Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אורות נמוכים מסנוורים - מאזדה CX-30 מודל 2020

efistr70
שימו לב! השרשור הזה בן 1550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רוצה לשתף אותכם בסוגייה מוזרה שאני חווה ברכב שלי, מאזדה CX-30, 2020

רכב חדש לחלוטין, שמתי לב כשאני נוסע באורות נמוכים אלומת האור גבוה קצת ממה שאני רגיל לראות, בנוסף לכך רכבים הבאים מולי מהבהבים לי, כנראה שאני מסנוור אותם.

היותר קריטי שיצא לי לנסוע אתמול בערפל ורואים בבירור שאלומת האור מקרינה גבוה והדבר גורם לאפקט החזרת סינוור אל הנהג (כאילו שנוסעים באורות גבוהים), פשוט קשה לנהוג ככה ושלא נדבר על הסיכון.

אני רוצה לציין שברכב הזה אין מנגנון (כפתור) של כיוון גובה אלומה כפי שיהיו בדגמי מאזדה הקודמים, בנוסף במידה ואני מעמיס 3 אנשים מאחורה אז בכלל האלומה עולה עוד קצת למעלה.

אך יכול להיות שככה יוצא רכב מפס הייצור?

פניתי למאזדה ועדיין לא חזרו אליי עם תשובות.

אשמח לתגובות מבעליי CX-30, האם חווים אותו הדבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבצע בדיקת כוון אורות על מכשיר יעודי.

כבר נתקלתי במכוניות שיצאו מהמפעל עם אורות לא מכוונים

כראוי.

בברכה  -  רפי לין

עריכה אחרונה על ידי רפי לין
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו באחריות, גש למוסך היבואן שיבדוק.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מדובר באורות לד אשר אמורים להתכוונן לבד.

רכבים נוספים אשר מסנוורים בצורה לא נעימה - לנד קרוזר דור אחרון מלפני מתיחת פנים, וסובארו פורסטר דור אחרון. חבר שמחזיק אחד סיפר שכל הזמן מהבהבים לו.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב לזה כששכרתי cx-5 בארץ (גם עם LED עם כיוון אוטומטי) והרבה אנשים סימנו לי שאני מסנוור אותם. הגיוני שזה יקרה יותר עם led אבל לא ברור לי אם זה משהו עם הכיוון במאזדה או אנשים שלא רגילים לתאורה חזקה שבאה מולם.

שווה בדיקה אבל יש לי תחושה שאין בעיה בכיוון.

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאורת לד לא מחייב כוון אוטומטי, כמו קסנון למשל.

בכל מקרה, גם ברכבים בהם יש כוון אוטומטי יש אפשרות לבצע  כוון אורות ראשוני. 

בנוסף, תאורת לד אם מכוונת כנדרש לא אמורה לסנוור רכבים אחרים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...