Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרוש נציג למחלקת רכב בחברת היי-טק גדולה

Max.M
שימו לב! השרשור הזה בן 3492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רק שאלה;

מה עדיף? ארגז אוכל ממתכת באיור של דרדסים, או שמא זה פנסי מידי אז ללכת על קופסת

פלסטיק פשוטה עם תאי חלוקה?

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 308
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מסכים איתך בנושא של "תבוא לעבוד, אל תבוא בשביל להתלונן", אבל הראייה הזאת לגבי עובדים חדשים היא מאד בעייתית.

כשאתה מקבל עובד חדש לתוך הצוות אתה יכול להתחיל איתו מאפס (ואז להוסיף לו נקודות על כל פעם שהוא עושה עבודה טובה) או ממאה (ואז להוריד לו נקודות על כל פעם שהוא מאכזב אותך). אתה מצטייר פה כאחד שמתחיל מאפס, וזו לדעתי גישה שגויה - הרי זו לא אשמתו של העובד החדש שהעובד הקודם אכזב אותך או לא עמד בציפיות. יוצא שהוא נכנס מלכתחילה לשטח אש וחייב להוכיח את עצמו, וכל זה עבור משכורת מינימום. למה?

מדוע שלא תניח שהוא יודע לעשות את עבודתו או לפחות מתייחס לתפקיד ברצינות, תן לו להנות מהספק וטפל בו משמעתית אח"כ במידת הצורך. אתה מבין שהחשדנות הזאת לא לעניין? שבן אדם שנכנס לתפקיד בנסיבות כאלה מרגיש שהוא תחת מיקרוסקופ? ומי צופה עליו - לא איזה מנהל בכיר, אלא חתיכת פושטק כמוך שרק לפני שנה ומשהו היה באותו מקום בעצמו. זה נראה לך הגיוני?

בשביל למצוא את העובד הנכון יש מחלקת כח אדם והיא עושה ראיונות או אבחונים. ברגע שהאדם נמצא - הדיון מסתיים ומתחילים מדף חלק. הוא לא צריך להיכנס לתוך סביבת עבודה עויינת ולהרגיש שהוא באודישן. וזה שקודמו בתפקיד לא הסתדר איתך או לא הצליח לעשות את העבודה לא אמור להיות קשור אליו. לך תוציא את התסכולים שלך במקום אחר.

אתה בטח מכיר את הבחורות האלה שהייתה להן חווייה רומנטית לא מוצלחת והחליטו שכל הגברים מניאקים. אתה בטח קורא להן "מתוסבכות" או "סחורה פגומה". אני קורא להן "בחורות ישראליות טיפוסיות"... אבל הרעיון זהה. האם כך אתה רוצה שאנשים יסתכלו על מקום העבודה שלהם? ועל הג'וב שאתה מציע?

או, לאט לאט מגיעים לשם

אגב, לפעמים הפושטק מבין אותך יותר מההוא עם תואר שני.

לא פרסמתי מודעה רשמית מטעם החברה - אלא מטעמי, כי פושטק כמוני יכול לקדם או לעזור לאותו עובד ,אולי כן ואולי לא.

אבל אני בטח לא הולך לעשות מעצמי צחוק כמו בעבר עם חבר'ה שאמרו- אבל אמרת עבודה בחברה צעירה וקלילה.

"אז מה שנסעתי עם נורת שמן אדומה" ?

אז החלטתי לנקות בשקיפות.

מי שידגיע אליי דרל המשאבי -אנוש הרוויח, יקבל ליטוף יפה בדרך אליי.

אהה ולמען הפוליטיקלי קןרקט- אני ילטף אותו בדרכו אצלי.

ואתן לן משכרי תוספת כדי שיוכל להתאקלם במשרה הקשה הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה;

מה עדיף? ארגז אוכל ממתכת באיור של דרדסים, או שמא זה פנסי מידי אז ללכת על קופסת

פלסטיק פשוטה עם תאי חלוקה?

