Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גלון ONR - יש בארץ?

שימו לב! השרשור הזה בן 1629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

.

באמת מחיר מוצלח.

מה ההבדלים בין ה-Rinse Free ל-EcoSmart?

הראשון זה כמו onr שבא מרוכז, השני כבר מוכן לשימוש.

ניסיתי בקבוק חצי של הקימיקל גייז, אהבתי ולקחתי גלון כי אי אפשר לסמוך על היבואנים בארץ. את ה-onr עדיין לא גמרתי אבל שמתי לב שכבר חודשיים משתמש רק ב-rinse free.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם מישהו מחפש שותף לרכישה אני מעוניין גם לקנות, אני מאיזור המרכז

* אני מאוד סקרן ממה כל הרעש! אני שותף את הרכב עם מיסטר פינק, ובערך כל כמה ימים מנקה עם קוויק דיטיילר של מגווירס את הרכב, אני חושב שאשתמש במוצר כקוויק דיטיילר כי שמעתי שמומלץ, השאלה אם באמת יהיה הבדל מהQD שאני רגיל אליו עכשיו? (מלבד מחיר כמובן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא משתמש בו כQD כי אני פשוט לא סומך על השיטה הזו,זה לוקח זמן כמו שטיפה לפחות ואני גר בבית פרטי כך שזה מיותר בשבילי.

אני שם את הONR בדלי לסיכוך של השטיפה עצמה,רואים את זה בתוצאות ועכשיו יש לי רכב בן כמעט 3 עם 2 וחצי סווירלים על הרכב.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא משתמש בו כQD כי אני פשוט לא סומך על השיטה הזו,זה לוקח זמן כמו שטיפה לפחות ואני גר בבית פרטי כך שזה מיותר בשבילי.

אני שם את הONR בדלי לסיכוך של השטיפה עצמה,רואים את זה בתוצאות ועכשיו יש לי רכב בן כמעט 3 עם 2 וחצי סווירלים על הרכב.

אני גם לא מאמין בשיטה הזאת חס וחלילה אם הייתי שוטף ככה קבוע אבל! ישלי רכב שחור וכידוע האבק אחרי שלושה ימים

ישר בולט יחסית או לחילופין טיפות גשם שהתייבשו, ברגע שיש טיפה אני לוקח את ה QD נותן כמה שפירציםפ מורח עם מטלית אחת

ועם מטילת שנייה מבריק , התוצאה-מושלמת כי האוטו נקי עוד מהשטיפה המושקעת שנעשתה וכך למעשה הרכב נשאר נקי

ועם ברק במקום לשבוע אני מצליח למשוך לחודש בערך

לך כמובן קל יותר כי גר בבית פרטי אז ברור שאתה פחות זקוק לזה ממני)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשים לב רק שאתה לא עובר את ה75 דולר, כי לפי חישוב שלי עם משלוח זה עובר ואז מחכה לך עוד תשלום בארץ והופך את זה לבלתי משתלם כלל

אם אתה באמת משתמש בonr לתכשיר שטיפה בלי מים עדיף שתשכול את אחד מהחלופות שהציעו לך פה, הם יתנו לך גם כמות גדולה יותר במחיר זול יותר, אני מקווה מאוד שהonr ימצא את דרכו לארץ בחזרה עם מחיר טוב לדוגמא *2 ליטר ב100 כמו שנמכר פה פעם

ואני אגב משתמש בו להוריד לשלשת וסיכוך לפלסטלינה לא מעבר.

עריכה אחרונה על ידי Tnc
*תיקנתי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליטר ב100? זה יקר,באוטוסטור מוכרים ב79.

בכל מקרה המחירים באמזון הם לאחר מיסים במידה ויש,במקרה הזה אין כי זה לא עובר את ה75 דולר.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות שלי תודה ששמת לב, התכוונתי 2 ליטר במאה, כמו שמכר אז בזמנו כשעשה 'חיסול מדפים'

הרקולס באור יהודה, ועוד זה היה עם משלוח חינם בכלל מטריף, מאז הבנתי שהוא כבר לא מייבא את הנ"ל

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?581892

הנה אני זוכר עוד את השרשור הנ"ל ... האחרון לצערי חח

אם למישהו יש קשר איתו אולי יוכל לדבר איתו שיחדש את מלאי מוצרי אופטימום לארץ

במחירים הנ"ל זה יהיה סנסציוני

עריכה אחרונה על ידי Tnc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ONR באמת מוצר טוב ומאוד ורסטילי, בזה אין ספק.

בין ה-Rinse Free ל-ONR הכחול לא ראיתי הבדל מהותי, שניהם טובים, לא מדובר בפוליש או אוטם שנדרשים שנים של פיתוח, לא צריך לקחת קשה.

ה-Eco Smart מעולה לניקוי יבש, רק במידה ועל הרכב יש מעט מאוד (!) לכלכוך, אם מרססים יחסית הרבה מקבלים סיכוך מצוין, ושימוש במטלית טובה ועבודה נכונה אני אישית לא יוצר סוורלים או לפחות כמו שהייתי מקבל משטיפה רגילה. (ArikC - גם אני עם רכב שחור ורואה כל שטות על הרכב).

אנדרוחה - לא הבנתי מה הבעיה עם היבואנים בארץ, שאין מלאי? בכל מקרה משתלם יותר לקנות גלון אם אתה אוהב את המוצר.

לגבי Eco Smart יש גם ״מוכן לשימוש״ וגם מרוכז. לגבי ה-Rinse Free גם אותו אפשר לדלל 1:16 ולעבוד איתו כניקוי יבש.

SEAT ATECA Style Plus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבלת ה 75$:

ONR ירוק יוצא 96$ (384 ש"ח)

ONR כחול יוצא 72$ (288 ש"ח)

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש אוטם, עדיין השיטה הזאת לא טובה? ומה אם יש ציפוי? לוקח לי הרבה זמן לשטוף ובחורף האחרון ירד הרבה גשם מלוכלך, זה גרם לי לעבור עם QD על כל הרכב כמעט, קיוויתי שהאוטם 'יגן' מסוורלים איכשהו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטם צבע ממש לא מגן מסוורלים, ציפוי אולי תלוי איזה.

אם משתמשים ב-QD או מוצר ניקוי יבש כזה או אחר עם סיכוך טוב, מרססים כמות נכונה ועובדים נכון עם מטלית טובה בעיית הסוורלים לא צריכה להטריד, שוב, לא משהו יותר משטיפה רגילה.

כמובן לא לרכב שעבר טיול שטח עם בוץ אלא כשטיפה ״בין שטיפות״

SEAT ATECA Style Plus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנדרוחה - לא הבנתי מה הבעיה עם היבואנים בארץ, שאין מלאי?

היו לא מעט מקרים שעד שאתה מוצא משהו טוב, הוא נעלם מהמדפים. כמו שפעם נעלם צבע של מוטיפ אך חזר לשמחתי, עוד דברים מסויימים. כנ"ל מוצרי אופטימום. היבואן הפסיק לייבוא, נגמר. אבל המוצר טוב והרבה אנשים אוהבים אותו, לכן אני כבר רוכש גלון שיספיק לכמה שנים ולא אהיה תלוי במוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...