Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפתי את הלאון... בלאון אחרת.

Kreios
שימו לב! השרשור הזה בן 3277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה רבה לכולם.

אכן יש לי תינוקת כפרה עליה להכניס למושב האחורי.

זה נראה לי סיוט לוותר על שתי דלתות למרות שאני מסכים שהיא הרבה יותר יפה בגרסת שלוש הדלתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, היא נראית מעולה!

אני עם הלאון הישנה על ה-16' אינץ' המקוריים ואני לא חושב אפילו לרגע להגדיל את המידה, גם בגלל שאני מעדיף ראה מקורי ובעיקר בגלל הפגיעה בנוחות, הרכב במקור לא שיא הנוחות.

בדגם החדש יש ג'אנט 17 מקורי ממש יפה שהם נתנו במתנה בסוף השנה.

הצבע נראה מעולה וממש מתאים ללאון, במיוחד כשרוב הרכבים האלה שלי יצא לראות הם לבנים וקצת אנמיים.

לגבי הגג, אם זה מאוד יציק לך אתה יכול לשקול השחרה שתשפר את המצב, סאנרוף זה שדרוג ממש נחמד, אני עברתי לרכב ללא סאנרוף וזה ממש חסר לי.

עקבתי אחרי כל ההתלבטות שלך והבחירה ואני חושב שעשית בחירה טובה בסך הכל והרכב מעניק תמורה מעולה למחיר שלו, תתחדש ותהנה, סע בדרכים טובות!

וגם חג שמח :-D.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שאין מה להשוות בכלל ל-1.8TSI הקודמת מבחינת תאוצות ביניים ויציאה מהמקום אבל זה בהחלט מספק ברגע שזונחים את רעיון הספורטיביות ועברים לפאזה של חסכון בדלק.

היה שלום חבר יקר, איבדנו עוד אחד, השלב הבא... מיניוואן. :puppydoge

תתחדש. ;)

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה,אין כמו ההרגשה של רכב חדש.

לגבי הסנרוף, נקודה שגם bar התייחס אליה,אצלי בגוליטה הוא כפול,מלפנים ומאחור,הכיסוי הוא שחור צפוף,כאשר הרשת סגורה חדירת החום כמעט ולא מורגשת,ולטעמי האישי סנרוף הוא שדרוג לחווית הנהיגה ברכב,יש לא מעט ימים ותקופות שניתן להינות ממנו.

שוב פעם תתחדש וחזור לעדכן.

דרך אגב,הקודמת נמכרה?איך?עד כמה קרוב למחירון?

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לרוץ ולהחליף ג'אנטים למידה גדולה יותר. קח בחשבון שיתרון הנוחות של הדגם החדש אצלך על זה הקודם, נובע לפחות בחלקו מהבדלי הגודל של הגלגלים. וזה מבלי לגעת בעלות הכספית וצריכת הדלק והרעש שקרוב לודאי ייפגעו אף הם במידה כזו או אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיהיה חדש לך (כנראה) זה התגובה של ה-1.2 לעומת ה-1.8.

לגמרי, כבר אתמול בנסיעה הקצרה הבחנתי שיש הבדל של שמיים וארץ.

אבל זה לא כי ה-1.2 הוא עצל, זה כי ה-1.8 הוא פשוט ממש נמרץ.

תתחדש, היא נראית מעולה!

אני עם הלאון הישנה על ה-16' אינץ' המקוריים ואני לא חושב אפילו לרגע להגדיל את המידה, גם בגלל שאני מעדיף ראה מקורי ובעיקר בגלל הפגיעה בנוחות, הרכב במקור לא שיא הנוחות.

בדגם החדש יש ג'אנט 17 מקורי ממש יפה שהם נתנו במתנה בסוף השנה.

הצבע נראה מעולה וממש מתאים ללאון, במיוחד כשרוב הרכבים האלה שלי יצא לראות הם לבנים וקצת אנמיים.

לגבי הגג, אם זה מאוד יציק לך אתה יכול לשקול השחרה שתשפר את המצב, סאנרוף זה שדרוג ממש נחמד, אני עברתי לרכב ללא סאנרוף וזה ממש חסר לי.

