Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גודל מסך מחשב אידאלי - 24" או 27"?

Fazer
שימו לב! השרשור הזה בן 2563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עובד עם ריבוי מסכים של 24", לדעתי הכי נוח. אני גם במקרה בעל חנות מחשבים ומוכר מסכי DELL IPS 23.8" במבצע כרגע - עלות 649 ש"ח כולל משלוח עד הבית.

סורי על הפרסום העצמי, אבל ממש שווה :)

אשמח לקבל פרטים :-D

אחרי שהתבלבלתי מריבוי האופציות, לקחתי צעד אחורה והגעתי למסקנות הבאות:

1. הסכום הראשוני שתכננתי להוציא היה בסביבות ה 1000 ש"ח, כולל סאונד באר (לא בא לי להסתמך על הרמקולים של המחשב, ב X220 שלי הם עלובים מאוד, ולא בא לי רמקולים חיצוניים רגילים שמסתובבים על השולחן עם כל החוטיאדה שלהם).

2. ירדתי ממסכי 27, בעיקר לאור ההערות על הפיקסליזציה ב FHD.

3. U2515H נראה לי אופציה אידאלית, אבל זה אומר למתוח את התקציב שלי לאזור ה 1600-1700 כולל הסאונד באר.

4. P2417H יושב בול בתקציב שלי, אבל מנהל ה IT בעבודה שלי טוען שאם דל אז ללכת רק על סדרה U (ה U2417 לא תומך בסאונד באר).

5. U2415H קרוב מאוד למחיר של ה 2515 שגם גדול יותר וגם נותן רזולוציה עדיפה ולכן נראה לי אופציה לא כדאית.

לפעמים אני מקנא בזוגתי שמבחינתה כל מחשב/אוטו שאקנה לה יהיה סבבה כל עוד הם יהיו אדומים :-)

1. סאונד באר מציג יחס עלות-תועלת נמוך מאוד יחסית.

2. שטויות.

4. U זה הסדרה הכי יקרה. ואתה דל תקציב. פחות מתאים.

הדבר הכי חשוב זה פאנל - לפחות IPS ולעבודה עדיף VA , אחרי זה חיבורים (שסביר להניח שיהיו..) רזולוציה וקצב רענון (לא אמור להיות בעיות במסכי DELL)

שורה תחתונה - כדי לדעת אם עדיף 27 או שני 24 צריך לדעת במה אתה עובד - בהנחה שעדיין לך העדפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר על 27 או שני 24 כתחליף - זה יהיה או 27 אחד או 24 אחד - וזה לא לעבודה, זה לעמדת מחשב בייתית.

מאיזו בחינה סאונד באר מציג יחס עלות-תועלת נמוך? האיכות שלו נמוכה או שהוא יקר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השימוש במסך אחד מול 2 - זה שאלה של מה שאתה עושה.

מפתחים לדוגמא שעובדים עם כמה כלים לרוב - מנצלים יותר טוב ריבוי מסכים.

אנשים שמשתמשים באפליקציה אחת בעיקר (CAD , פוטושופ וכו) ינצלו יותר טוב מסך אחד גדול.

לגבי הP מול הU - רוב ההבדל הוא באופציות כיוון.

ההפרש בין המחירים הוא דרמטי אבל תלוי מאוד שימוש.

אם אתה לא מה״מסובבים״ והמכוונים הסידרתיים - אז זה פחות רלוונטי ולא שווה את הפרש.

(אני שם את ההבדל בציפוי לצורך העניין בצד)

בשני המקרים במסכים הטובים זה פאנל IPS (לא הייתי שוקל לקנות TN בימינו) זהה או עם הפרשים קטנים מאוד.

