Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ע"י בעל מוסך

Coro
שימו לב! השרשור הזה בן 2029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קונספירציה? תראה לי איפה אמרתי שבעל המוסך וRK קשרו קשר נגדי...

באמת, יכולת ההסקה שלי פגומה..

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא חושב שיש לך בעיה בהבנת הנקרא, אני פשוט חושב שאתה לא נייטרלי בסיפור ואם אנשים היו יודעים מי זה בעל המוסך הם היו עושים את ההיקש בעצמם ומבינים מאיפה אתה מכיר אותו.

סתם רציתי להזכיר לך.

שלא תתבלבל.

ולמען האמת - שניכם, גם אתה וגם בעל המוסך כנראה חולקים באחריות משותפת לאירוע.

תראה.. אתה עו"ד לא? הנטל עליך.

אתה האשמת את רומן - חובת ההוכחה עליך.

הגישה שלך רק עוזרת לי לגבש עמדה שאינה לטובתך. כולם אשמים - חוץ ממך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את המשפט שרשמתי, תעבור עליו מילה אחר מילה ותסביר איפה אמרתי שיש פה קונספירציה בין בעל המוסך לRK. לצטט בלי להסביר כלום זה לא טענה.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנני מבקש שלא תערוך הודעות לאחר שאני מגיב לך, זה מבלבל את הקוראים ומוציא אותי אידיוט.. או שאתה רוצה שאני אתחיל לצטט כל הודעה מעליי שידעו למה אני מגיב...

כשאמרתי לRK שהנטל עליו זה בהתייחס לזה שהוא אמר ש"רשמת באופן די מפורש שאני קשור לבעל המוסך והלכה למעשה מגיב מטעמו." אל תנסה לעוות את דבריי.

אני מציע שנתנהג כמו חברים. אני לא אויב שלך, אתה לא שלי.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עורך הודעות שלך.

שאני אבין, אחרי שהאשמת את רומן שהוא מגיב מטעם המוסך, עכשיו אתה מאשים אותי שאני עורך את ההודעות שלך?

אני מתחיל להבין למה "הותקפת" במוסך.

אתה לא מוכן לקבל שום ביקורת או הערות, גם כשמוכיחים לך שדברים שאתה כותב הם שגויים - אתה ממשיך בשלך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עורך הודעות שלך.

שאני אבין, אחרי שהאשמת את רומן שהוא מגיב מטעם המוסך, עכשיו אתה מאשים אותי שאני עורך את ההודעות שלך?

אני מתחיל להבין למה "הותקפת" במוסך.

אתה לא מוכן לקבל שום ביקורת או הערות, גם כשמוכיחים לך שדברים שאתה כותב הם שגויים - אתה ממשיך בשלך.

התכוונתי שערכת את שלך לאחר שאני הגבתי לך (הרשאות מנהל כנראה) אולי לא שמת לב בלהט הכתיבה שכבר הגבתי. ממש לא האשמתי אותך שאתה עורך את הודעותיי.

בנוסף ידידי,מעולם לא האשמתי את RK שהוא מגיב מטעם. לאחר שהוא אמר זאת, אמרתי לו שיראה לי הוכחה שזה מה שאמרתי..

טעית פה פעמיים, אני לא חושב בכוונה, אולי אתה כועס ושש אליי קרב, אז בוא נפסיק כי אנחנו סתם טוחנים מים. אם אתה רוצה להתדיין, תקרא, קח כמה דקות של הפסקה, תקרא שוב ואז תגיב.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או.קי.

אי הבנה.

עוד אי הבנה?

עזוב, שיהיה חג שמח,

אני באמת לא נגדך, אני סבור שהמוסך נהג בטיפשות ואולי באלימות, אבל אני מניח שגם לך היה חלק תורם בסיטואציה.

חג שמח,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את המשפט שרשמתי, תעבור עליו מילה אחר מילה ותסביר איפה אמרתי שיש פה קונספירציה בין בעל המוסך לRK. לצטט בלי להסביר כלום זה לא טענה.

בבקשה:

אני לא חושב שיש לך בעיה בהבנת הנקרא, אני פשוט חושב שאתה לא נייטרלי בסיפור ואם אנשים היו יודעים מי זה בעל המוסך הם היו עושים את ההיקש בעצמם ומבינים מאיפה אתה מכיר אותו.

פה רשמת מפורשות שאיני נייטרלי בסיפור. יתרה מכך, רשמת שלו היו יודעים מי בעל המוסך היו עושים את ההיקש להיכרות קודמת שלי עמו. כשזה מגיע לחלק הראשון של המשפט, הרי כאן בדיוק נמרץ אתה מאשים אותי בהיכרות קודמת עם בעל המוסך ובתגובה מטעמו שכן איני נייטרלי כפי דעתך.

בנוסף ידידי,מעולם לא האשמתי את RK שהוא מגיב מטעם. לאחר שהוא אמר זאת, אמרתי לו שיראה לי הוכחה שזה מה שאמרתי..

הראיתי לך לעיל.

זאת לא אי הבנה, והדיסקליימר דמיקולו שהיה בהודעה הראשונה שלך לא בדיוק מחזיק מים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה העיניינית ועל העצה.

יש מרחק עצום בין לומר שאתה חושב שמישהו לא נייטרלי בגלל היכרות קודמת לבין לומר מידיעה שהוא מגיב מטעמו של המכר. זו קפיצה אדירה אתה מסכים? מצער אותי שכך שזה נתפס ושאתה חושב שאני מאשים אותך בכזה דבר. אני מעולם לא אטען כזה דבר בלי שתהיה לי הוכחה.

לדוגמה: אני אוהב מוסך וממליץ עליו קבוע. אני לא נייטרלי ככל שנוגע לגביו. אם מישהו יאמר לי שמכוון שאני ממליץ עליו אז בהכרח אני פועל מטעמו - תסכים איתי שזו כבר לוגיקה בעייתית.

מקווה שסגרנו את הפינה. המשך חג שמח.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או.קי.

אי הבנה.

עוד אי הבנה?

עזוב, שיהיה חג שמח,

אני באמת לא נגדך, אני סבור שהמוסך נהג בטיפשות ואולי באלימות, אבל אני מניח שגם לך היה חלק תורם בסיטואציה.

חג שמח,

שוב כפתור התודה לא עובד אז חג שמח. אני לא חושב שהיתה לי טיפה של חלק תורם אבל לא נראה לי שנסכים.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין של ה"אני לא חושב ש...." כשאנשים לא מעטים מראים לך שכן די חוזר על עצמו אצלך, לפחות לכל אורך השרשור הזה. אם יש משהו לקחת מהשרשור הזה הלאה, זה זה. יש פתגם ידוע שאומר שאם אחד אומר לך שאתה שיכור, לא נורא. אם שניים אומרים לך - לך לישון.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...