Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת סקודה קודיאק בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לענייננו: יש כאן מיעוט לא מבוטל של אנשים הבטוחים שקודיאק היא יצירת המופת של המאה

וכאן בעצם הבעיה שמשום מה כואבת לך עד כדי כך שהפכת את זה לסוג של אובססיה (הפוכה מהאובססיה שלך להרעיף תשבוחות על הרכבים שלך). דווקא בגלל הביקורות המעולות על הרכב, גם פה וגם בעולם, החלטת משום שהוטל עליך שליחות לשפוך מים קרים על כל אלא שמתלהבים מהרכב (ולא, אף אחד לא טען שמדובר ביצירת מופת, הכל יחסי למצוי), וכל זאת (שוב!) מבלי שאפילו הנחת את ישבנך ברכב. אין ספק שאתה אובייקטיבי לחלוטין...

ברור לכל בר דעת שמכיר את ההיסטוריה שלך פה בפורום, שהמניעים שלך רחוקים מאוד מלהיות טהורים.

פשוט פתטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 340
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אואטלנדר, אתה מעייף.

אני מניח שאתה מנסה לשכנע את עצמך שהסקודה לא משהו, שיש לו הרבה חסרונות קרדינלים, שהוא בכלל מרגיש עלוב ובשביל שבכלל יתחיל להשתוות לרכב הפאר שלך אתה צריך ללכת על גירסת ה-2 ליטר ברמת האבזור הגבוהה ביותר.

וכל זה בשביל מה, כנראה בשביל לשכנע את עצמך שלא צריך להחליף רכב ולהוציא על זה סכום גדול כל כך.

לדעתי אין לך שום סיבה באמת להחליף את האאוטלנדר, תשאר איתו.

השיכנוע העצמי שלך כנראה חשוב בכדי שלא תחליף אותו וסתם תגרור את עצמך להוצאה מיותרת (אם בכלל יש לך את הממון) שאני מניח שגם האישה לא תתלהב ממנה במילים עדינות.

הכל סבבה, השאלה שלי היא למה לעלעזל אתה צריך לנסות ולשכנע גם אותנו?!

האם אישורנו בנושא יגרום לך להרגיש שלם יותר עם ההחלטה?

אם כן אז אני מאשר לך, הקודיאק ממש לא משהו ובטח שלא שווה את הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

outlander במטוטא ממך,

אתה רק בניגוחים פה ומציג טענות של מבחני רכב כאלו ואחרים.

ציינת שאתה קונה פוטנציאלי, נכון?

עשה טובה לכולנו (לפני שהשרשור הזה יגיע ל 100 עמודים) שב ברכב, תזמין נסיעת מבחן ותחזור לספר לנו.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אף אחד לא טען שמדובר ביצירת מופת, הכל יחסי למצוי.

מזכיר לי את עצמי ביקום מקביל, צועק בקול ניחר "לא טענתי שהרכב מושלם, רק יחסית למצוי ויחסית לתקציב..."

נראה לי שעד עצם היום הזה אף אחד לא הבין.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאלות לפני שאני מזמין את הרכב. אקדים ואדגיש כי לעולם לא רכשתי רכב חדש והפעם האחרונה שביקרתי באולם תצוגה הייתה בתיכון:

- מצלמה אחורית בגרסת סטייל, ו/או מצלמת 360 באקסלוסיב, ישנה אפשרות להקלטה? לא מתלהב מהתקנות נוספות.

- האם יש מערכת בלוטות לטלפון?

- מה ההבדלים במערכות השמע בין סטייל לאקסלוסיב (אני לא מבין במערכות שמע כלל)?

- האם יש סיכוי סביר כי הרכב יגיע בעתיד הנראה לעיין עם וויז מובנה?

- ראיתי איפשהו כי ישנה אפשרות לוו גרירה מקורי נשלף. מה העלות?

- האם צבע מטאלי בתוספת תשלום?

- מכירים חברת השכרה שיש להם קודיאק להשכרה?

שאלות מסחריות:

- בתור בעל עסק, אני מבין יופי את ההיגיון של ביקוש מול היצע, ויש לי סבלנות להמתין לירידת מחיר כשממילא אין מלאי זמין. מה יש לי להפסיד במקרה של הזמנה מיידית וכניסה להמתנה?

