Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמנויות לחימה- איך ניתן לשפר רפלקסים ותגובות?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי 5.

אני מגיב. אני קולט את התקיפה, אני רק לא תמיד מגיב לכיוון הנכון ובזמן. פה ה"באג" שלי. אני מגיב עם חסימה עולה כלפי תקיפה נמוכה וכדומה. לא תמיד, הרוב סביר, אבל אלו שאני כן מפספס מטרידים אותי.

לגבי 6.

א- ישנה אקסיומה שגורסת שנשק שאינך מיומן בו, כל נשק, יותר מזיק למשתמש מאשר לתוקף. אני לחלוטין מסכים עם האקסיומה הזו.

ב- אם אתה חושב שאני מתאמן בקראטה כדי "לדעת להגן על עצמי", "לדעת ללכת מכות", "להבין שיטות יעילות יותר להרביץ לאנשים" וכדומה, אז לא רק שפיספסת את כל המהות של אמנויות הלחימה לדעתי, אלא גם שגית לחלוטין בהבנה של מאיפה אני ניגש לתחום. הידע בהגנה עצמית שהאימונים מקנים לי הוא לא יותר מבונוס עבורי, אני שם בשביל כל שאר הדברים הטובים שזה עושה לנפש ולגוף.

לגבי 5 - זה מה שנקרא גאון שבונה חללית רק עם בעיה קטנה שהיא כל הזמן טסה לכוכב הלא נכון.

אולי זה גם אומר שאתה לא שומר נכון על המרחק מהיריב "מה" - כדור האנרגיה שבו אתה מסוגל לחוש ביריב אבל עדיין לא נמצא במגע איתו. כי כשאתה מגיב אתה כבר לא מספיק לאמוד (אומדן) וזה אומר שאו שאתה באמת איטי מידי או שהיריב קרוב מידי וזה כבר מאוחר מידי.

לגבי נושא מטרת למידת אומנויות הלחימה - אצלי זו היתה דרך חיים, סגנון חיים, משמעת בגילאים עד צבא - אח"כ היתה לי פציעת גב שהשביתה אותי לתקופה מסויימת, המשמעת התרופפה ואני אמרתי שלום לאימון גופני כלשהוא למשך עשור - לא כי לא יכלתי, פשוט לא מצאתי את הדרייב לחזור לזה ולמען האמת היום לאומנויות לחימה אני בכלל לא מתגעגע.

התחלתי בזה בגלל שהייתי "ילד כאפות" ובגלל שהייתי זקוק לבטחון עצמי ורציתי גם לדעת ללמוד להגן על עצמי ובמקום זה מצאתי את עצמי פשוט נהנה מהספורט.

היום אני פשוט מתאמן בעצימות נמוכה מאוד - קשוב לחלוטין לגוף שלי ולרמת העייפות, חצי שומר על תזונה חצי עדיין לא במיינד סט של משמעת וויתור על הרבה תענוג - זה עניין של החלטה, אני פשוט לא רוצה לקבל אותה :-P

מתאמן קצת בחדר כושר, קצת פונקציונלי ושוחה מידי פעם לפעם. (שחיה היה הספורט העיקרי שלי ולצד זה הצטרפו אומנויות לחימה).

מה שאומנויות לחימה הכי תרמו לי מבחינתי היא תנועתיות - היכולת לזוז בצורה מסויימת, לאזן את עצמי - להפיק כוח בצורה יעילה. יש בזה המון אסטתיקה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

29 שנים, כלומר שמיד אחרי שהוא נולד הוא יצא עם הרופא להפסקת סיגריה?

נראה לי חולני שרופא יוצא עם קטין מתחת לגיל ההסכמה, והעיקר שלנו אתם קוראים 'קופים'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...