עקבתי אחרי כל ההתלבטות שלך והבחירה ואני חושב שעשית בחירה טובה בסך הכל והרכב מעניק תמורה מעולה למחיר שלו, תתחדש ותהנה, סע בדרכים טובות!

וגם חג שמח :-D.

תודה רבה!

השחרה של הסאנרוף אכן באה בחשבון, כמו גם השחרה של שני החלונות האחוריים והשמשה האחורית.

למרות שזה מגיע מושחר מהיצרן, זה לא אותו דבר כמו שהיה לי בלאון הקודמת.

הייתה אופציה לשדרג לג'אנט 17 אבל יש לי כבר פייבוריט שלטעמי יותר יפה ממה שצ'מפיון נותנים.

היה שלום חבר יקר, איבדנו עוד אחד, השלב הבא... מיניוואן. :puppydoge

תתחדש. ;)

כן, לא פשוט בכלל.

תזכרו אותי ואל תשכחו...! אל תגרמו לזה להיות לחינם...!

:wink:

דרך אגב,הקודמת נמכרה?איך?עד כמה קרוב למחירון?

תודה רבה יניב!

הקודמת נמכרה לאוטודיל במסגרת טרייד-אין על הלאון החדשה.

אמנם ממש לא במחיר מחירון אלא כ-7K מתחתיו אבל בעקבות זה קיבלתי הנחה יפה על הלאון החדשה ותוספות אבזור כך שזה מתקזז מעט וממתיק את הגלולה.

לא צריך לרוץ ולהחליף ג'אנטים למידה גדולה יותר. קח בחשבון שיתרון הנוחות של הדגם החדש אצלך על זה הקודם, נובע לפחות בחלקו מהבדלי הגודל של הגלגלים. וזה מבלי לגעת בעלות הכספית וצריכת הדלק והרעש שקרוב לודאי ייפגעו אף הם במידה כזו או אחרת.

צודק לגמרי למרות שההבדל בצריכת הדלק ממש לא מרתיעה אותי, בלאון הקודמת עליתי מ-16 ל-18 וההבדל היה ממש מינורי.

אני מניח שעליה באינץ' אחד לא תעשה כזה הבדל משמעותי מבחינת הנוחות אם כי גם אם כן, זה עדיין יהיה הרבה יותר נוח מהלאון הקודמת.

בכל מקרה, ממש קשה לי עם הג'אנטים הסתמיים האלה שיש עכשיו על הרכב. הם פשוט מכערים אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! שמח שאתה שמח :-)

אבל קצת נספחת...

יוקרתי ומעוצב? הדשבורד של הלאון הוא אחד הפחות אטרקטיביים שיש. ממש לא נעים להסתכל עליו, שלא לדבר על המסך המביש שתקעו שם, שבקושי 4 תחנות רדיו מכיל, או על כמה מורכב זה להגיע לכוונון "ספורט" של הרכב... בנוסף, פנים הרכב כהה וקודר. דווקא אני מבין למה לא העלית תמונות פנים ;-)

אני מבין את הבחירה באדום, זה יושב יפה על הרכב, והיתה לי גולף 160 כזו, אבל פנים הרכב היה בהיר, וזה שינה לגמרי את התמונה. דווקא הג'נטים לא נוראיים בעיני.

לגבי יכולות הרכב - בהחלט מפתיעות לחיוב, אין ספק. סע בבטחה, מחזיק לך אצבעות שלא תתקע עם ה- DSG בתוך השנתיים אחריות או לאחריהן :-) במחיר שלה, באמת רכישה מפתה.

אם תוכל לתת חוות דעת אובייקטיבית (?) לגבי יעילות מניעת מעבר חום מהגג הפנוראמי ביום חם באמת - אשמח לשמוע.

אייל הוצאת לי את האוויר מלהגיד לו תתחדש... תשאר מתון להבא כשבן אדם מקבל רכב חדש ומתלהב :lol:

אלדד - נראה מדהים (ולא בגלל שיש לי זיקה לצבע האדום בסיאט), תתחדש אחי וסע בדרכים טובות, שיהיה נחת מהרכב ומהקטנה, הכי חשוב תבוא לבקר אתה גם ככה תושב העיר

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...