Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כניסה+הנעה לעומת הנעה בלבד?

roy007
שימו לב! השרשור הזה בן 1439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש עם זה גם בעיה חוקית - אסור להתניע רכב בלי נהג במקומו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שזה לא מתאפשר בארץ. אני מניח שאצלי ברכב יש את כל התשתיות כדי לשלוט על מגוון פונקציות מרחוק בעזרת אפליקציה ייעודית של וולוו.
אחד הדברים הראשונים שעשיתי לאחר קניית הרכב הוא ביטול הקודן בהסכמת חברת הביטוח.
תענוג להכנס לרכב ולהניע ישר.
המפתח לא יוצא מהכיס.

אגב, פתיחת הדלת מתבצעת באופן אוטומטי בלי לגעת בחיישן הנגיעה בידית.
7948e70b41ecfc995cbac5121baf4ab3.jpg

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, dorsht כתב:

אצלי בסיאט יש רק מדלת הנהג (וזה ברמת הגימור הגבוהה). אולי עניין של הגדרות?

לעומת זאת נסעתי אצל מישהו עם פאביה וזה עובד גם מדלת הנוסע.

אצלי יש את זה בפריוס 2011 ואיוניק 2018.

באיוניק יש את זה לדלתות הקדמיות והבגאז׳ (על הדלתות יש כפתור שמשחרר את הנעילה של כל הרכב, כאשר המפתח בסביבה. בבגאז׳ זה לא פותח את כל הרכב, רק את הבגאז׳ (שימושי כאשר יוצאים מהסופר, רוצים לשים את הקניות ברכב, ואז ללכת להחזיר את העגלה). יש גם פיצ׳ר נחמד שכשהמפתח בפנים, אי אפשר לנעול.

בפריוס זה רק בדלת של הנהג - יש כפתור טאץ׳ מעצבן כזה שצריך לגעת בו בדרך מסויימת כדי לפתוח את האוטו.

לפני כשעה, robertf כתב:

מודה לב-מ-וו כל פעם שאני נכנס לרכב מקורר מראש ביום קיץ מהביל, על פונקציית הדלקת המזגן מראש (בפלאג אין).

Sent from my iPhone using Tapatalk

ואז להיכנס לרכב שעמד סגור בשמש, ולנשום את הפלסטיקים.

לא מבין את האנשים האלה שלא מאווררים את הרכב לפני הנסיעה, אלא מעדיפים לסבול עד שהמזגן יתחיל לקרר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי אותך. אני מקרר (או מחמם אם
צריך, אבל זה פחות) את הרכב כמה דקות לפני הנסיעה ונכנס לרכב קריר ונעים. מה עדיף, לא לקרר אותו ולהיכנס לרכב חם אש, להזיע ולפתוח חלונות ולחכות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, robertf כתב:

מודה לב-מ-וו כל פעם שאני נכנס לרכב מקורר מראש ביום קיץ מהביל, על פונקציית הדלקת המזגן מראש (בפלאג אין).

אתה מניע את הרכב באמצעות ה-Smart Key? או בדרך אחרת?

ויש הנעה של מנוע הבנזין? או רק של המנוע החשמלי והסוללה? איך זה עובד?

נ.ב.1. גם אני התלהבתי בפעם הראשונה שהדגימו בפניי את הפיצ'ר עם מוסטנג 2019 מיבוא אישי.

נ.ב.2. גם יצרן עממי כמו מאזדה מציע קיטים של Remote Start יעודי לרכב (מוח, שלט יעודי, הוראות התקנה, זה קיט plug & play).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשותף שלי יש את זה בקדילאק. אתה יכול להניע מהשלט כדי שהרכב יתקרר, אבל אם לא נכנסת לאוטו תוך 5 דקות זה נכבה.
אצלי במיני אפשר לתזמן שעה והוא יפעיל מזגן לקראת השעה שקבעתי.

Sent from my SM-T590 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.4.2020 בשעה 17:58, Legend כתב:

אתה מניע את הרכב באמצעות ה-Smart Key? או בדרך אחרת?

ויש הנעה של מנוע הבנזין? או רק של המנוע החשמלי והסוללה? איך זה עובד?

נ.ב.1. גם אני התלהבתי בפעם הראשונה שהדגימו בפניי את הפיצ'ר עם מוסטנג 2019 מיבוא אישי.

נ.ב.2. גם יצרן עממי כמו מאזדה מציע קיטים של Remote Start יעודי לרכב (מוח, שלט יעודי, הוראות התקנה, זה קיט plug & play).

בבמוו פלא אין (330e לדוגמא) יש כפתור בשלט שלחיצה ארוכה עליו מפעילה את המזגן (כשהרכב נשאר נעול) על מצב קירור או חימום (בהתאם לשימוש האחרון במזגן), מכיוון שהרכב יודע לנסוע 30-50 ק"מ ללא התנעת מנוע הבנזין בכלל - המזגן פועל באמצעות המנוע  החשמלי בלבד.

זה בהחלט נוח כי לשבת על מושבי עור בחום הישראלי זו לא כזו חוויה (הרכב שלי הגיע בחורף אבל כבר חוויתי כמה ימים חמים).

מיכה

• אהבתי 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.4.2020 בשעה 20:00, Night Driver כתב:

נסה להגיע עם המפתח בכיס לדלת הקדמית ימנית. יש סיכוי שהיא תיפתח.

ניסיתי היום עם המפתח בכיס, לא פתח את הדלת של הנוסע.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Michazzz כתב:

בבמוו פלא אין (330e לדוגמא) יש כפתור בשלט שלחיצה ארוכה עליו מפעילה את המזגן (כשהרכב נשאר נעול) על מצב קירור או חימום (בהתאם לשימוש האחרון במזגן), מכיוון שהרכב יודע לנסוע 30-50 ק"מ ללא התנעת מנוע הבנזין בכלל - המזגן פועל באמצעות המנוע  החשמלי בלבד.

זה בהחלט נוח כי לשבת על מושבי עור בחום הישראלי זו לא כזו חוויה (הרכב שלי הגיע בחורף אבל כבר חוויתי כמה ימים חמים).

מיכה

איזה כפתור זה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי שלט כזה בדיוק על F01. הכפתור שימש כדי לאתר רכב בחניון. Panic button. לא ידעתי שלחיצה ארוכה נתנה מיזוג.

Sent from my SM-T590 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד אתה לא על סירקולציה פנימית, האוויר החם ידחף החוצה דרך פתחי אורור בחלק האחורי של הרכב ובמקומו יכנס אוויר חיצוני אחרי שהתקרר במזגן. זה פחות יעיל מאשר לפתוח חלונות ולקוח יותר זמן, אבל עדיין יעיל, לא מדובר בחלל סגור הרמטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...