Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זנב לאריות או ראש לשועלים, או בקיצור אוניברסיטה או מכללה

D_D
שימו לב! השרשור הזה בן 2387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

D_D - בעיה בגישה שלך. בראודה זה בכרמיאל. לטוב ולרע. למי שאינו תושב הגליל מדובר בעניין משמעותי מאד, מה גם שתנאי המעבר שאתה מתאר נוקשים מאד. להשיג ממוצע +85 בלי שום ציון פחות מ-75 בטכניון זה לא עניין של מה בכך, במיוחד אם לא מדוב בסמסטר מדולל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

D_D - בעיה בגישה שלך. בראודה זה בכרמיאל. לטוב ולרע. למי שאינו תושב הגליל מדובר בעניין משמעותי מאד, מה גם שתנאי המעבר שאתה מתאר נוקשים מאד. להשיג ממוצע +85 בלי שום ציון פחות מ-75 בטכניון זה לא עניין של מה בכך, במיוחד אם לא מדוב בסמסטר מדולל.

85+ זה במידה ואתה עובר לאחר סמסטר אחד ומתקבל כסטודנט חוץ (למיטב ידעתי תקף רק להנדסת חשמל ומדעי המחשב), וצריך לקחת בחשבון שיוצא שאתה חוזר על אותם הקורסים.

לאחר שנה אתה מתקבל כסטודנט מן המניין ואין עלייך הגבלה כלשהי.

מבחינת הגעה לבראודה ולטכניון, אני באופן אישי גר בקריות כך שזה יוצא כמעט אותו דבר גם ברכב וגם בתחבורה ציבורית.

כמובן שכל אחד עושה את השיקולים שלו, רק שיתפתי את המידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה עוד נקודה נחבאית - אם אתה מקבל קורסים - ולא התחשבות בציון - אתה דה פאקטו מאבד ה מ ו ן קורסים עם ממוצע גבוהה שהיו שומרים את הממוצע תואר שלך לגבוהה.

זה גם לא עניין להקל בו את הראש. (פטור = לא נחשב לממוצע)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה עוד נקודה נחבאית - אם אתה מקבל קורסים - ולא התחשבות בציון - אתה דה פאקטו מאבד ה מ ו ן קורסים עם ממוצע גבוהה שהיו שומרים את הממוצע תואר שלך לגבוהה.

זה גם לא עניין להקל בו את הראש. (פטור = לא נחשב לממוצע)

מסכים, למרות שמדובר בקורסי מתמטיקה שבד"כ מורידים את הממוצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון להגיד "טירוף מוחלט". במדמ"ח וחשמל למשל, פחות מ 10% מהסטודנטים יושבים על ממוצעי 85+, אבל זה החלק הפחות בעייתי. בכל סמסטר (ובכל פקולטה זה קיים), תמיד יש את המקצוע האחד הזה שתפקידו לדפוק לך את הממוצע, התנאי הזה של לא פחות מ 75 בשום קורס זה לא תמיד הוגן. אפילו למצטיינים פה יש מצבים של קורס ש "רק תיתן לי עובר וסלאמת".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי מכונות? סתם לסקרנות, אני סיימתי שנה א' במכונות עכשיו והאמת שאני די מרוצה מבראודה, מעדיף להיות "ראש לשועלים", בעוד כמה שנים לדעתי לא יעניין אף אחד איפה למדתי ומה היו הציונים שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי מכונות? סתם לסקרנות, אני סיימתי שנה א' במכונות עכשיו והאמת שאני די מרוצה מבראודה, מעדיף להיות "ראש לשועלים", בעוד כמה שנים לדעתי לא יעניין אף אחד איפה למדתי ומה היו הציונים שלי.

אם היית לומד חשמל או הנדסת תוכנה בבראודה (קורסי המתמטיקה יותר "מורחבים") היית יכול לעבור למכונות בטכניון עם הפטורים לאחר שנה, לא ידוע לי אם הם מכבדים את הקורסים שעושים במכונות (בבראודה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחיל את השנה הרביעית והאחרונה שלי בהנדסת מכונות בבראודה.

יכול להגיד לך שבעבודה שלי רוב המהנדסים הם בוגרי בראודה, המבוגרים יותר הם בוגרי טכניון (בוגרים יותר משמע איזור גיל ה-40 לפחות...)

לא הרגשתי שמתייחסים אלי שונה בגלל שלמדתי בבראודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון להגיד "טירוף מוחלט". במדמ"ח וחשמל למשל, פחות מ 10% מהסטודנטים יושבים על ממוצעי 85+, אבל זה החלק הפחות בעייתי. בכל סמסטר (ובכל פקולטה זה קיים), תמיד יש את המקצוע האחד הזה שתפקידו לדפוק לך את הממוצע, התנאי הזה של לא פחות מ 75 בשום קורס זה לא תמיד הוגן. אפילו למצטיינים פה יש מצבים של קורס ש "רק תיתן לי עובר וסלאמת".

הלוואי היה רק קורס אחד כזה, בדרך כלל רוב הקורסים המתמטיים של שנה א' הם כאלו, ובמדמ"ח יש הרבה כאלו. חדו"א/אינפי 1+2, אלגברה (שעוד איכשהו אצלנו היו לו ממוצעים סבירים) 1+2, לוגיקה ותוה"ק, קורס שמקביל לבדידה עם ממוצע נמוך יחסית וכו'.

רק בשנה שניה הממוצעים מתחילים לזנק כלפי מעלה, אבל גם אז דואגים לדחוף איזה אלמנט עם קורס בעייתי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...