Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמי 4 פמילי,נוטף מהפיה

rafi_vk
שימו לב! השרשור הזה בן 2612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם חברים יקרים,

שאלה למי שמבין על מכשיר תמי 4 פמילי - אתמול החלפתי סנן ולאחר ההחלפה שמתי לב שמטפטף מהפיה לאט לאט, אבל בהצטברות של כל הלילה זה הרבה...

בכל אופן - לציין שאין לי מנוי ואני מתחזק את המכשיר באופן עצמאי, אני יודע שאם אפתח את המכשיר יכול להיות שאולי אמצא את הגומיה הסוררת, אבל חשבתי שאולי אם ומישהו מכם מכיר אולי יעזור לי להתמקד יותר אל התקלה ולקצר לי את זמן החיפוש :-)

אגב, לאחר ההחלפה, החזרתי את הסנן הקודם ועדיין אותה תוצאה, אז כנראה שההחלפה רק הייתה הטריגר, כך אני מבין שהבעיה היא לא מהסנן החדש. אגב, יש לי עוד סנן חדש (אל תדאגו - אני מקבל אותם מחמותי) שגם אותו הרכבתי וגם מטפטף. הטיפטוף - הוא מפתח יציאת המים.

לציין - המכשיר ישן, אבל מתוחזק יפה.

אשמח לכל עזרה

תודה

Family_552x659_left_silver.png

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין עד כמה פירוק המיכל קל?

השאלה אם ניתן לנקותו? מלח לימון או מסיר אבנית כלשהו

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי התופעה המדוברת התחילה בימים האחרונים.

רק כאשר המכשיר מחם מים יש נזילה.

שמתי לב שיש ריח מוזר למים החמים נראה באמת שיש שם אבנית.

מצאתי את זה מהפורום.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?513520-%D7%99%D7%A9-%D7%9C%D7%9A-%D7%AA%D7%9E%D7%99-4-%D7%A4%D7%9E%D7%9C%D7%99-%D7%9B%D7%A0%D7%A1-%D7%9C%D7%9B%D7%90%D7%9F

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין שהטפטוף זה מים קרים.

לא נשמע לי שזה בגלל המים החמים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמי4 מנסים להציג את זה כאילו אך ורק לטכנאים שלהם יש את הידע והחלקים לטפל במכשיר, להפתעתי עברתי השבוע ליד הרכב החונה שבתמונה, קניתי ממנו סננים לתמי4 במחיר מוזל יותר מאשר באתר של החברה, קיבלתי המלצה להחליף רק פעם בשנה ואת נורת ה UV להחליף רק אם מפסיקה לעבוד וכמו כן, הודיע לי שיש לו את כל החלפים והידע לתקן כל תקלה בתמי 4 בלי מינוי גזלני של תאגיד כוחני (ומה לעשות, תמי4 הם כאלה).

af385d7d9b9ab2fe854d9e056dbfbb28.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יישר כח - תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון,

אתמול דיברתי עם הטכנאי שהצילום ש Bagira שלח,

הוא טוען שיש אוויר במערכת וע"י ריקון המיכלים הבעיה תיפתר.

זה לא עזר.

כנראה שהיום אנסה לפתוח את המכשיר ולהבין מהיכן הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמי4 מנסים להציג את זה כאילו אך ורק לטכנאים שלהם יש את הידע והחלקים לטפל במכשיר, להפתעתי עברתי השבוע ליד הרכב החונה שבתמונה, קניתי ממנו סננים לתמי4 במחיר מוזל יותר מאשר באתר של החברה, קיבלתי המלצה להחליף רק פעם בשנה ואת נורת ה UV להחליף רק אם מפסיקה לעבוד וכמו כן, הודיע לי שיש לו את כל החלפים והידע לתקן כל תקלה בתמי 4 בלי מינוי גזלני של תאגיד כוחני (ומה לעשות, תמי4 הם כאלה).

מישהו יכול להפריך או לאשש את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת ההמלצה של תמי4 להחלפה בשוק האמריקאי, שם התחרות עזה יותר והקהל פחות פראייר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי זה נשמע שזה נכון.

אני עם אותה מנורה כבר שנתיים. השבוע רק החלפתי. וגם הקודמת טובה. יש כאלה שיגידו שהיא מנטרלת חיידקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי מכשיר פרימו פרטי ללא תוכנית שירות. אתמול רכשתי מסנן מקורי ב 250 שח בחנות בשם סמקו.

רציתי לשאול לגבי הנורה: איך אני יודע אם היא שרופה או תקינה ? אינני מתכוון להחליף אותה כל עוד אני יודע שהיא תקינה.

האם המכשיר ימשיך לספק מים במידה והיא שרופה ?

תודה

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המנורה הוא צודק אין צורך להחליף כול עוד היא עובדת

לגבי הפילטר המלצה של פעם בחצי שנה

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...