Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בריסטול שחור שמשה קדמית - האם דליק

caeyal
שימו לב! השרשור הזה בן 3218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

התקנתי מצלמת רכב מאחורי המראה בשמשה הקדמית. כבל החשמל והמצלמה חשופים לשמש באופן קבע וזה כנראה מזיק להן, ולכן אני מעוניין לכסותם כשאיני נמצא ברכב. חשבתי על בריסטול שחור כדי שלא ימשוך תשומת לב מבחוץ. החשש שלי הוא שהבריסטול עלול להדלק מחום הרכב בימים חמים (יכול להגיע ל-70 מעלות צלסזיוס לפי מה שידוע לי). האם למישהו יש מושג אם בריסטול שחור בשמשה הקדמית עלול להדלק מהחום ברכב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להמליץ על "דבק חבלה" זה גליל שחור, שהוא כמו סלוטיפ, אך חזק יותר ועמיד יותר, אני חושב שהוא יכול להיות פתרון יותר טוב, או אפשרות אחרת, היא לקחת נייר כסף, לצבוע אותו בשחור ופשוט לעטוף את החוטים, אך אינני יודע לגבי הבריסטול, אם יש מגה ישיר של השמש עם הבריסטורל לדעתי לא כדאי לעשות זאת, כיון שזה כמו לכוון זכוכית מגדלת לנייר, בחום מסוים זה יכול להידלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא להעביר את הכבלים בגג?

שחור גם סופג חום (או אור). תצבע אותם בפלסטדיפ לבן וזה אמור לעזור.

חוץץ מזה יש מגן שמש יעודי לשמשה הקידמי שעשוי מחומר מחזיר אור (אלומניום כזה) וזה פיתרון יותר טוב מבריסטול שחור.

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ממחטות נייר ברכב שלא נדלקות ב-70 מעלות.

קרה לחבר שלי שפעם שכח באוטו חשבונית מהשטיפה, אברר איתו האם האוטו נדלק.

למקרה ש-hgilad123 יתחכם, מדובר בממחטות יבשות.

:)

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מכוון אלי, אני יודע שאין סיכוי שזה יתלקח. מצד שני, בריסטול זה פתרון מעפן.

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על תשובותיכם. הכבלים אכן עוברים מאחורי כיסוי הגג, אך יש מקטע קטן שחשוף עד המראה (היכן שהמצלמה יושבת). הסיבה שציינתי בריסטול היא שיש לי מרווח של אולי מילימטר בין עדשת המצלמה לשמשה ולא ניתן להכניס את מגן השמש מאלומניום ששמים בשמשה הקדמית. צבע לבן סופג פחות חום, אך הוא בולט ולכן אינו מתאים. אם יש עוד רעיונות אשמח לשמוע.

זה היה מכוון לפותח השרשור:-)

בריסטול זה אמנם פתרון מעפן אבל זה מה שהוא שאל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...