Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ע"י בעל מוסך

Coro
שימו לב! השרשור הזה בן 2030 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שום דבר לא מצדיק דחיפה, ודחיפה היא אלימות שמצדיקה עירוב משטרה. שאר הסיפור מעלה תהיות אחרות, למשל למה בכלל מאפשרים ללקוח לעמוד למכונאי על הראש (כן, בפעם ה-800, ראיתי שהוא אישר. לא תקין, עדיין), ולמה לקוח צריך להחליט כמה בעל עסק צריך להרוויח מהטיפול בו. כשלקוח מנסה להסביר לי למה הוא צריך לשלם לי X ולא Y, הוא יוצא מהמשרד כעבור פחות מדקה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה כנראה לא קראת את הכל. הוא נתן הצעת מחיר "מקסימלית" כדבריו למקרה דברים יסתבכו בעבודה - ברגים שיצטרכו מכשור יותר רציני, חוסר גישה בלהכניס אותם. הוא אמר שזה יכול לקחת אפילו שעה לכן הוא נותן הצעת מחיר מקסימלית לשעת עבודה. בפועל זה לקח 15 דקות של עבודה נטו. לא סגרנו מה יהיה התשלום אם הכל יעבור חלק, שזה חבל, לכן היה דיון על התשלום. הכל עבר חלק אז היה מיקוח קצר. הוא טען שלקח חצי שעה אבל לא היה מוכן לתמחר לפי חצי שעה ולא הסכים להוריד שקל. שילמתי בדיוק מה שביקש ויצאתי משם כמה שיותר מהר.

עריכה אחרונה על ידי Coro

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפתיע שמקרה כזה יכול לקרות בארץ, רמת השירות בארץ היא לא להיט באופן כללי.

בלי קשר לבעלי מוסכים, אני באופן אישי, תמיד מתוסכל מרמת השירות בארץ בהשוואה למקומות אחרים בעולם.

וגם אני בעל רכב, וגם אני חוויתי לא פעם ולא פעמיים חוסר מקצועיות, למשל להכין רכב ב20+ לטסט ולא לפתוח גלגלים לבדיקת רפידות "אני רואה דרך הצמיג אם הרפידות בסדר", ובסוף אני משלם מחיר נפרד על הכנה לטסט ועוד תשלום על אישור רכב מיושן.

האמת, שכיום אני ממש בדילמה לאיזה מוסך ללכת, יש מוסכים שלא עובדים עם רכבים ישנים, ואלה שכן, פשוט מחפפים ומזלזלים באוטו ובך.

לעניין האלימות, באם היה, תגיש תלונה, ותגרור את בעל המוסך לתחנת משטרה, אין שום הצדק למקרה שכזה.

לעתיים בעל המוסך יכול להגיש תלונה נגדית שאתה התחלת, ואז גם אתה וגם הוא תהיו נחקרים באזהרה עם כל המשתמע מכך, לשניכם יהיה רישום פתוח, שככל הנראה ייסגר מחוסר עניין לציבור במרבית המקרים.

להבא אם אתה לא סומך על העבודה של המוסך, אל תכנס אליו, להתחיל להיכנס לו בין הרגליים לא עושה טוב..

חג שמח

עריכה אחרונה על ידי ofir1988
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה לא קראת את הכל. הוא נתן הצעת מחיר "מקסימלית" כדבריו למקרה דברים יסתבכו בעבודה - ברגים שיצטרכו מכשור יותר רציני, חוסר גישה בלהכניס אותם. הוא אמר שזה יכול לקחת אפילו שעה לכן הוא נותן הצעת מחיר מקסימלית לשעת עבודה. בפועל זה לקח 15 דקות של עבודה נטו. לא סגרנו מה יהיה התשלום אם הכל יעבור חלק, שזה חבל, לכן היה דיון על התשלום. הכל עבר חלק אז היה מיקוח קצר. הוא טען שלקח חצי שעה אבל לא היה מוכן לתמחר לפי חצי שעה ולא הסכים להוריד שקל. שילמתי בדיוק מה שביקש ויצאתי משם כמה שיותר מהר.
מ.ש.ל.

