Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השקעה בואדי ניסנאס בחיפה

killer2004
שימו לב! השרשור הזה בן 1782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

בימים האחרונים הגעתי לעסקה מסוימת בקניית דירה להשקעה בשכונת ואדי ניסנאס בחיפה.

מבחינת עסקה - אני חושב שמדובר בעסקה טובה היות והמחיר הוא מאד מאד נמוך.

הייתי רוצה לדעת אם מישהו מכיר את הלך הרוח בשכונה? להבנתי מדובר בשכונה ערבית נוצרית אך דיי ענייה.

האם יהיה במקום דרישה לשכירות?

וכמה השכונה לא בטוחה?

אם מישהו עשה השקעה דומה גם אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לענות לך. אני עובד עם לא מעט ערבים נוצרים, אבל אף אחד מהם לא גר בואדי ניסנס. ולדעתי לא יותר מאחד מהם גר בשכירות, אם בכלל.

האם בדקת בכלל התכנות להשכרת דירה בשכונה? האם יש ביקוש, ואם כן - הם מדובר בשוכרים אמינים? תתחיל בבדיקה במקומות כמו מדל"נ, האם יש דירות העומדות להשכרה, ואם כן -כמה זמן הן בלוח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לענות לך. אני עובד עם לא מעט ערבים נוצרים, אבל אף אחד מהם לא גר בואדי ניסנס. ולדעתי לא יותר מאחד מהם גר בשכירות, אם בכלל.

האם בדקת בכלל התכנות להשכרת דירה בשכונה? האם יש ביקוש, ואם כן - הם מדובר בשוכרים אמינים? תתחיל בבדיקה במקומות כמו מדל"נ, האם יש דירות העומדות להשכרה, ואם כן -כמה זמן הן בלוח.

מה הראשי תיבות של מדל"נ אומרות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה יהודי לא הייתי קונה שם דירה. אם אתה ערבי הייתי שוקל.

זה נשמע גזעני אבל באמת שאין שום כוונה גזענית מאחורי זה. מדובר על שכונה שהיא ערבית לא מעורבת, אין יהודים שחיים שם. תמיד כשהמצב מתחמם בישראל כל ערבי וואדי נסנאס יוצאים עם דגלי פלסטין ומפגינים ברחובות הואדי ומזה תסיק פחות או יותר את המסקנות שלך. אם אתה יהודי לתחושתי אתה מכניס את עצמך למשהו שלא בהכרח אתה מודע להשלכותיו.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הראשי תיבות של מדל"נ אומרות?

שם של אתר אינטרנט

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים,

בימים האחרונים הגעתי לעסקה מסוימת בקניית דירה להשקעה בשכונת ואדי ניסנאס בחיפה.

מבחינת עסקה - אני חושב שמדובר בעסקה טובה היות והמחיר הוא מאד מאד נמוך.

הייתי רוצה לדעת אם מישהו מכיר את הלך הרוח בשכונה? להבנתי מדובר בשכונה ערבית נוצרית אך דיי ענייה.

האם יהיה במקום דרישה לשכירות?

וכמה השכונה לא בטוחה?

אם מישהו עשה השקעה דומה גם אשמח לשמוע.

אם אתה שואל את השאלות הללו ברור שאתה לא מכיר את השכונה ואני לא מבין איך אתה בכלל יכול לשקול להשקיע במשהו שיש לך פער ידע כל כך גדול לגביו. זה שהמחיר הוא "מאד מאד נמוך" אומר שזה בדיוק מה שהנכס הזה שווה, וכנראה שאפילו עושים עליך סיבוב.

תתרחק כמו מאש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה סכום מדובר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שם בטיול אוכל בשוק לפני כחודש.

מקום נחמד, אבל זאת שכונה ערבית טהורה עם בניינים מאוד ישנים, נראה שרובם מלפני קום המדינה.

זה הפך להיות מקום טרדנדי לוהט למי שרוצה לצאת לנגב חומוס ולקנות דברים בשוק אורינטאלי ביום שבת, אבל מההתרשמות שלי השכונה נראית יחסית מוזנחת וגם אני לא אתפלא אם רוב הבניה שם היא לא חוקית, אז תבדוק את זה טוב טוב לפני.

