Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם להורים חובה מוסרית לתמוך כלכלית בילדהם ?

Tsachi89
שימו לב! השרשור הזה בן 2346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה שהיא שכיחה, לא אומר שזה לא אונס.

זה פשוט "מקובל" אצל חיות, ואף חיה לא תלך להתלונן לאף אחד.

אין אצל חיות אונס כמו שאין רצח. חיה לא מבינה השלכות או איך הזולת מרגיש, כי אין לה תודעה.

לחיה אין אפילו תחושת "אני". הן לא מזהות עצמן במראה...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 322
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין אצל חיות אונס כמו שאין רצח. חיה לא מבינה השלכות או איך הזולת מרגיש, כי אין לה תודעה.

קודם כול, חוסר מודעות לא משנה את ההשלכות.

כמו שאם אדם בעל פיגור שכלי קשה יחליט להרוג מישהו זה עדיין יהיה רצח, גם אם הוא לא מודע למה שהוא עשה. העונש כניראה יהיה שונה, אבל התוצאה אותה תוצאה.

ודבר שני, עד כמה שחיות לא מפותחות שכלית כמו אדם, להגיד שהם מפגרות לגמרי זה לא גם בדיוק מדוייק. הרי יש לאימהות של חיות דחף בסיסי להגן על הצאצאים שלהם, ככה שיש איזה משהו אצלם, והם לא רובוטיות לגמרי.

קשה לי להאמין שאין להם שום מנגנון הבנתי של פגיעה באחר, כמו במקרה של אונס או רצח. כניראה הוא לא מפותח כמו אצלנו, או שזה פשוט לא ערך אצלם, כמו שאצל "נצר הבריאה" עד לפני 1000 שנה, לא היה שום ערך לחיי אדם או לסבל שלו, ודברים מחרידים היו נעשים על בסיס יומי ללא יותר מדי חרטות או אשמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאם אדם בעל פיגור שכלי קשה יחליט להרוג מישהו זה עדיין יהיה רצח, גם אם הוא לא מודע למה שהוא עשה. .

רצח זו הריגה בכוונה תחילה. ברצח חייב להתקיים היסוד הנפשי של הכוונה להרוג. אדם עם פיגור קשה לא יכול לרצוח, כי אין לו את היכולת להבין את מעשיו, ולכן הוא לא אחראי להם. הוא ילד, לכל דבר ועניין פלילי.

אל תתבזה, תבדוק את עצמך לפני שאתה כותב.

ודבר שני, עד כמה שחיות לא מפותחות שכלית כמו אדם, להגיד שהם מפגרות לגמרי זה לא גם בדיוק מדוייק. הרי יש לאימהות של חיות דחף בסיסי להגן על הצאצאים שלהם, ככה שיש איזה משהו אצלם, והם לא רובוטיות לגמרי.

יש להן דחף להגן על צאצאים, באופן מוגבל.

הן גם תתעלמנה מהן לחלוטין, ברגע שהגיע הזמן שיישרדו לבד, אפילו אם ייתפגרו כתוצאה מזה.

ולאחר בגרותם, הן גם יכולות להזדווג איתן, כי הן בכלל לא מכירות בהן כצאצאים יותר.

ובמקרים מסויימים, גם תאכלנה אותם, אם יידרש.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצדיע לפות"ש פעם אחר פעם מעלה נושאים מאתגרים

שמיד אחרי עמוד 3 כבר הולכים למקומות אחרים שביניהם לבין הנושא אין שום קשר.

תמשיכו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצח זו הריגה בכוונה תחילה. ברצח חייב להתקיים היסוד הנפשי של הכוונה להרוג. אדם עם פיגור קשה לא יכול לרצוח, כי אין לו את היכולת להבין את מעשיו, ולכן הוא לא אחראי להם. הוא ילד, לכל דבר ועניין פלילי.

אל תתבזה, תבדוק את עצמך לפני שאתה כותב.

יש להן דחף להגן על צאצאים, באופן מוגבל.

הן גם תתעלמנה מהן לחלוטין, ברגע שהגיע הזמן שיישרדו לבד, אפילו אם ייתפגרו כתוצאה מזה.

