Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג ממאליבו 2007 לשנתון חדש יותר

Starchild
שימו לב! השרשור הזה בן 2217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום שלום,

אני נוהג על שברולט מאליבו 2007 מזה 3 שנים. אני מאוד נהנה מהחווית נהיגה של האוטו - מנוע חזק, סל"ד נמוך בשיוט (כ1700 סל"ד ב100 קמ"ש) ונוחות גבוהה. מעבר לטיפולים שנתיים לא הייתי במוסך בכלל, הרכב מתפקד מדהים בינתיים (קילומטראז' עומד על 124k)

אחרי שאני כמה שנים עם הרכב, מתחיל לקרוץ לי לשדרג לדור החדש יותר. העיצוב בשנים 2008-2012 מאוד אטרקטיבי לטעמי, במיוחד בהשוואה לדור הקודם. התקציב שלי הוא 40k. נוסע בעיקר בבין-עירוני, כ14 אלף ק"מ בשנה

רציתי לשמוע קצת דעות מאנשים שמכירים את שני הדורות איך הם משתווים אחד לשני מהבחינות הבאות:

• אמינות
  • נוחות
  • ביצועים (בלימה/האצה)
  • צריכת דלק - לא עד כדי כך חשוב לי, מסתדר עם הצריכת דלק של ה2007

בנוסף, אני מתלבט לגבי הדגם של שנתון 2012 עם המנוע 2400 סמ"ק/169 כ"ס עם 6 הילוכים לעומת ה2010 שעוד אפשר למצוא עם המנוע 3500 סמ"ק/220 כ"ס 4 הילוכים.

אשמח לשמוע חוות דעות. תודה רבה!

עריכה אחרונה על ידי Starchild
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום שלום,

אני נוהג על שברולט מאליבו 2007 מזה 3 שנים. אני מאוד נהנה מהחווית נהיגה של האוטו - מנוע חזק, סל"ד נמוך בשיוט (כ1700 סל"ד ב100 קמ"ש) ונוחות גבוהה. מעבר לטיפולים שנתיים לא הייתי במוסך בכלל, הרכב מתפקד מדהים בינתיים (קילומטראז' עומד על 124k)

אחרי שאני כמה שנים עם הרכב, מתחיל לקרוץ לי לשדרג לדור החדש יותר. העיצוב בשנים 2008-2012 מאוד אטרקטיבי לטעמי, במיוחד בהשוואה לדור הקודם. התקציב שלי הוא 40k. נוסע בעיקר בבין-עירוני, כ14 אלף ק"מ בשנה

רציתי לשמוע קצת דעות מאנשים שמכירים את שני הדורות איך הם משתווים אחד לשני מהבחינות הבאות:

• אמינות
  • נוחות
  • ביצועים (בלימה/האצה)
  • צריכת דלק - לא עד כדי כך חשוב לי, מסתדר עם הצריכת דלק של ה2007

בנוסף, אני מתלבט לגבי הדגם של שנתון 2012 עם המנוע 2400 סמ"ק/169 כ"ס עם 6 הילוכים לעומת ה2010 שעוד אפשר למצוא עם המנוע 3500 סמ"ק/220 כ"ס 4 הילוכים.

אשמח לשמוע חוות דעות. תודה רבה!

בשנת 2005 רכשתי את המאליבו הראשונה שלי, 3.5, שהפכה "טוטאל לוס" בשנת 2007: עמדתי ברמזור אדום, וב.מ.וו. סידרה 7 נכנסה בי מאחור. מהמכה "הקפצתי" עוד 4 רכבים שעמדו לפני. המאליבו ספגה את המכה בצורה "מכובדת", מה שגרם לי לרכוש מיידית מאליבו 2007.

בשנת 2010 החלפתי למאליבו (3.5) חדשה, הדגם המאובזר, בה נהגתי 5 שנים.

ה "2010" היתה טובה משמעותית מקודמותיה: שקטה ומבודדת יותר, בעלת מערכת מיתלים בוגרת ונעימה הרבה יותר, מעוצבת מאד לטעמי, מערכת סאונד מקורית מעולה, ותוספת קטנה למשקל לא ממש הרגשה בנסיעה.

מבחינת אמינות - קשה לי לחוות דיעה, נהגתי כ10,000 ק"מ בשנה שלא היוו מדגם מייצג. פרט לרעש חיכוך מעצבן בבלימה - שבסופו של דבר נעלם - לא נתקלתי בבעיות ב 2010.

למנוע V6 בריא אין תחליף, לדעתי, גם לא מנוע קטן + טורבו. הנהמה של V6 בהאצה (במיוחד ה 2010) ממכרת, ומחט מד המהירות מטפסת מהר מאד ללא מאמץ.

לגבי הדגם בעל מנוע 4 צילינדרים: כאן בדיוק ניפרדים מחוית נהיגה ברכב אמריקאי, ועוברים למשהו מאד לא מוגדר. בנוסף - כדי להזיז את המאליבו עם מנוע 2.4 הותקנה מערכת הילוכים (אמנם 6) בעלת הינע סופי קצר משמעותית מה 3.5. אי לכך החיסכון בדלק הוא כ 12% בלבד (ממבחנים בארה"ב), הרכב מרעיש יותר, ואינו "עגול" בפעולתו. לסיכום: אם ללכת על מאליבו - אז להיצמד לדגם עם המנוע הגדול.

ומילה נוספת: ה 2010 צרך 100 גרם שמן ל 1,000 ק"מ. ב UMI טענו שזה נורמלי למנוע גדול כזה... ואכן נתון זה לא השתנה לאורך 5 השנים של נהיגה מהנה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...