- כמה צריך להצטייד במקדמה?

- מתי ניתן לבטל ובאלו תנאים?

- האם במצב הנתון יש סיכוי בכלל להנחת מזומן / תוספת התקנה וכדו'?

- אם תהיה הנחה של "חבר" אוכל לקבל אותה איכשהו אם אני רוכש את הרכב על שמי?

- אני מאמין כי לא תהיה הנחה אמיתית בשנה הקרובה. אך בכמה אתם משערים, בהיכרותכם את היבואן, כי תהיה הנחת מזומן או הנחה כלשהי בטווח של עד פברואר 2018?

- האם אצל היבואן הנ"ל (שוב, לא בנתון הוואקום הנוכחי), ניתן לקבל הארכת אחריות מראש בק"מ נמוך? אני לא חושב שאגיע ל-50 אלף בשלוש השנים הראשונות ומטריד אותי נתון האחריות - שנתיים. ידוע לי על מדיניות האחריות של רצון טוב לשנה שלישית, אבל אני לא בונה על זה כלום. במיוחד למנומס כמוני שלא יודע להפוך שולחנות.

תודה מראש על התשובות.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמת הרוורס אינה מצלמת דרך. פיג'ו 3008/5008 כן משלבים מצלמות דרך (של גארמין עם הקלטה) ישר מהמפעל אבל לא שמעתי ש VW נותנים כזו אופציה.

אין waze אבל יש בלוטות .

כאשר הכמות למכירה כה מוגבלת אין הנחות ואין מבצעים. נתנו פה הנחת שקר כלשהיא של 2000₪ בגלל אבזור בטיחות שחסר במשלוח הראשון. לדעתי שווה לך לחכות למשלוח השני אבל שוב , לא תהיה הנחת מזומן וגם לדעתי לא הנחת חבר.

היבואן לא מוכר אחריות נוספת . הוא מצפה שתטפל ברכב רק אצלו ואז הוא יפרוש עליך מחווה של רצון טוב במקרה תקלה.

פתיחת הזמנה דורשת פקדון של כמה אלפי שקלים בודדים (₪2000 ?) . ניתן לבטל את ההזמנה כל עוד הרכב לא הגיע לארץ (ואז יבקשו ממך כמובן את יתרת הסכום)

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקדמה היא של 3000 ש"ח ואפשר לקבל את הכסף במלואו כל עוד הרכב לא נכנס למלאי.

היה וביטלת אחרי כניסת הרכב למלאי, עד חודש, קיים "קנס" של 500 ש"ח.

בשלב זה, אין הנחת מזומן ואין בכלל הנחה כלשהיא, לפחות עד לתחילת שנת 2018, שזה אופק המלאי העתידי.

עם זאת, באזור אוקטובר, אחרי החגים, לצמפיון יש תמיד ימי מכירות. קשה לי להאמין שעם רמת הזמנות כזו שיתנו הנחה כלשהי, אולי יתנו משהו סימלי.

עריכה אחרונה על ידי shai_ka
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמת הרוורס אינה מצלמת דרך. פיג'ו 3008/5008 כן משלבים מצלמות דרך (של גארמין עם הקלטה) ישר מהמפעל אבל לא שמעתי ש VW נותנים כזו אופציה.

ה3008 "הישראלית" מגיעה עם מצלמת דרך?

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התשובות.

לאיזו סוכנות אתם ממליצים להתקרב ומאיזו להתרחק?

אני גר באזור מודיעין, כך שחוץ מהדרום והצפון הכל רלוונטי בשבילי

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי כבר תעלה הביקורת באתר שלנו?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע מה מידות תא המטען (אורך מאחורי שורת מושבים שנייה, רוחב בין גלגלים וגובה מרצפת תא המטען עד לכיסוי הנגלל. מה הבדל גובה תא המטען ביו גרסאות 5 ו 7 מקומות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי כבר תעלה הביקורת באתר שלנו?

מה תעשה איתה? תגבש דעה? היא לא רלוונטית כל זמן שאתה עצמך לא נהגת ברכב.

אתה קונה מילים או רכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...