Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מישהו עשה פה התקנת Hardwire? אפשר קצת לינקים על המפצלים\מה לקנות, וכו'? אשמח לעזרה. הזמנתי כמה "ערכות" של Add a fuse מאליאקספרס אבל התבלבלתי עם מה שצריך. איזה פיוזים צריך, מולטימטר?

עריכה אחרונה על ידי Turbulence
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

כן, התקנתי אתמול בעזרת ערכת Hardwire.

ערכה להתקנה קבועה של Uniden (מגיעה עם פיוז 2AMP מובנה):

קניתי בארה"ב מכאן ושלחתי עם חבר לארץ: http://www.bestradardetectors.net/Uniden-Direct-Hard-Wire-Cord.htm

ניתן גם למצוא באיביי: https://www.ebay.com/itm/RJ11-Direct-Wire-Radar-Detector-Hardwire-Power-Cord-for-Uniden-DFR6-DFR7-R1-R3

מפצל פיוזים:

קישור לערכה של 5 בגודל הסטדנרנטי:

https://www.ebay.com/itm/5X-Auto-Blade-Fuse-Boxes-Holder-Add-Circuit-Piggy-Back-Tap-Standard-ATO-ATC-SG

שלבי ההתקנה:

1. צריך למצוא מקור מתח שעובד עם פתיחת הסוויץ

לדוגמא: הפיוז של המצת עשוי להתאים (בד"כ אך לא תמיד), או הפיוז של המגב האחורי וכו'.

אין להתעלק על פיוז של מערכות בטיחות.

תוכל לבצע את הבדיקה בקלות בעזרת רב מודד, או בשיטה הפחות מהירה - להוציא פיוז פיוז ולפתוח סוויץ ולבדוק אם יש מתח או לא.

2. להוציא את הפיוז המקורי ולהכניס אותו לחיבור הפנימי של המפצל פיוזים

3. להכניס פיוז נוסף לחיבור החיצוני של המפצל - זה למעשה מקור המתח שמגיע לרדאר באמצעות החוט של הפלוס (האדום)

תמונה עם סימונים (לחץ להגדלה):

Wires.png

4. הפלוס - החוט האדום של ה- Hardwire מגיע עם ראש מתכתי

חתכתי את ראש המתכת והכנסתי את החוט הגלוי, לתוך המחבר הכחול שנמצא בקצה החוט האדום של מפצל הפיוזים.

כדי לאבטח אותו שלא ייצא - ניתן ללחוץ עם ג'אבקה, פלייר טוב או לוחץ חוטים מיוחד.

סימנתי לך (לחץ להגדלה):

Hardwire.png Wire.png

5. את המינוס - הכבל שבקצהו יש טבעת מתכתית תחבר לשלדת הרכב. בד"כ מחברים לבורג שמחובר לשלדה שנמצא ליד קופסת הפיוזים

6. נחבר את מחבר RJ-11 לגלאי ונוודא שהגלאי נדלק לאחר שפתחנו את הסוויץ ונכבה לאחר שסגרנו את הסוויץ

7. אם הכל תקין, נעביר את החוט השחור בצורה מסודרת מאחורי הקורה השמאלית (A-PILLAR) ולאורך הגג, בצורה שלא יפריע לפעולה של כרית האוויר ונחבר לגלאי

נ.ב

אם אתה מעוניין לבצע התקנה מקצועית ואתה מאיזור המרכז - יש המון המלצות בפורום על הסדנא של יוסי אלפיין מאור יהודה.

מקווה שעזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאין לי כוח לקרוא את כל ה40 עמודים איך מזמינים uniden ולא להיתפס המכס ואם כן אז מה להצהיר וכאלה ?

תודה

ליצור חשבון ב ushops ולקבל כתובת בארהב .

לקנות מחנות כלשהיא מארהב ולשלוח לכתובת, אני קניתי מ bestradardetectors , בנוסף לבקש לא לצרף למוצר חשבונית, או פירוט כלשהוא על תכולת החבילה.

שהחבילה תגיע לushops הם יבקשו חשבונית, תיצור חשבונית בצייר על סך של 70$ , אני בכלל כתבתי שמדובר במצלמת דרך.

כמה חברי פורום עבדו בשיטה הזו והצליח להם, תמיד יש סיכוי חהיתפס אבל לדעתי הסיכוי פה נמוך. לא משנה מה לא להזמין מאיביי ישירות לארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התראות שווא:

אין גלאי עם 0 התראות שווא, המון מערכות ברכב מתבססות היום על רדאר ולייזר, מה שמקשה על סינון יעיל מצד הגלאי.

היצרנים מנסים למצוא איזון בין רגישות הגלאי להתראות שווא לבין גילוי יעיל בזמן אמת, לומר שהגלאי הוא אכזבה בגלל כמה הראות שווא שדובר עליה פה זו הגזמה.

אין מוצר בתחום ללא התראות שווא, החל מולנטיין 1, איירוד (שכמות התראות השווא שלו גדולה לאין שיעור מזה של היונידן-מניסיון) ועד מערכות מתקדמות כמו משבשי לייזר.

אני עם היונידן חודשיים וקיבלתי רק 2 התראות שווא- נתון מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדריך

תודה על ההשקעה. אבל איזה פיוז שמים בצד החיצוני? קניתי את הדברים האלו:

https://www.aliexpress.com/item/XNEMON-Add-A-Circuit-Standard-Mini-Micro-Blade-Fuse-Boxes-Holder-Piggy-Back-Fuses-Tap/32817831167.html - גודל MICRO

https://www.aliexpress.com/item/Fuses-car-Mini-Micro-Standard-Car-fuse-2A-3A-5A-7-5A-10A-15A-20A-25A/32847997373.html פיוז 5 אמפר

אני דווקא גר בתל אביב אבל אני לא רוצה סתם ללכת ליוסי על דברים פשוטים שאפשר לעשות בעצמי. אני לא מאמין שהוא יעשה את זה בפחות מ100\50 שקל.

