Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שינוי צבע תאורה בלוח שעונים מאזדה לנטיס 2001

ABSULUTT
שימו לב! השרשור הזה בן 3334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הצבע המקורי זה ירוק, ניסיתי להחליף בלוח שעונים מאחורה 2 נורות, לנורות לד לבנות, אך הצבע שהתקבל הוא עדיין ירוק, מה צריך לעשות על מנת לקבל צבע לבן ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לדעתי מה שקובע הוא הצבע הבסיסי של הכיתוב והסימונים.

כנראה שבלאנטיס הוא ירוק. ניסית לבדוק את זה כשהלוח מפורק?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגיל עם כיסוי כזה בצבע ירוק תמונה מהאינטרנט:

http://i.ytimg.com/vi/f8z0U-TzU7c/maxresdefault.jpg

זה מה שהחלפתי כמו בסרטון, רק 2 נורות ראשיות, ובדקתי בלי 2 הנורות אין תאורה בכלל.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי ABSULUTT
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלך נובעת מזה שהלוח עם המספרים הוא פועל כפילטר של צבע ירוק, אם תפרק את הלוח עצמו ותשים את הלוח עם המספרים מול האור/שמש אתה תראה שהם בצבע ירוק.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלך נובעת מזה שהלוח עם המספרים הוא פועל כפילטר של צבע ירוק, אם תפרק את הלוח עצמו ותשים את הלוח עם המספרים מול האור/שמש אתה תראה שהם בצבע ירוק.

ראיתי אצל מישהו בפייסבוק, שמכר רכב לנטיס 2002, אותו לוח שעונים, והוא הצליח לעשות הכל לבן, לא מצליח למצוא אותו הייתי שואל אותו איך עושים.

ואם אני סם נורות כחולות מה זה עדיין יהיה ירוק?

כרגע אין לי נורות כחולות הייתי מנסה.

אני יותר רוצה שיהיה בצבע לבן.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שהוא החליף את ה"שקף" של המספרים לאחד אחר, ראיתי פעם פרוייקט שמישהו הצליח למחוק את השכבה של הצבע הירוק, כי השכבה של הצבע הירוק היא מצד אחד והמספרים מודפסים מצד השני, ככה כשמנקים/מוחקים את הצבע הירוק לא פוגעים במספרים וזה מה שייתן לך את הצבע הלבן בסופו של דבר כשתתקין נורות לד לבנות.

אם תשים נורות לד כחולות אני מאמין שתקבל צבע טורקיז מגעיל כזה.

הנה דוגמא מפורום של סובארו, הבחור שם מסביר בדיוק מה צריך לעשות, ממה שהבנתי שהוא לקח נייר לטש עדין מאוד ואיתו הוא הצליח להוריד את השכבה של הפילטר הירוק. תקרא טוב ותראה מה הוא עושה שם.

http://forums.nasioc.com/forums/showthread.php?t=690378

עריכה אחרונה על ידי Slava 1982
זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לזה התכוונתי. בנוסף להסבר הנכון של סלבה, לפעמים זה שקף צבעוני נפרד שניתן לפרק, אולי יהיה לך מזל.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה התכוונתי. בנוסף להסבר הנכון של סלבה, לפעמים זה שקף צבעוני נפרד שניתן לפרק, אולי יהיה לך מזל.

איך אני מפרק בשביל לבדוק אם יש שקף, צריך לפרק את הלוח לגורמים?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן בדרך כלל נדרש לפרק לוח לגורמים, כולל הוצאת המחטים והבעיה הכי הגדולה אחר כך להחזיר אותם במדויק למקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...