Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כניסה+הנעה לעומת הנעה בלבד?

roy007
שימו לב! השרשור הזה בן 1459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חג שמח

חיפשתי וחיפשתי ואני לא מצליח להבין ולמצוא תשובה מה ההבדלים בין רכב עם כניסה והנעה לבין רכב עם הנעה בלבד.

אשמח להסבר

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לאחד הרכבים לא ניתן להכנס

(או אם לענות ברצינות: ברכב אחד אתה צריך להשתמש בשלט בשביל להכנס, בשני אתה רק צריך את השלט בכיס והרכב ייפתח מעצמו כשתהיה קרוב ותעשה פעולה כלשהי)

• מצחיק 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה אחת ברשותכם.

אם השלט נגיד בכיס ואני עובר ליד הרכב (ללא כוונה להיכנס אליו) הרכב נפתח אני מבין.

וכשאני מתרחק הרכב ננעל שוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ויש. בסוזוקים שלי נדרשת לחיצה על כפתור השלט או כפתור בדלת כדי לפתוח ולסגור את המכונית. אבל היו לי רכבים שכורים - האחרון שזכור לי היה פוקוס - בהם הרכב נפתח כאשר התקרבתי אליו ונסגר כאשר התרחקתי ממנו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עם כניסה ללא מפתח מאפשר לפתוח את הנעילה כשהמפתח בכיס.

בכל הרכבים שנתקלתי הוא יפתח רק את הדלת שפונה לצד שבו נמצא המפתח ורק בנגיעה בידית (יש עם חיישן נגיעה ויש עם לחצן פיזי).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המאזדה 3,פתיחת הרכב מתבצעת ע"י השלט ,או לחילופין ע"י לחיצה על כפתור בידית הפתיחה של הרכב.

הנעילה יכולה להתבצע 1.שלט 2.כפתור לחיצה בידית הפתיחה של הרכב 3.הגדרה במערכת המולטימדיה של הרכב,שלאחר שאתה מתרחק מהרכב כשהשלט אצלך,הרכב ננעל אוטומטית.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, Night Driver כתב:

רכב עם כניסה ללא מפתח מאפשר לפתוח את הנעילה כשהמפתח בכיס.

בכל הרכבים שנתקלתי הוא יפתח רק את הדלת שפונה לצד שבו נמצא המפתח ורק בנגיעה בידית (יש עם חיישן נגיעה ויש עם לחצן פיזי).

בלחיצה אחת תפתח הדלת הקרובה, בשתי לחיצות רצופות כל הדלתות .

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, sperial כתב:

בלחיצה אחת תפתח הדלת הקרובה, בשתי לחיצות רצופות כל הדלתות 

אני מתכוון שאין מצב שאתה עובר ליד האוטו ומישהו בא מהצד השני ופותח.

יש רכבים שתיפתח רק דלת הנהג ויש שכולן (וכמובן יש את אלה שאתה יכות להגדיר את זה בתפריטים).

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המכוניות שמחייבות לחיצה על הכפתור זה נכון לאלה הנפתחות בישה מרחוק של המפתח אני חושב שנפתחות כל הדלתות - אבל הזכרון שלי לא מהימן, נהגתי במכונית כזו לאחרונה לפני כ-9 חודשים, וגם אז היה מדובר ברכב שהיה אצלי יום וחצי ונהגתי בו 70 ק"מ (רכב השכרה חלופי אחרי שהראשון נפגע בתאונה והשני נפרץ, כל זה תוך פחות משבוע. ועוד בשווייץ ובצרפת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הקונספט של כניסה עם מפתח הנעה ללא מפתח לא ברור לי - הרי הפואנטה של הפיצ׳ר הזה היא למנוע ממך התעסקות עם המפתח, אם כבר שלפתי את השלט מהכיס בשביל לפתוח את הרכב, מה אכפת לי לתקוע אותו בסוויץ׳..?

זה די מטופש, תתנו keyless entry+start, או אל תתנו שום דבר. מה הלאה? גיר אוטומטי, אבל רק מהילוך שלישי ואילך?

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקונספט הוא המחיר. נחסכת מערכת שעולה עוד כמה דולרים. עדיין אפשר לרשום במפרט שיש Keyless ויש כפתור התנעה מגניב...

גם במכוניות עם Keyless entry בדגמים הפשוטים יותר אין את זה בדלתות האחוריות. אבל לפעמים אתה בא לרכב ורוצה לפתוח קודם דווקא את הדלת האחורית...למה לא עושים את זה בכל הדלתות? אם כבר אז כבר...אבל לא, לא עושים.

יש אפילו מכוניות עם Keyless entry בדלת נהג והנוסע שמימין אבל בתא המטען אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בסיאט יש רק מדלת הנהג (וזה ברמת הגימור הגבוהה). אולי עניין של הגדרות?

לעומת זאת נסעתי אצל מישהו עם פאביה וזה עובד גם מדלת הנוסע.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...