מתכת של דרדסים, זה הכי מגניב!

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב,מי שבאמת מסקרן אותו ורוצה לשמוע איך חברי פורום מכובדים למדי באו לעבוד וכבר ביום השני לעבודה לא התעוררו בזמן?!

או איך חברי פורום שעבדו מפה עשו תאונה ומייד התבכיינו שיש לרכב הזה "חרא" של הגה וזה למה לא הצלחתי לפנות ב60 קמ"ש בכביש רטוב?!

ואיפה פה חבר הפורום ששלח את הבן שלו בתור עבודה זמניץ לחצי שנה, והבן שלו המסכן בחור בן 23 לא הצליח לשמור על מפתח אומלל בכיס ואבד אותו.

ואחרי שבוע עוד אחד?

ולגולת הכותרת- הבן שלו ממליץ פה לכל אחד ואחת להרכיב מגבים של bosch כשהוא עצמו לא מצליח להחליף מגבים למאזדה 3.

פה כולם מדרגה אחת מעל,וזה מעולה!

אם עד עכשיו הצלחתי לשמור על ראש פתוח לגביך ושכנעתי את עצמי שכולם כאן נטפלים אליך שלא בצדק, הרי שעכשיו אני מבין שטעיתי.

אנשים ניסו להסביר לך שעם הגישה המתנשאת שלך אתה לא תשיג כלום. חלקם בצורה יפה, חלקם בצורה יפה פחות, חלקם אפילו כתבו לך חד וחלק שה"משרת ניהול", בה אתה כל כך מתפאר, היא לא יותר מראש צוות ושאין פה יותר מידי הישג.

לא אהבתי את מה שכתבו, באמת שלא. אם אתה מרגיש שזה הישג אז אני הראשון שיפרגן והאחרון שימעיט מערכו, אז הנה, גם לאחרון נפל סוף סוף האסימון.

כתבת פה כבר כמה פעמים בגנותם של עובדים שלך (עובדים לשעבר, למזלם) ועכשיו שוב עשית זאת, בצורה הכי מתנשאת שיכלת.

מי אתה שתקרא למישהו אחר מסכן?!

אתה קולט איזה מגוחך אתה נשמע?? מסתובבים כאן בפורום רופאים, עורכי דין, מנהלי בנקים ועוד משתמשים רבים וותיקים שמנסים לתרום לך מנסיונם. אבל לא, ילד שעובד בחברת ליסינג יודע יותר טוב מכולם ויכול להרשות לעצמו להתנשא מעל אחרים.

אז ענית לכולם מתוך מחשבה שכולם אדיוטים. קבל עיצה ממני (לא שאני חושב שתיקח אותה, לאור השרשור הזה, אך אתן בכל זאת): כשאתה חושב שאתה מתווכח עם אדיוטים, תוודא שהם לא עושים את אותו הדבר.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עד עכשיו הצלחתי לשמור על ראש פתוח לגביך ושכנעתי את עצמי שכולם כאן נטפלים אליך שלא בצדק, הרי שעכשיו אני מבין שטעיתי.

אנשים ניסו להסביר לך שעם הגישה המתנשאת שלך אתה לא תשיג כלום. חלקם בצורה יפה, חלקם בצורה יפה פחות, חלקם אפילו כתבו לך חד וחלק שה"משרת ניהול", בה אתה כל כך מתפאר, היא לא יותר מראש צוות ושאין פה יותר מידי הישג.

לא אהבתי את מה שכתבו, באמת שלא. אם אתה מרגיש שזה הישג אז אני הראשון שיפרגן והאחרון שימעיט מערכו, אז הנה, גם לאחרון נפל סוף סוף האסימון.

כתבת פה כבר כמה פעמים בגנותם של עובדים שלך (עובדים לשעבר, למזלם) ועכשיו שוב עשית זאת, בצורה הכי מתנשאת שיכלת.