(ויש לי 4 מסכים שקניתי בשנתיים האחרונות - 23 ו24״ של דל - p, s ו2 U)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לא מזמן את ה-27CF390 מאמזון בריטניה (עלה לי 1080 ש"ח כולל מיסים, בארץ החל מ-1400., הגיע עם תקע אירופאי וגם בריטי בנפרד, אמנם רק FHD אבל פאנל VA שאצלי הטה את הכף, הוא גם curved אבל לדעתי זה לא משמעותי. אני משתמש בו בעיקר לעבודה אבל גם יצא לי לראות בו סרטים, סה"כ אני מאוד מרוצה וממליץ

עריכה אחרונה על ידי esak
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בשורה התחתונה ואחרי שאיבדתי את הידיים והרגליים בחיפושי המסך שלי, הלכתי על Dell P2417H + סאונד באר. עלה 1070 ש"ח הכל ביחד, מה שאומר שנשארתי בגבולות התקציב שלי - מקווה לא להתאכזב מאיכות המסך.

תודה לכל העוזרים ועל כל המידע המועיל :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי לנסות מסך "גדול" (PXF79) אצל חבר. זה מפגר בקטע טוב.

[ATTACH=CONFIG]486131[/ATTACH]

מסך ב-aspect ratio רחב יותר כמו 21:9 זה ממש לא נוח לטעמי. השימוש היחיד שטוב בשביל מסך כזה זה סרטים בפורמט קולנועי רחב. לצרכי עבודה זה סתם מעצבן. נכון שאפשר לפתוח שני חלונות מלאים אחד ליד השני, אבל צורת העבודה הזאת תמיד פחות נוחה משימוש בשני מסכים צמודים. מעבר לכך אין שום יתרון. תחשוב שמרבית האתרים למשל נפתחים ברוחב קטן משמעותית וזה יוצר מצבים מגוחכים שקארזפורום נראה קטנטן באמצע ומשני הצדדים יש שטחי ענק מתים.

אם כבר, אז מסך 16:10 יותר שימושי לצרכי עבודה כי הנדל"ן האורכי נוח יותר לשימוש בהרבה מצבים.

אישית, בעבודה אני עם שני מסכים (עם אחד הייתי משתגע - אבל אני עובד עם 40 טאבים פתוחים בבראוזר ואיזה 10 אפליקציות שונות פעילות בו זמנית) ובבית עם מסך אחד - אבל לפעמים אני מרגיש בחסרונו של המסך השני. שוקל לקנות נוסף.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה ליראות משהו עוד יותר מגוחך?

ככה האתר ניראה במסך 5K:

https://s18.postimg.org/68hu5tcsn/Untitled.jpg

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, המצב טיפה הישתפר בעידכון האחרון של הוינדוס מבחינת הSCALING כי באמת לא ניתן להישתמש בו ביחס 1:1.

גם הרבה תוכנות ממש לא אוהבות רזולוציות כאלה, מקווה שהמצב במסכי 4K טוב יותר.

אבל בשביל SOLIDWORKS- זה פשוט תענוג! :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב לא יותר טוב ב4K. בטח לא אצלי, כשהיא נפרסת על מסך 15.6 אינטש. ;)

Sent from my MI MAX using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בשורה התחתונה ואחרי שאיבדתי את הידיים והרגליים בחיפושי המסך שלי, הלכתי על Dell P2417H + סאונד באר. עלה 1070 ש"ח הכל ביחד, מה שאומר שנשארתי בגבולות התקציב שלי - מקווה לא להתאכזב מאיכות המסך.

תודה לכל העוזרים ועל כל המידע המועיל :-)

SOUNDBAR פשוט מציג יחס ביצועים-עלות מאוד נמוך יחסית לפתרונות אחרים

הוא פשוט מככב בעיצוביות ומקום

בכלאופןתתחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכן ציינתי לגבי מק מול חלונות בניצול רזולוציות גבוהות ... Scaling for god sake

Meanwhile on mac

2880/1800 על 15.6 אינץ׳

זה קריא באותה מידה גם על ה5k של האיימק שלי.

(מטושטש בגלל שהקטנתי את התמונה ... הסקייל זו הנקודה , הכל סופר חד מן הסתם)

Screen Shot 2017-04-26 at 14.47.38.jpg

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...