Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור מצלמת רוורס למולטימדיה

lirangolan
שימו לב! השרשור הזה בן 882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ברשותי פיונר דגם 2550BT מולטימדיה

הזמנתי מאיבי מצלמה עם לדים לתאורת לילה רציתי לדעת ולוודא בנוגע לחיבורים.

עם המצלמה מגיע חיבור פלוס מינוס שחור אדום אותם אני מחבר למנורה של הרוורס

בננה צהובה שמתחברת מהמצלמה עד למולטימדיה מאחורה .

עד לפה הכל תקין השאלה היא לאן מחברים את החוט האדום שצמוד לבננה הצהובה הבננה הצהובה מגיעה עם חוט אדום בקצה אחד ובקצה שני לאן מחברים את האדום הזה?

תודה לכל מי שעוזר.

הרכב הוא טויוטה קורולה 2003 אם זה עוזר ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי בסרטון הזה שהוא מחבר את החוט האדום שצמוד לבננה הצהובה לחוט בצבע סגול שיוצא מהמולטימדיה עם מדבקה שרשום עליה רוורס.

הגיוני ?

ובקצה השני לאן הוא מתחבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרטון לא רלוונטי משום שהוא חיבר את המצלמה לכניסת וידאו רגילה ולא ייעודית למצלמת רוורס. הוא בכלל לא חיבר את החוט הסגול במכשיר.

ההוראות להתקנת מצלמת רוורס נמצאים בעמוד 42.

http://www.pioneer-latin.com/downloads/avh-x1550dvd%20%20avh-x2550bt%20%20avh-x4550dvd%20%20%20operating%20%20manual%20eng-esp-por.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טום תודה לך על העזרה

אני לא מצליח לפתוח את המסמך לא רואה את כל הדפים..

בכל אופן אפשר הסבר פשוט ..עבדתי נכון עד כה?

בננה צהובה מתחברת לחיבור יעודי של מצלמת רוורס במוטלימדיה והחיבור האדום עם הבננה שצמוד לבננה מתחבר לחוט הסגול שבמולטימדיה שעליו יש מדבקה שרשום עליה רוורס?

עם המולטימדיה סיימתי?

הלאה לגבי חיבור בקצה השני.. פלוס מינוס למצלמה אני מקבל מהפנס האחורי של הרוורס נכון?

חוט אדום שצמוד לבננה צהובה לאן מתחבר?

שוב תודה לכל מי שעוזר ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו שני הקטעים הרלוונטים:

Untitled.jpg Untitled2.jpg

אני לא בטוח מה בדיוק החיווט במצלמה (אין איזה דף הסבר?), אבל ה-RCA הצהוב הוא בוודאות אות הוידאו. חוט אדום וחוט שחור הם פלוס ומינוס למצלמה עצמה.

לפי ההוראות לעיל, החוט מהמולטימדיה מתחבר לנורת רוורס כדי שהמערכת תזהה שהעברת את ההילוך לרוורס ותעביר אוטומטית לכניסה של המצלמה.

יש עוד חוט שיוצא מכיוון המצלמה? איני בטוח לגבי תפקידו. אני די בטוח שנושא דומה נידון בעבר, נסה לבצע חיפוש או המתן לתגובות נוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה תום..

כן הבנתי הפלוס מינוס של המצלמה מתחברים למינוס פלוס של המנורת רוורס ..הבננה הצהובה מתחברת לכניסת וידאו מאחורי המולטימדיה היעודית למצלמת רוורס.. החוט האדום שצמוד לבננה מה עושים איתו זה הפלונטר פה...אני חושב שמחברים אותו לחוט הסגול שזה הרימוט במולטימדיה ובקצה השני לאן הוא מתחבר? לפלוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף לא לתת תשובה מוחלטת מאחר ואין לי נסיון בהתקנה כזו ואני ניזון ממידע שאני מוצא ברשת, אבל - החוט האדום "הסורר" פתוח בשני קצוותיו וסתם מסופח ל-RCA? אם כן, אז כנראה שהצדק עימך והסידור הזה פשוט נועד להקל עליך בהתקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת סליחה על הבורות ..לא הבנתי תוכל להסביר לי?

משהו חייב להתחבר לאדום הזה ...כל החוטים ברורים פלוס מינוס של המצלמה לפלוס מינוס של המנורת רוורס הבננה מתחברת למצלמה וקצה שני למוטלימדיה מאחורה..נשאר לי לדעת רק לאן האדום שנספח צמוד לבננה הצהובה לאן הוא מתחבר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוט האדום שצמוד לבננה מתחבר בצד אחד למנורת רוורס ובצד שני לחוט יעודי בצמה של המערכת,ככה המערכת יודעת מתי לעבור למצב רוורס ולהפעיל לך את המצלמה.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוט האדום הינו חוט פיקוד, אתה מחבר אותו לפלוס של הנורת רוורס ובצד השני לחוט המיועד לו במערכת המולטימדיה. ככה המערכת מעבירה למצלמה בשילוב לרוורס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...
  • שנה מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...