מי אתה שתקרא למישהו אחר מסכן?!

אתה קולט איזה מגוחך אתה נשמע?? מסתובבים כאן בפורום רופאים, עורכי דין, מנהלי בנקים ועוד משתמשים רבים וותיקים שמנסים לתרום לך מנסיונם. אבל לא, ילד שעובד בחברת ליסינג יודע יותר טוב מכולם ויכול להרשות לעצמו להתנשא מעל אחרים.

אז ענית לכולם מתוך מחשבה שכולם אדיוטים. קבל עיצה ממני (לא שאני חושב שתיקח אותה, לאור השרשור הזה, אך אתן בכל זאת): כשאתה חושב שאתה מתווכח עם אדיוטים, תוודא שהם לא עושים את אותו הדבר.

תודה לאדוני ששמר על הסבלנות באמת.

למה אני קורא לו מסכן? לא מהתנשאות, להפך!

המנהל הנוראי שלו! נלחם על כך שלא יתבאס וישאר... אבל השכר לא הספיק לו לצאת לסינמה סיטי עם חברים.

אותו עובד, גרם לנזק של 4500 שקל לחברה בתוך 8 ימים,וזה קורה,כולנו בני אדם...

אבל לבוא אחריי שבועיים ולשלוח הודעה : " מקס אחי ממש מצטער.. אני לא מספיק מפוקוס בזמן האחרון וממש לא נעים לי שככה אני עוזב אבל לא נעים לי גם להתקשר אלייך ,בבקשה תגיד לאבא שלי שזה בגלל קיצוצים"

אז כן,אני קורא לו מסכן.

ההפך,אני כל כך לא מתנשא ומדבר פתוח שאותו עובד אומלל ביקש ממני לדבר עם אבא שלו ולשקר לו.

והכי מצחיק? שהוא עצמו הגיב בשרשור הזה- ואפילו שכח שכשדפק לאבא שלו את הרכב למי הוא התקשר שישתמש בקשרים של ה "ראש צוות" שלו שידאגו לו לג'אנט וכיוון פרונט.

אבל את מי אני מרמה?

מנסה להבהיר מאיפה באה "ההתנשאות" כביכול.

אף אחד לא עובד שלי,אבל כשהם עולים לקבל בראש אצל המנהל אז כשהם אצלו הם משתמשים הרבה בביטוי "תשאל את.המנהל שלי איך אני"

אז היום אני מנהל,מחר אני ראש צוות, ומחרתיים אני צריך לחלק מדליות למי שבא לעבודה בשכר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני המתעסק העיקרי בחלק הטכני ברכבים, כי באמת הצוות מנסה ולא תמיד מצליח.

איך הסקת שאני לא שם יד ממה שרשמתי?

לא יודע.

לא אמרתי שאתה לא שם יד. רק נתתי דוגמא איך גורמים לעובד להרגיש טוב גם כשהשכר דפוק.

אין לך מושג כמה השפעה יש על עובדים ברמה הזו של השכר למילה טובה, לבוקר טוב ולסתם תחושה שהוא חלק ממשפחה ולא בורג במכונה.

פשוט הגישה שהפגנת לא מתאימה לתרבות ארגונית שמייצרת תחושת שייכות.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג לילה,

בזמנך החופשי אתה מוזמן להגיע לקפה אצלי- תראה מה זה חברותא בין עובדים.

3 עובדים שונים אחד מהשנייה בכל דרך אפשרית- אבל נלחמים אחד על השני בכל דבר.

אולי אני כן בחור צעיר יחסית,וכן פועל מהבטן לא מעט... אבל עד עכשיו?

זה שאני פועל מהבטן היה לטובת הצוות שלי בעיקר ולא לרעתו.

למנהל שלי למשל? עניין לו ת'אשכים למה עובד הגיע עצוב לעבודה.