השכונה גובלת בשכונת הדר שהיא שכונה מוזנחת נוספת של חיפה שירדה מגדולתה ועכשיו היא בתהליך התחרדות מואץ.

אני הייתי מתרחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש - אפשר קצת המלצות איזה שכונות/אזורים בחיפה טובים להשקעה (בצורה של קנית נכס להשכרה)?

כעקרון בחיפה השכונות יותר טובות ככל שאתה עולה במעלה ההר. יש לכך יוצאים מהכלל במערב העיר (נאות פרס ועוד כמה שכונות מגדלים חדשות, שאיני יודע כיצד יתפתחו בעתיד). אבל כמשקיע אתה מסתכל על תשואה, וכאן יותר קשה לי להמליץ לך. הייתי בוחן בעיקר את האזורים הקרובים לטכניון ולאוניברסיטה, ולא רק בחיפה אלא גם בנשר.

חייב לומר לך מניסיון אישי - לפני כשנה השכרנו את הדירה של אמי, דירה מצויינת בדרך אבא חושי. לא היה קל למצוא שוכרת טובה. איני יודע מה ערך הדירה כיום כך שאיני יכול לחשב תשואה, אבל אני מעריך אותה בכ-3% בשנה. אבל מדובר בדירה שלא נרכשה להשקעה ולמעשה עמדה ריקה קרוב לשנתיים, כך שכל הכנסה שהיא מכניסה היא הטבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעקרון בחיפה השכונות יותר טובות ככל שאתה עולה במעלה ההר. יש לכך יוצאים מהכלל במערב העיר (נאות פרס ועוד כמה שכונות מגדלים חדשות, שאיני יודע כיצד יתפתחו בעתיד). אבל כמשקיע אתה מסתכל על תשואה, וכאן יותר קשה לי להמליץ לך. הייתי בוחן בעיקר את האזורים הקרובים לטכניון ולאוניברסיטה, ולא רק בחיפה אלא גם בנשר.

חייב לומר לך מניסיון אישי - לפני כשנה השכרנו את הדירה של אמי, דירה מצויינת בדרך אבא חושי. לא היה קל למצוא שוכרת טובה. איני יודע מה ערך הדירה כיום כך שאיני יכול לחשב תשואה, אבל אני מעריך אותה בכ-3% בשנה. אבל מדובר בדירה שלא נרכשה להשקעה ולמעשה עמדה ריקה קרוב לשנתיים, כך שכל הכנסה שהיא מכניסה היא הטבה.

תודה רבה.

דירה של פחות מממיליון.

טכנית אני דיי יודע איזה דירה אני מחפש.

אזורית אני לצערי פחות מכיר (רצה הגורל ולמדתי דווקא בירושלים :wink:).

מה הסיבה שהתקשתם למצוא שוכרים, שכ"ד של 2500 ש"ח זה משהו לא ריאלי?

[CENTER] [/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 חדרים ברמת גולדה זה לא 2500 ש"ח בחודש, יותר בכיוון של סכום כפול כפול. בסופו של דבר נסגר על ארבעת אלפים ומשהו (לא אני טיפלתי בהשכרה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר פה על תשואה של 3% בשנה ברוטו. לדעתי זה משהו שתוכל לקבל בשוק ההון בסיכון לא גבוה. למה דווקא דירה?

בכל אופן, אם כן דירה בחיפה, נראה לי שכדאי לך להתרכז ברמות רמז, רמות ספיר, נווה שאנן - כל אלו שכונות שצמודות לטכניון ומאכלסות הרבה סטונדטים. תשקול גם בנשר בשכונה שצמודה לטכניון.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להיות אידיוט כדי להשקיע בשוק ההון הישראלי, הבורסה בקושי זזה, וכשהיא זזה זה בעיקר למטה. רווחי הבורסה ממוסים ב-25% בעוד שההכנסה מנדל״ן עד כ-5000 ש״ח אינה ממוסה כלל.

ממליץ בחום לשקול את אזור נשר קרוב לטכניון. הסטודנטים של הטכניון בד״כ הם ילדים טובים שמחפשים מקום לישון בו בסוף יום הלימודים. יש לי חמש שנות ניסיון עם זה כבר ואני מרוצה מאוד.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...