Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמוליק קמינקר
שימו לב! השרשור הזה בן 2937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

הסיטרואן שלי מגדם C5 שנת 2010 מוציאה אוויר קר אבל הוא מורגש בקושי. בימים חמים הרכב פשוט לוהט וגם אחרי רבע שעה נסיעה עם חלונות סגורים ומזגן על שיא הקור המזגן לא מורגש.

במוסך אמרו לי שהבעיה היא לא בגז. המוסכניק טען שלא בדק לעומק, אבל לדעתו זו בעיה בתריסים שלא מעבירים את האוויר הלאה.

זה נשמע הגיוני? וכמה תיקון כזה אמור לעלות?

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

ב C5 יש מזגן כלכך חזק שאתה יכול להשאיר בפנים עוף קפוא והוא ישאר במצב הזה.

ככל הנראה מדובר במסנן מזגן סתום.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את ידידי אורן, הייתי מתחיל בבדיקת מסנן המזגן.

השבוע החלפתי מסנן מזגן ביאריס שהיה כל כך סתום שכעמט ולא הוציא אוויר מהפתחים.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחלה המוכרת של הבקרת אקלים הזו היא תקלות בתריסים. תתחיל מלבדוק בעצמך מאיפה יוצא האוויר כאשר אתה משנה ידנית את מיקום היציאה של הקירור (למעלה, אמצע, למטה). אחר כך כאשר אתה קובע קירור מקסימלי בימין וחימום בשמאל, ואז להיפך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...