ובכלל הוא היה ממש פולטיקלי קורקט עם משפטי עידוד אוטומאטיים.

לא אחד כזה אני רוצה להיות- לפחות לא בשלב הזה של חיי.

זאת הרמה שאני רוצה לשמר- זאת הייתה מטרת השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אתאר לך את הפועל היוצא של שכר המינימום אצלכם או בכל מקום אחר.

ביום חמישי הרכב של אישתי חזר ממוסך פחחות. בפעם השלישית, כי בפעמיים הראשונות התיקון לא היה מושלם, בלשון המעטה.

אבל לא בזה העניין.

מי מחזיר את הרכב ללקוח הליסינג מהמוסך? אני מניח שמדובר בעובד, שהמשרה שפורסמה כוללת גם שכמותו.

כשאישתי התניעה את הרכב, קפצה הודעה במסך על חוסר במים במיכל השטיפה. מדובר בהודעה אדומה הכוללת מלל ואיור. כמובן לא משהו שמשבית את הרכב.

אני מניח שכשאותו עובד התניע את הרכב, כדי להעביר את הרכב אל אישתי, הוא ראה את ההודעה, איפס אותה והמשיך הלאה. למה לעבוד קשה ולהוסיף מים? בשביל שכר מינימום?

מה הדבר הראשון שאישתי שמעה כשהתקשרה להתלונן? "תמיד כן"...

הכי מצחיק יהיה אם זה עובד בצוות שלך.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אל תכעסו על מקס, להסתובב בפארק המדע כצופה בהייטק מהצד, זה די מתסכל, אני מרוויח מעל לפעמיים מהמינימום, מסתובב בפארק המדע ועדיין מסתכל על כל העובדי הייטק האלו בתסכול

אני מתוסכל בשבילם, שהם חיים בסרט

אתה מרוויח פעמיים מעל למינימום? אני חותך את הזין אם עקום כמוך מרוויח פעמיים מעל המינימום.

או!

עכשיו אתם מדברים!

15 עמודים של בירבורי בייצים, עכשיו נעבור לשלב ההוכחות:

אור - סרוק ותעלה תלוש משכורת בבקשה.

מקסים - פנה לאחד מהחברה במגדל מעליך ובקש מהם שיכתבו את הקוד הבא (הם כבר יבינו מה לעשות):

If Or

If or >$$ “can buy at least two milki” or = $46.46 but in the inflatzia Shekel, then Maxim to go to Mohel for re-boot on circumcision..

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מרוויח פעמיים מעל למינימום? אני חותך את הזין אם עקום כמוך מרוויח פעמיים מעל המינימום.

עד הפוסט הזה פירגנתי לך, למרות הצעירות והגישה הלא בשלה, בגלל המסירות והמחויבות.

אבל מי שמתנסח ככה, מבחינתי :roll:

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאסאט- או,קלעת לנקודה!

זה כל מה שאני מתכוון בלהגדיל ראש בעבודה.

החבר'ה מהצוות שלי גם בודקים את העבודה כשיוצאים מהפחח- יודעים בדיוק מה הסטנדרטים שלי( לא מתייחס לחברה כרגע,אלא שלי)

אז כשזה לטובה זה בסדר?

אגב,מילוי נוזל שמשות זה חלק מהשוטף אצלי בצי- אבל לא זו הנקודה.

אחד הסטנדרטים שלי כשנהג לוקח אותו נניח להחלפת צמיגים- שידאג שישימו אזיקונים.

יודע מתי התחילן לדאוג שישימו אזיקונים?

רק כשמי ששכח לבקש היה צריך להרכיב בעצמו.

בטח לזכור לבקש אזיקונים בגלגלים, זה מותרות לשכר מינימום?

הלקוח יודע בעצמו בדיוק מה השכר שמרוויחים? היעד שלי? שלא ירגיש את זה.

המדד?

תיבה מוצפת במיילים חיוביים,

הדרך? רק בהבנה שמה שלא תעשה-תעשה הכי טוב.

