Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר ריאלי על רכב שעבר תאונה ?

PRONATI
שימו לב! השרשור הזה בן 2267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא קונים מכונית אחרי תאונה כזו, כי היא אף פעם לא תהייה באמת כמו רכב חדש.

רכב אחרי תאונה קונים רק אם הוחלפו חלקים שניתן להבריג, כמו דלת או כנף - וגם אז בהפחתה נאה מהמחירון.

אם אתה נעול על רכישה, תקנה. אבל תדע שאתה עושה טעות גדולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל מקום שעבר מתיחה חימום או ריתוך לצורך יישור עלול להיות נקודת כשל אם תהיה תאונה באיזור.

יש הרבה בוחנים שמתייחסים לשדה כקורות האורך והרוחב בתחתית הרכב, זה היה נכון בעבר כשהמרכב והשלדה היו נפרדים. היום כשהם אחודים כל פגיעה בתא הנוסעים היא פגיעה בעלת משמעות גבוהה.

האם יש פה עילה לתביעה למכון הבדיקה ? במידה ומישהו או אני ארכוש את הרכב ושמעתי ממנו בעל פה שהוא אמר שהרכב נקי משלדה. ? או שמה הוא כיסה את עצמו שהוא רשם ליקויים בעלי משמעות גבוהה ?

אולי לא הבנתי אותו נכון כשהוא רשם את הממצאים ?

בבדיקה הוא התייחס למשקוף עליון רק בסוף המשפט "כולל משקוף עליון"

איך בוחן יכול לראות אם המשקוף עליון תוקן ? אם אין עליו סימני ריתוך כלשהם כשהוא רשם אולי הוא התכוון לצביעה שהמשקוף עבר ? אולי כתוצאה מהדלת שנמעכה היו על המשקוף קילופי צבע כלשהם ??

אני רוצה יותר להבין את המשפט "תיקון ומילוי חומר" כנף ודלת אחורי כולל משקוף עליון

מה הכוונה מילוי חומר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי שאני לא מבין אותך,

כולם רושמים לך "תתרחק!!!" ואתה מחפש איך לתבוע את מכון הבדיקה שמציל אותך מהנבלה הזו.

מה אתה רוצה ממכון הבדיקה? הוא רשם לך את המצב לאשורו.

לא משנה מה אמר לך - משנה מה רשם, והוא רשם במפורש שלנבלה הזו יש פגיעה בשלדה.

אתה מתעקש לקנות את הרכב. כשתתבע אותו הוא יציג גם את השרשור הזה בבית המשפט.

אתה חושב שאתה עושה עסקה טובה - תתחדש.

מכל מי שהגיב כאן, אתה היחיד שחושב ככה.

מה עוד אפשר לרשום לך? למה אתה ממשיך להתייעץ?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לציין שאין שום דו"ח שמאי שמפרט מה הוחלף, מתי, מה העלות וכמה ירידת ערך יש לרכב שזה עוד יותר מחשיד.

עריכה:

אני רואה שכבר ענו לך בשרשור הזה שפתחת לפני כמה ימים אז אני קצת לא הבנתי מה השאלה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?626773-%D7%94%D7%90%D7%9D-%D7%94%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%94%D7%A0-quot-%D7%9C-%D7%A2%D7%9D-%D7%A9%D7%9C%D7%93%D7%94

ובכל זאת, בוא נחזור להתחלה. אנחנו רוצים לעזור לך שלא תיפול בפח. בוא קודם כל תגדיר לנו, מה הדרישות שלך מהרכב ומה התקציב שלך?.

אתה הולך להוציא סכום לא מבוטל, סכום שעבדת עליו קשה, צריך לפעול מתוך שכל ולא מתוך רגש.

מציע לך לקרוא את המדריך הבא שיעזור לך לארגן "רשימת קניות" שתגדיר לך מה אתה באמת צריך מהרכב:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?532527-%D7%94%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%90-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%A9%D7%AA-%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%9E%D7%A9

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מקום שעבר מתיחה חימום או ריתוך לצורך יישור עלול להיות נקודת כשל אם תהיה תאונה באיזור.

