Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדריך פריצה/פתיחת מסך למסכי מולטימדיה של יונדאי/מיצובישי

פוסטים מומלצים

הקבצים נמצאים בציטוט בהודעה. אתה יכול ללחוץ על המילה ״פה״ ויפתח לך דרייב.
אבל אני נכנס לחנות aptoide מהמסך? או מהמחשב? כי אני להתקין על המסך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסביר, עשיתי את הפריצה. המערכת עלתה רגיל והכל טוב ויפה. בסך הכל 2 אפליקציות חדשות התווספו: גוגל פליי והגדרות גוגל.
מעבר לזה לא התווסף כלום חדש. לא סייר קבצים לא דפדפן ולא כלום חדש. כמובן שכל מה שהגיע עם המערכת המקורית עדיין קיים (וויז, פנגו, רדיו ....)

לחצתי על גוגל פליי כדי שאוכל להיכנס לחנות ולהוריד אפליקציות, הגוגל פליי מבקש ממני להכניס אימייל, ברגע שאני מכניס אימייל ולוחץ המשך האפליקציה קורסת. אז אני חושב שזה קשור לזה שאין לי דפדפן במכשיר. בגלל שאין לי דפדפן אז גם אין לי דרך לעקוף את גוגל פללי ולהוריד APK מהדפדפן עצמו. ניסית לחבר USB עם קבצי APK, אני רואה את הקבצים אבל אי אפשר להתקין. אז אני שואל אם יש דרך לעקוף את כל העניין הזה ולהעביר אפליקציות בדרך אחרת. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, solid כתב:

הקבצים נמצאים בציטוט בהודעה. אתה יכול ללחוץ על המילה ״פה״ ויפתח לך דרייב.
אבל אני נכנס לחנות aptoide מהמסך? או מהמחשב? כי אני להתקין על המסך

הקובץ שיש שם הוא ליונדאי, מניח שזה קובץ זהה אבל עם לוגו אחר
איזה לוגו עולה לך?
אאל"ט יחד עם המערכת המקורית מותקן סייר בשם FX, דרכו אתה נכנס להתקן הזכרון ועושה דבל קליק על ה APK

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, סולל הדרך כתב:

הקובץ שיש שם הוא ליונדאי, מניח שזה קובץ זהה אבל עם לוגו אחר
איזה לוגו עולה לך?
אאל"ט יחד עם המערכת המקורית מותקן סייר בשם FX, דרכו אתה נכנס להתקן הזכרון ועושה דבל קליק על ה APK

אחי אין לי סייר במערכת המקורית וגם לא אפליקציה בשם FX. אולי יש לך עוד רעיון איך להתקין אפליקציות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תעשה וידאו ותעלה או צילומי מסך, לא ברור לי מה יש לך אחרי הפריצה

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.6.2024 בשעה 21:22, solid כתב:

אחי אין לי סייר במערכת המקורית וגם לא אפליקציה בשם FX. אולי יש לך עוד רעיון איך להתקין אפליקציות?

הסתדרת? תן עדכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...