Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כניסה+הנעה לעומת הנעה בלבד?

roy007
שימו לב! השרשור הזה בן 1460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שמעבר לזה שכפתור הנעה מגניב.. העניין זה נוחות.

לי לפחות הרבה יותר קל ונוח להיכנס לרכב וללחוץ על הכפתור מאשר להסתכל היכן החור של המפתח ולהכניס אותו.

במיוחד בחושך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש הרבה מאד וריאציות על הנושא הזה.

בסוזוקי קרוסאובר שלי פועל משתי הדלתות הקדמיות וגם מתא המטען. ב-SX4 סדאן של הבן שלי משתי הדלתות הקדמיות, אבל תא המטען נפתח רק אם המפתח סמוך אליו (ואינו משחרר את שאר הדלתות), או באמצעות הידית שליד מושב הנהג.

יש רכבים בהם גם מרימי המשות קשוריםלמערכת, יש שלא.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת לנסות? זה שגרתי לגמרי. בשתי המכוניות. או שלא כיוונת אלי. ההבדל הוא שברכב 4 הדלתות פתיחת הבגאז' מחייבת המצאות המפתח לידו גם אם תא הנוסעים פתוח (זה טוב, מונע פתיחה על ידי זרים נניח, ברמזור). ברכב 5 הדלתות ניתן לפתוח את הדלת הקרובה בלחיצה על הכפתור שעליה, או את כל החמש בלחיצה כפולה. או כל אחת בנפרד - אם פתחתי את הבגאז' (לחיצה אחת) ואז אני ניגש לדלת הנהג ופותח אותה - עדיין הדלת הימנית והדלתות האחוריות ישארו נעולות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, Night Driver כתב:

נסה להגיע עם המפתח בכיס לדלת הקדמית ימנית. יש סיכוי שהיא תיפתח.

די בטוח שניסיתי, אבל אבדוק שוב בהזדמנות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הקונספט של כניסה עם מפתח הנעה ללא מפתח לא ברור לי - הרי הפואנטה של הפיצ׳ר הזה היא למנוע ממך התעסקות עם המפתח, אם כבר שלפתי את השלט מהכיס בשביל לפתוח את הרכב, מה אכפת לי לתקוע אותו בסוויץ׳..?
זה די מטופש, תתנו keyless entry+start, או אל תתנו שום דבר. מה הלאה? גיר אוטומטי, אבל רק מהילוך שלישי ואילך?
Remote engine start.
מאוד שימושי במדינות שאין בהן קודניות או קרות.
You know...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Ahbarony כתב:

Remote engine start.
You know...

קונספטואלית אתה צודק, בפועל גם במקרה הספציפי שהוא מדבר עליו, ונדמה לי שגם באופן כללי - מעטים הרכבים בהם זה המצב (אין keyless entry, יש remote start).

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Remote engine start.
You know...

כלומר כל מדינה מלבד מדינת ישראל.. [emoji6]

Sent from my iPhone using Tapatalk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התנעה מרחוק פיצ'ר נחמד ולא מובן למה לא קיים כמעט בישראל. כמו שזה שימושי במדינות קרות: להניע 10 דקות לפני, בזמן ששותים קפה בבית ואז לצאת עם מעיל קל או סוודר לרכב נעים ולא להמתין עד שאפשר יהיה להפשיר חלונות ולהתחיל לנסוע, גם בארץ נחמד היה להדלק מזגן כמה דקות לפני שיוצאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בארץ נחמד היה להדלק מזגן כמה דקות לפני שיוצאים.

מודה לב-מ-וו כל פעם שאני נכנס לרכב מקורר מראש ביום קיץ מהביל, על פונקציית הדלקת המזגן מראש (בפלאג אין).

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר ליישם את זה בכל רכב בנזין הכי פשוט. משאירים את המזגן דולק ומכבים את האוטו.

רק שתהיה פונקציית התנעה מרחוק. שגם אותה פשוט ליישם, אם יש לך בכל מקרה keyless start. שלט נעילה מרכזית היום פועל ממרחק של 100-150 מטר שזה מספיק לגמרי.

אבל איכשהו לא קיים כמעט בשוק הישראלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה זיהום בטירוף על ריק ברכב בנזין/דיזל.
וגם מאוד לא יעיל.

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...