יש הרבה בוחנים שמתייחסים לשדה כקורות האורך והרוחב בתחתית הרכב, זה היה נכון בעבר כשהמרכב והשלדה היו נפרדים. היום כשהם אחודים כל פגיעה בתא הנוסעים היא פגיעה בעלת משמעות גבוהה.[/quote

האם יש פה עילה לתביעה למכון הבדיקה ? במידה ומישהו או אני ארכוש את הרכב ושמעתי ממנו בעל פה שהוא אמר שהרכב נקי משלדה. ? או שמה הוא כיסה את עצמו שהוא רשם ליקויים בעלי משמעות גבוהה ?

אולי לא הבנתי אותו נכון כשהוא רשם את הממצאים ?

בבדיקה הוא התייחס למשקוף עליון רק בסוף המשפט "כולל משקוף עליון"

איך בוחן יכול לראות אם המשקוף עליון תוקן ? אם אין עליו סימני ריתוך כלשהם כשהוא רשם אולי הוא התכוון לצביעה שהמשקוף עבר ? אולי כתוצאה מהדלת שנמעכה היו על המשקוף קילופי צבע כלשהם ??

אני רוצה יותר להבין את המשפט "תיקון ומילוי חומר" כנף ודלת אחורי כולל משקוף עליון

מה הכוונה מילוי חומר ?

היה לך תמונות של הנזק?

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחזור שוב על דעתי. הבחור עושה פה רכישה רגשית. טכנית אין באמת יתרון ל A200 על מתחרות אחרות בשוק. להפך. שמעתי לא מעט ביקורת מבעלים... אבל מבחינתו זה הגשמת חלום בעקבות המחיר המתוקן. הוא גם מוכן לשלם על הלוגו והפגיעה הרבה יותר ממה שאני הייתי מוכן אבל זה עניין אישי. שוק חופשי.

קשה באמת לדעת מצב הרכב ממה שנמסר פה. דרוש מקצוען אמיתי שילך ויסתכל על הרכב, כולל צילומי x אם צריך.

אבל בהנחה שפות"ש עושה קנייה מודעת (לזה שהרכב עם סיכונים) שיקנה ויהנה. חיים פעם אחת. בצמוד שיגדיל כבר את ביטוח החיים+ ביטוח בריאות פרטי .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחזור שוב על דעתי. הבחור עושה פה רכישה רגשית. טכנית אין באמת יתרון ל A200 על מתחרות אחרות בשוק. להפך. שמעתי לא מעט ביקורת מבעלים... אבל מבחינתו זומהגשמת חלום. הוא גם מוכן לשלם על הלוגו והפגיעה הרבה יותר ממה שאני הייתי מוכן אבל זה עניין אישי. שוק חופשי.

אבל בהנחה שפות"ש עושה קנייה מודעת (לזה שהרכב עם סיכונים, בלי ביטוח) שיקנה ויהנה. חיים פעם אחת. בצמוד שיגדיל כבר את ביטוח החיים+ ביטוח בריאות פרטי .

מה הכוונה בלי ביטוח ? התקשרתי לסוכנת ביטוח וביקשתי ממנה שתבדוק לפי המספר רכב אם יש לרכב עבר ביטוחי / ירידת ערך , והיא לא מצאה.

יכול להיות שחברות הביטוח לא משתפות את המידע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערכו של הביטוח מתגלה לצערנו רק בזמן אמת. עד אז הנייר סופג הכל. כמה קשה יהיה לממש אותו וכו. דבר דומה בביטוחי בריאות שאז בתביעה כבדה החברות מפעילות את מיטב החוקרים כדי לא לשלם. לא חסרות דוגמאות.

זוכר לדוגמה את אסון הכרמל ? בתים נשרפו: חברת הביטוח נתנו פיצוי מיידי בתמורה לויתור מיידי של 20٪ ואנשים חתמו .אז הביטוח עבד ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה לך תמונות של הרכב מהתאונה חברה הפורום יכלו לתת דעה לגבי האם הנזק הוא באמת רק פחחותי או גם בטיחותי,

במידה ואין לך את התמונות יהיה קשה לתת דעה לגבי מצב הרכב רק על סמך הבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערכו של הביטוח מתגלה לצערנו רק בזמן אמת. עד אז הנייר סופג הכל. כמה קשה יהיה לממש אותו וכו.

זוכר לדוגמא את אסון הכרמל ? בתים נשרפו: חברת הביטוח נתנו פיצוי מיידי בתמורה לויתור מיידי של 20٪ ואנשים חתמו .אז הביטוח עבד ?

אני קצת סוטא מהעניין של הקניה של הרכב כן או לא זה יותר מעניין אותי.