עריכה אחרונה על ידי Turbulence
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר עדכונים:

לגבי הציטה:

המכשיר התגלה כאכזבה, הממשק אמנם מאוד נוח ומציע המון אפשרויות התאמה, אך המסד נתונים חלקי ולא מדוייק.

לאחר שיצא העדכון שאמור היה לפתור את הבעיות הקודמות (המכשיר לא נתן התראה על המון מצלמות), נסעתי היום בכביש בגין בירושלים, עברתי ליד עמדת גאטסו פעילה ולא קיבלתי שום התראה, גם אם ייצא עדכון שיפתור את הבעיה הזו יהיה לי מאוד קשה לסמוך על המכשיר.

בירוקרטיית אישורים ממשרדים ממשלתיים:

הצלחתי למצוא בחו"ל ממל"ז משומש כמו שבשירות משטרת ישראל במחיר ממש טוב, הזמנתי דרך USHOPS ונאמר לי שאני צריך את אישור מנהל התעשיות על מנת לייבא מוצר זה. מזכיר שלאישור האחרון שלי ליונידן הייתי צריך לחכות שלושה חודשים, ולאחר שקיבלתי אותו גיליתי שהמכשיר בכלל הושמד במכס מכיוון שעברה תקופה של X ימים שלא ניתן אישור. קיבלתי חלחלה, לעבור את כל הסיוט שוב, עם משרד התקשורת לא היה אפשר ליצור קשר כלל(אין מענה טלפוני, לא לאימייל או שום צורת התקשרות אחרת, אפשר לשלוח רק את הבקשה בפקס ולקוות שיענו לך). ניסיתי את מזלי והתקשרתי למנהל התעשיות, הופתעתי- שירות מדהים, ניתן ליצור קשר טלפוני עם האחראיים על האישורים, לקבל הסבר מפורש איך להגיש את הבקשה ועזרה בסידור הבקשה, תוך יום קיבלתי אישור. הפתעה גדולה, בעיקר לאחר החוויה עם משרד התקשורת.

מסתבר שיש מערכת חדשה שנקראת "מסלול" שמקשרת בין הרשויות למכס, ממה שהבנתי משרד התקשורת משתמש בה גם, לכו תדעו אולי גם שם התשנה משהו, הגשת הבקשה דרך המערכת נוחה מאוד ופשוטה.

מבחן גלאים:

שבוע הבא יתקבע מבחן של היונידן מול אקדח ממל"ז, אני אישית לא מאמין בעילות הגלאים נגד לייזר, אבל בכל זאת יש ביקוש לידע בנושא. בהמשך יתבצע מבחן גדול יותר מול דבורה, כרגע בתהליכי תיאום.

אגב, לזרו עלי פעמיים במהלך התקופה האחרונה, הגלאי לא התריע אבל באשמתי. הוא ממוקם בשמשה הקדמית למעלה, מה משקשה משמעותית על הגילוי, בנוסף הלזירה הייתה מטווח קצר. אם היה ממוקם נמוך יותר אני מאמין שהיה נותן התראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באסה על הציטה.

אמנם אין לי עדיין את הגלאי, אבל אני רוצה להמליץ לך על תופסן לרדאר. יש לך 2 אופציות. BLENDMOUNT שהוא יותר סולידי וטוב, ואת הMirror mount, שהוא יותר זול.

מה שיש לך עכשיו לא יחזיק בשמש הישראלית, וגם האופציות שהבאתי יגרמו לרדאר לשבת יותר נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע המעמד הסטנדרטי שמגיע עם הגלאי עושה עבודה טובה, אני בכוונה ממקם אותו גבוה בפינה בכדי שלא יבלוט.

ה BLENDMOUNT טוב בסהכ אבל יקר באופן מוגזם הוא גם בולט מידי לדעתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע המעמד הסטנדרטי שמגיע עם הגלאי עושה עבודה טובה, אני בכוונה ממקם אותו גבוה בפינה בכדי שלא יבלוט.

ה BLENDMOUNT טוב בסהכ אבל יקר באופן מוגזם הוא גם בולט מידי לדעתי

המעמד שיש לך לא יחזיק בחום הישראלי, מנסיון. היה לי מעמד של IOTTIE עם וואקום חזק (משהו עם פטנט שאמור להדבק חזק) והוא נפל כל הזמן בקיץ. ה 2 כוסות הקטנות האלו יהפכו להיות גמישות עם החום, והרדאר יפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוולנטיין שלי מחזיק כבר שנים ארוכות עם הואקומים המסכנים שלו, לא יודע מה יודעים לעשות שהאחרים לא יודעים, אבל עם עובדות קשה להתווכח.

לגבי הצ'יטה - מוזר מאד, אני עדכנתי היום את שלי ואני אנסה לעקוב מול המצלמות שאני מכיר בשבוע הקרוב.

אגב, יש שני בסיסי מידע לצ'יטה - TRINITY 2.0 או 3.0, ה-C150 שלי עובד עם 2.0, אולי מכאן ההבדל?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות, אני מנוי לTRINITY 3.

אני אצור איתם שוב קשר ואבקש מנוי ל2 אולי זה יפתור את הבעיה

לגבי הוואקום- כרגע הוא מחזיק יפה, במידה ויהיו איתו בעיות אני אזמין משהו דומה מאיביי, בכל אופן להוציא כמעט 100$ על מעמד בלנדמאונט נראה לי מוגזם.

מזכיר שמי שמעוניין לבחון את הציוד שחו מול ממלז מוזמן ליצור קשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...