נעים, אך זה מה שהיה, לא יודע להסביר למה, ובכלל הרגישה יותר איכותית ומהנה מהX כנראה ההגה מספק תחושה כזו, לא יודע, אך גם לא יודע כמה אפשר להסיק מנסיעה של חצי שעה.

כן, ראיתי שרשמת את זה לא מזמן. אני יכול להבין למה ה-ST Line קורצת יותר, זה כי בעיקר היא מספקת סביבה ספורטיבית יותר ותמורה טובה יותר לכסף למי שרוצה נטו חוויית נהיגה. עם זאת, כמעט בכל כתבה שקראתי, רשום שהפוקוס עם מתלה

לפני 29 דקות, פבל כתב:

אמיתי לגמרי. קרה לחלוטין. ואם הוא זייף את ההפתעה, וסתם זרק את המספר 150-155 למרות שהוא ידע שהוא לא נכון, הוא עשה את זה ממש ממש אמין. ומהיכרותי את רומן, אני לא יכול להגיד שהוא כ-ז-ה שחקן/חרטטן אמין. 

אני מתכנן שתהיה בקרוב. 

אני יכול להגיד במאמר מוסגר שעשיתי סיבוב קצר על האקטיב סטיישן, ועם כמה שכואב לי להגיד את זה ברמה האישית, אני חושב שהיא מכונית טובה יותר לפלוני אלמוני הממוצע. היא נוחה יותר (בעיקר מבחינת רכות המתלים), אמנם לא בפער עצום, אבל מורגש, ועד רמה מסוימת של גרזון היא לא מרגישה מאוד נחותה מה-ST line. אני שונא את עצמי על זה שאני אומר את זה, אבל אני חושב שלאדם הממוצע הייתי ממליץ ללכת על האקטיב. 

רשמת בדיוק (!) את מה שאני מרגיש. תמיד רציתי לרכוש לעצמי רכב עם ניחוח ספורטיבי וכזה שבהכרח יהיה נמוך. אבל כשהגיע עת הקניה משהו מבפנים ערער אותי לגבי קנייתה של ה-ST Line. בסופו של דבר עשיתי צ'ק ליסט שהייתי שמח שהרכב הבא שלי ימלא ודווקא האקטיב-X מילה את אותו צ'ק-ליסט בצורה טובה יותר. גם כשאקבל את האקטיב-X, עדיין בתוכי אוהב יותר את ה-ST Line אך אדע שעשיתי את ה-"ריאלית" יותר. אני לא אפחד יותר מדי ממרווח הגחון כשאני נוסע בשבילים כפי שהייתי דואג אם הייתי לוקח את ה-ST Line, אנשים מבוגרים יותר ומבוגרים פחות שאותם אני מדי פעם מסיע כן יהנו לשבת יותר ברכב הזה, ובסופו של יום - עדיין אמור לקבל חוויית נהיגה טובה ואפילו טובה מאוד.

@דניאל1983 - ל-ST Line יש אפשרות להעברה  ידנית של הילוכים (כולל מצב M ופדאלים מאחורי ההגה), כאשר לאקטיב-X וגרסת טורר (סטיישן) אין. הרבה אומרים שזה לא משמעותי כי השידוך מנוע-תיבה מעולה, אבל אם אתה גר באיזור הררי יכול להיות שכן תרצה פונקציה ידנית.

עריכה אחרונה על ידי YairZov
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, דניאל1983 כתב:

לא מהבורר ולא מההגה???

בST ליין יש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפוקוס סדאן טיטניום לא עשיתי נסיעת מבחן,

אך גם ישיבה ברכב באולם תצוגה משו מה הכסא הרגיש לי יותר טוב מהאקטיב,

כנראה יש שינויים קטנים ברמות האבזור האלה שמספקות הרגשה כללית טיפה יותר שונה, לא יודע להצביע על מה משיטוט קצר בין הרכבים באולם התצוגה, אך לדעתי יש איזשהו שינוי, יכול להיות שאני טועה, מקווה שלא אשכח, אשתדל לבדוק את זה או לשאול כאשר אלך לקבל את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

תרשה לי לא להאמין לנכתב על ידך מעלה - 
"אז פבל שאל - כמה אתה חושב שהיא עולה? הסתכלתי על האוטו - נראה טוב ומרשים, מאובזר היטב, יומרה ספורטיבית עם הספק וכיוון התנהגות (ומיתוג ה-ST-ליין), ועניתי 150-155K." 

כאחד שמתעניין ברכבים ברור שהמחיר של הרכב היה ידוע לך.
אבל כמתפורה לגבי עלות הרכב ביחס למתקבל ממנו זה מקובל.

זה היה המחיר של אבא של הרכבה הזה. הגיע לארץ לפני שמונה שנים עם 182 כ"ס, גיר ידני ומחיר של 155K. אף אחד לא קנה.
אולי התת מודע של רומן זכר את המחיר

עריכה אחרונה על ידי mcshmupi

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מהבורר ולא מההגה???

עשיתי נסיעת מבחן על האקטיב. הספורט מאוד מורגש

Sent from my GM1917 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב ה'ספורט' באקטיב טורר מאוד מורגש. 

בתנועה צפופה לא נוח לנהוג במצב העצבני הזה. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...