במידה ואני יעשה ביטוח מקיף לרכב והרכב יגנב / טוטאלוס , האחריות חלה על חברת הביטוח.

שמה היא הסכימה לבטח אותך בעלות X למספר רכב XXXX בתאריך X ולא מסרה למבוטח שום מידע אודות כך.

ולכן זה סוג של הונאה של חברת הביטוח שניתן לתבוע אותם על כך.

זה הקטנת ראש , אנחנו נעשה לך ביטוח תשלם לנו כל שנה 11 אלף ש"ח במידה ויקרה משהו ונצטרך לשלם לך אנחנו נתנער מהאחריות.

ידידי אני חושב שאתה טועה במידה ומסכימים לבטח לך את הרכב בפוליסה מסויימת האחריות כאן חלה על חברת הביטוח שלא בדקה. הרי לפני כל פעם שאתה רוצה לעשות ביטוח חובה או מקיף במקום כזה או אחר שואלים אותך X שאלות אם היית לך שלילה / העדר תביעות וכו' וכו' ועל סמך כך הם מחליטים אם הם יבטחו אותך או לא.

אתה בטוח במה שאתה אומר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרכב נמצא במגרש/אצל סוחר?

הרכב בבעלות אדם פרטי , יד 02 (שלישית) , הרכב לא נמצא במגרש , הוא אצל הבנדם אבל הוא הועבר לסוחר לצורך כך שימכור את הרכב. כל המשא ומתן לא היה מול הסוחר. וגם לא הבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קצת סוטא מהעניין של הקניה של הרכב כן או לא זה יותר מעניין אותי.

במידה ואני יעשה ביטוח מקיף לרכב והרכב יגנב / טוטאלוס , האחריות חלה על חברת הביטוח.

שמה היא הסכימה לבטח אותך בעלות X למספר רכב XXXX בתאריך X ולא מסרה למבוטח שום מידע אודות כך.

ולכן זה סוג של הונאה של חברת הביטוח שניתן לתבוע אותם על כך.

זה הקטנת ראש , אנחנו נעשה לך ביטוח תשלם לנו כל שנה 11 אלף ש"ח במידה ויקרה משהו ונצטרך לשלם לך אנחנו נתנער מהאחריות.

ידידי אני חושב שאתה טועה במידה ומסכימים לבטח לך את הרכב בפוליסה מסויימת האחריות כאן חלה על חברת הביטוח שלא בדקה. הרי לפני כל פעם שאתה רוצה לעשות ביטוח חובה או מקיף במקום כזה או אחר שואלים אותך X שאלות אם היית לך שלילה / העדר תביעות וכו' וכו' ועל סמך כך הם מחליטים אם הם יבטחו אותך או לא.

אתה בטוח במה שאתה אומר ?

בפירוש, חברת הביטוח תחייב אותך גם אם אתה בשלילה בכלל,

במידה ותעשה תאונה? הם יתנעו מתשלום כי אתה בשלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפירוש, חברת הביטוח תחייב אותך גם אם אתה בשלילה בכלל,

במידה ותעשה תאונה? הם יתנעו מתשלום כי אתה בשלילה.

אני יקח למשל דוגמא על עצמי , הייתי בשלילה ב-3 שנים האחרונות במשך חודש, התקשרתי לחברת ביטוח AIG כדי לבטח את הרכב ביטוח חובה/מקיף וכו'.. כשהגענו לשאלה האם היית בשלילה ב-3 שנים האחרונות , אמרתי לו שכן הוא אמר שאני לא יכול לבטח אותך כאן בחברה לא מקיף ולא חובה ולא כלום.

אמרתי לו , בכל מקרה תסמן שאני לא הייתי בשלילה רק כדי לקבל הצעת מחיר , הוא אמר שזה בלתי אפשרי כי המערכת בודקת את מספר הת"ז במשרד התחבורה והמערכת תחסום אותו כי הוא יראה שאני הייתי לבד בלי צורך שהייתי אומר לו.

נקודה למחשבה...

זה העניין שאני מדבר עליו על תחילת הביטוח ולא אם אתה כבר מבוטח...

אם אתה כבר מבוטח וקיבלת שלילה חברת הביטוח לא יודעת שאתה בשלילה ואם תיסע ותעשה תאונה כאן כן יהיה להם * להתנער מהאחריות כי היית בשלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...