קראתי היטב. כולה עוד סכסוך כספי על מחיר ארוחה במקדונלדס.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תגיד ארוחה במקדונלדס..כי תכף יבואו ויגידו לך שניתן לקנות 8 כיכרות לחם לבית .

או 10 שקיות חלב 1 ליטר.

לפותח שרשור...

תמשיך בקונספט DIY יהיה לך יותר שקט נפשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מ.ש.ל.

לי לא הוכחת. בסה"כ הוא ענה לך על סעיף 7 לכתב התביעה ששאלת אותו. קבל כתזכורת את שאר כתב התביעה:

"למען הסר ספק, כל מה שנראה כהוצאת דיבה כנראה לא אמת, אני בטוח שאני מדמיין את זה.

הגעתי למוסף עם גלגל שתלוי על 2.5 ברגים וביקשתי להחליף את כל ה4.

הגעתי למוסך לאחר שבדקתי באינטרנט המלצות מקיר לקיר על המקצועיות, האדיבות והאופו הנוח של הבעלים (כנראה אינפורמציה לא אקטואלית).

הגעתי, הבעלים בחן את הברגים.

אחרי שעה הרכב עלה על הליפט.

הסתבר שהוא עדיין לא הזמין את הברגים. רק אחרי שעה ו40 דקות הם הגיעו.

עבדו על הרכב פחות מ15 דקות נטו כאשר הבעלים רוב הזמן במשרד והעובד קופץ בין רכבים כולל רכבים שהגיעו אחריי ואני צריך להמתין שיסיים שם כדי שימשיך אצלי. פעם אחת הורידו גלגל, פעם שנייה באו להוריד קליפר, פעם אחרת לדפוק את הברגים החוצה ולהכניס חדשים פנימה ולסגור את העניין. עבודה בהמשכים.

אבל רגע, זה לא העיקר..

ביקשתי מהמכונאי רשות לעמוד לידו. הוא אמר סבבה כל עוד הוא לא מפריע לי.. חמוד..

כאשר ראיתי שאת הקליפר שהוא פירק הוא משאיר תלוי על הכבל, ביקשתי שירים אותו כדי שלא יגרם נזק לכבל. אמר שלא יקרה כלום. הרמתי את הקליפר ושמתי על משטח ליד הקפיץ שלא יהיה מתח בכבל. לא הפריע לו, רק ציין שככה יש דווקא סיכוי שהוא יפול. בדיוק הגיע הבעלים, שכנראה הסתכל עלינו מאחור. שאלתי אותו אם יש לו כבל בנג'י לאבטח את הקליפר ואז הוא התפוצץ, דחף אותי תוך שהוא אומר לי ל "סתום את הפה ואל תעמוד פה! אל תגיד לו (למכונאי) איך לעבוד!"

בהזדמנות אחרת הבעלים בא לעובד שהיה ליד רכבי ושאל אם הגיעו החלקים, לא הבנתי שהוא מדבר על רכב אחר וחלקים אחרים ואמרתי לו שיש לי שני ברגים חדשים בתא הנוסעים כדי שיוכלו להתחיל בעבודה ואז הוא שוב התפוצץ עליי "אתה לא מבין בכלום, פשוט תסתום את הפה שלך". ככה מדברים ללקוח? לאדם כזה מגיעה פרנסה?"

לא רואה כאן שום מחלוקת כספית על מחיר ארוחה במקדונלדס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להיות בטוח בשני דברים:

א. קראתי הכל ואני לא סובל מבעיות בהבנת הנקרא.

ב. אני אחיה עם זה שלא הוכחתי לך.

