Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמי 4 פמילי,נוטף מהפיה

rafi_vk
שימו לב! השרשור הזה בן 2617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יכול להפריך או לאשש את זה?

כן.

לצערי זה נשמע שזה נכון.

אני עם אותה מנורה כבר שנתיים. השבוע רק החלפתי. וגם הקודמת טובה. יש כאלה שיגידו שהיא מנטרלת חיידקים.

רגע, אני אענה קודם ל-avnerak... :lol:

ההמלצה שלי היא, להחליף כשטעם המים נהיה מורגש. לא להתקבע על חצי שנה\שנה\9 חודשים\שבוע גרגוריאני. לרוב זה קורה אחרי כחצי שנה, זה נכון. אבל מאחר וכל משפחה צורכת בצורה שונה (יותר נפשות, פחות נפשות, כל היום בעבודה, כל היום בבית וכדומה), התקבעות למשטר החלפה איננו הכי יעיל לדעתי. ההמלצה הגורפת בשוק היא אחת לחצי שנה.

אה, רפי, הנורה מצויינת בלנטרל חיידקים מתים. הם כבר מתו מהכלור שבמים, והאור משמש רק להארת זירת הרצח בצורה טובה יותר ולמצוא ראיות לשימוש בנשק ביולוגי עליהם:lol:

ברשותי מכשיר פרימו פרטי ללא תוכנית שירות. אתמול רכשתי מסנן מקורי ב 250 שח בחנות בשם סמקו.

רציתי לשאול לגבי הנורה: איך אני יודע אם היא שרופה או תקינה ? אינני מתכוון להחליף אותה כל עוד אני יודע שהיא תקינה.

האם המכשיר ימשיך לספק מים במידה והיא שרופה ?

תודה

אני לא מומחה גדול למתקני מים עם שם של נקבה, אבל למיטב ידיעתי המתקנים האלו או במקרה הטוב יתריאו שאתה חייב להחליף את הנורה או גם לא יעבדו כל עוד לא החלפת אותה, תלוי בדגם. כך לפחות מהזיכרון, אבל עברו כמה שנים מאז שהתעמקתי במכשירים האלו בפעם האחרונה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...