ולאחר בגרותם, הן גם יכולות להזדווג איתן, כי הן בכלל לא מכירות בהן כצאצאים יותר.

ובמקרים מסויימים, גם תאכלנה אותם, אם יידרש.

ההבדל בנינו שאתה חושב שאין לחיות או לאדם בעל פיגור קשה שום מודעות כלל ללהרוג מישהו. אני טוען שיש איזה שהיא מודעות, ואנחנו לא מבינים עד הסוף את ה"מודעות" שיש לאותם ישויות.

אגב עד כמה שלחיות יש דחף מוגבל, הם יכולות לנסות להגן על הצאצים תוך מאבק עם אויב גדול בהרבה שאין להם שום סיכוי נגדו, מה שיכול בסיכוי גבוה להוביל למוות שלהם עצמם.

ככה ששוב, זה ממש לא עניין מובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא לא מבין את ההשלכות של המעשים שלו זה לא אומר שזה לא יכול להיות בכוונה תחילה.

כנ"ל אצל ילד. ילד לא יכול לרצוח בכוונה תחילה?

ההיפך, זה יותר קל להם כי הם לא מבדילים בין טוב לרע, ולא מודעים להשלכות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי יש לאימהות של חיות דחף בסיסי להגן על הצאצאים שלהם, ככה שיש איזה משהו אצלם, והם לא רובוטיות לגמרי.

שתיים מהתרנגולות שלי אחיות והן לא עוזבות אחת את השניה. אחת מהן, אם אני נוגע באחותה, תתקוף אותי ותעשה רעש נוראי עד שאני אחזיר לה את האחות.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הסיבות שאני לא צמחוני/טבעוני.

אני יודע שזה או אני או הם :viking:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

,,,

אני יודע שזה או אני או הם :viking:

הבנתי - אל תעשה ילדים, כי אתה חושש ( :wink: כשאתה רעב) .

אני מאמין כי אם תעלה את הדילמה הזו בפני בית-משפט.

המדינה תאלץ להכיר בך כיצור מיוחד, ולספק לך אוכל מפאת החשש שתאכל אותם.

תקן אותי אם..:grin: טעיתי.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי - אל תעשה ילדים, כי אתה חושש ( :wink: כשאתה רעב) .

אם אעשה ילדים, אז סיכוי יותר גבוה שאמצא את עצמי בחלקים במקרר בזמן שהם מתפנקים על בייקון ודים וביצים (אני מקווה שיהיו עשויות מתרנגולת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

בחור ממדינה מצפון לאירן, החליט לפנק את אשתו והילדים בהכנת חמין.

פתח את המחשב והוריד מתכון להכנת חמין.

(הוא החליט להיות מאוד מדויק, כי תמיד צוחקים עליו שיש לו ראש כורדי)

התארגן במטבח, הכניס את המרכיבים לסיר והדליק אש.

פתאום סגר את האש.. הוריד את הבגדים ונכנס למקלחת.

חזר למטבח - אשתו שואלת אותו, מדוע הפסקתה באמצע וסגרתה את האש, זה לא כתוב במתכון.

הוא הראה לה - כתוב ועוד-איך.

כדאי לשטוף את הביצים לפני - אז הלכתי למקלחת .. לשטוף את .

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע?

מניח שדיבר עם כמה חמורים. לא חסרים כאלה בארץ.

ללא ספק, שלושת הציטוטים האלו נכנסים אצלי לפנתאון המשפטים המצחיקים-קורעים-הזויים של 2017 ב CF

:-D :-D :-D

המשיכו כך :mm_yeah:

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

11 דקות של גישה פילוסופית קלאסית (להבדיל מהמודרנית והפוסט-מודרנית גם יחד) לעניין תפיסת המוסר האנושי,

או מה שקראו לו בעבר ״חוקי הטבע״ (למעשה, חוקי הטבע האנושי).

מלווה באיורים תוך כדי, שווה לראות רק בגלל זה.

הרקע: 1941, פינה קבועה ברדיו הבריטי, בתקופה של חשיכה וחוסר אונים בממלכה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...