לאחר שקראתי הכל, כולל פוסטים נוספים, אני יותר מבטוח שאם היה פות"ש משלם מחיר שנראה לו נכון, השרשור הזה לא היה בא לאוויר העולם ולעמוס הייתה קצת פחות עבודה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש לך בעיה בהבנת הנקרא, אני פשוט חושב שאתה לא נייטרלי בסיפור ואם אנשים היו יודעים מי זה בעל המוסך הם היו עושים את ההיקש בעצמם ומבינים מאיפה אתה מכיר אותו.

עריכה אחרונה על ידי Coro

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיכיתי לתגובה הזאת האמת. דווקא בשנים האחרונות בשל היותי "מזוהה" עם מוסך אחר בסצינת האיטלקיות אני לא בטוח עד כמה אני welcome שם. כך שאם כבר, ההיפך הוא הנכון.

עריכה אחרונה על ידי RK

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך כן חבר רשום לפורום:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?426635-מוסך-אלפא-איציק-מוסך-לרכבים-איטלקיים-ברחובות-חוות-דעת-גולשים&p=3388586&viewfull=1#post3388586

אתה יכול להיות בטוח בשני דברים:

א. קראתי הכל ואני לא סובל מבעיות בהבנת הנקרא.

ב. אני אחיה עם זה שלא הוכחתי לך.

לאחר שקראתי הכל, כולל פוסטים נוספים, אני יותר מבטוח שאם היה פות"ש משלם מחיר שנראה לו נכון, השרשור הזה לא היה בא לאוויר העולם ולעמוס הייתה קצת פחות עבודה.

דווקא לא הייתי כ"כ בטוח,

פות"ש כתב בעודו במוסך שהוא יגיב ביציאתו -

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?660937-לא-מצליח-להסיר-קליפר-אחורי-בקורולה&p=5726370&viewfull=1#post5726370

האם ההודעה נכתבה לפני או אחרי הדפסת קבלה, דלתא מיקוח?

לא הייתי ממהר לחרוץ לכאן או לכאן.

מה שבטוח גם ללקוחות (ואני לא אומר שפות''ש השרשור כזה, אין לי הכרות עימו) הכי "נאחסים" וחכמולוגים, ועם שכאלו יכולים לעצבן, אסור לדבר ככה ללקוחות.

(אלא אם כן הלקוח קילל או התגרה מילולית ו/או פיזית בבעל המוסך - מה שממש לא נראה לי שקרה)

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יודע מתי נכתבה ההודעה, ואתה לא יכול לדעת מה מתוך כל מה שאמר פות"ש נכון. ייתכן ש-100%, ייתכן ש-0% וכמו שזה בד"כ קורה בחיים (ובשרשורים רבים בפורום), כנראה איזשהו חלק נכון, ואיזשהו חלק פחות. אני יוצא מתוך הנחה שרוב האנשים רוצים לעבוד, להתפרנס ולתקתק עניינים, לכן כפי הנראה לשני הצדדים הייתה תרומה לאסקלציה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
אני לא חושב שיש לך בעיה בהבנת הנקרא, אני פשוט חושב שאתה לא נייטרלי בסיפור ואם אנשים היו יודעים מי זה בעל המוסך הם היו עושים את ההיקש בעצמם ומבינים מאיפה אתה מכיר אותו.

אתה רחוק מזה כמו מזרח ממערב.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר, RK כבר התייחס לזה

עריכה אחרונה על ידי Coro

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בנית גם כאן תיאוריה קונספירטיבית שהתרסקה,

עוד גולש בונה תיאוריות קונספירטיביות שאין להן ביסוס,

ואם על סמך יכול ההסקה שלך, בלי שום התנצלות, על האשמות שווא, אתה עדיין בטוח שהותקפת על ידי בעל מוסך,

איכשהו, אני קצת פחות משוכנע שצופה מהצד בהתרחשות במוסך - היה מגיע לאותה מסקנה שאתה הגעת אליה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...