כן,יש לקוחות נודניקים- וכן,בשכר מינימום לא כיף לשמוע חפירות.

אבל בתור עבודה שלרוב בשלבים ההתחלתיים של החיים הבוגרים שלך-ניתן גם ללמוד על שירות,אדיבות,אסרטיביות וכן הלאה.

וזה לא משפטי חכמה של סבתא שלי...

מכל מקום עבודה ניתן להפיק משהו- חושב שאתה שווה יותר?

תבקש העלאה,קידום, לא קיבלת?

לך לעבודה שתרגיש בה טוב עם עצמך ועם השכר, אבל כל עוד אתה פה?

תן מעצמך.

גם אם אומר שתצטרך למלא נוזל שמשות- כי יש מקרים שאין בעל שיגיד שזה רק נוזל שמשות,אלא גם לקוח שעלול להבהל ולחשוב שזה משהו חמור יותר.

האם לדרוש מעובד בכל שכר שהוא לשמור על הגעה בזמן זה חריג?

האם לדרוש מעובד בכל שכר שהוא לעשות סיבוב מסביב לרכב עם אורות דולקים כדי לזהות מראש מנורה שרופה זה חריג?

האם לדרוש מעובד לשמור על שפה נאותה מול לקוח זה דרישה חריגה?

אז אני אומר ואמרתי שוב- עובד בשכר מינימום שלא מסוגל לעמוד בזה- לא יעמוד בשום דבר.

ומי שחושב אחרת- ומחפש עובדים (יש לי כמה פליטים כאלו).

נ.ב גם אני איחרתי כעובד... רק שלי הייתה את ההגינות להגיד למנהל שלי את האמת

"הייתי באירוע אתמול לא הצלחתי להתעורר"

"נפלתי על נימפומנית אתמול לא הצלחתי לקום בבוקר"

אגב, בשנתיים שלמות איחרתי 3 פעמים על השעון.

ואני לא בן אדם שקל לו לקום בבוקר.

וכשהחלטתי שלא בזין שלי בשכר הזה לקום בבוקר- הייתה לי את ההגינות לבקש מכתב פיטורים וגם לקבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה פשוט מדהים כל פעם מחדש עם התגובות שלך. צא כבר מהסרט שאתה חי בו!

אתה מתחיל בהודעה מבזה ומשפילה כאילו אתה מלך העולם ומדובר במשרה של מנכ״ל, אח״כ מנסה להצדיק את עצמך וחוטף תגובות נגד ואחרי שמבין שטעית מנסה למזער נזקים, אבל בדרך תוקף אנשים שחלקם נמצאים במשרות ניהול יותר בכירות.

הדבר שהכי בולט לאורך כל הדרך היא ההתנשאות והתחושה שהשתן עלה לך לראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שהעולם ברובו מתנהל מעובדות בשטח ולא תגובות שצוטטו חלקית בפורום.

בכתב לא תמיד הכל מובן כפי שרוצים.

יודע מה אפשר לשנות פאזה - אבל ממש לא לזה שעלה לי השתן לראש.

אני מקס,ואני פראייר שגם בשכר מינימום מגדיל ראש ומצפה מעובדים לאותו דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

,,

בכתב לא תמיד הכל מובן כפי שרוצים.

יודע מה אפשר לשנות פאזה -

אני מקס,ואני פראייר שגם בשכר מינימום מגדיל ראש ומצפה מעובדים לאותו דבר.

מודעה לחיפוש עובדים לצוות תחבורה בחברת היי-טק .

אני מקס מנהל הצוות ואני פראייר שגם בשכר מינימום מגדיל ראש ומצפה מהעובדים לאותה גישה -

מחפש אותכם עובדים רציניים לצוות מגובש ו חברותי ( עם תנאים סוצאליים טובים - במידה ויש ) .

דרישות התפקיד - ,,

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...