Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרוש נציג למחלקת רכב בחברת היי-טק גדולה

Max.M
שימו לב! השרשור הזה בן 3464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השרשור הזה הוא כמו צפייה בווידאו של תאונת דרכים קשה.

אתה מרגיש רע, אבל לא מסוגל להפסיק.

השרשור הזה כבר הגיע לרמה של בעיטה בסוס מת. הוא מצא מישהו שרוצה לעבוד אצלו, שיבושם לו.

אגב, עוד קטגוריה של אנשים שעובדים בשכר מינימום - כאלה שהם כן מוכשרים וכן בעלי מוסר עבודה, אך לא יודעים "למכור את עצמם" בראיונות עבודה, לכן בסופו של דבר, מגיעים למצב שבו לוקחים כל עבודה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 308
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דניס,להטפל על הדוגמא למשהו זה רק להדגיש את הלא נכון-את היוצא מהכלל.

באגירה- גם אותו עובד וגם אבא שלו מזמן יודעים את האמת.

אני אתן במה לכל המתנשאים האמיתיים פה.

דניס, פשוט מאוד אוהב מה שאני עושה... לא הכל סובב סביב האגורה בחיים.

אגב, הכי מצחיק?

מרוב כל התגובות הכאילו חכמות פה- כל מי שלא הסכים אתכם (המנהלים האמיתיים) שלח לי בפרטי.

מי מגדיר מה זה ראש צוות ומה זה מנהל?

רק המנהל עצמו.

אבל תשארן עם הסטיגמות שלכם,בפנים כל אחד מכם זוכר את ימי המלצרות/תחנת דלק שלו (שכל טיפ ) היה נחשב.

אגב,יש כאלו שידם גם קומקום לא משגת...

בטח הייתי צריך לדחוף לו שם את הקרן חסכון שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה כבר הגיע לרמה של בעיטה בסוס מת. הוא מצא מישהו שרוצה לעבוד אצלו, שיבושם לו.

אגב, עוד קטגוריה של אנשים שעובדים בשכר מינימום - כאלה שהם כן מוכשרים וכן בעלי מוסר עבודה, אך לא יודעים "למכור את עצמם" בראיונות עבודה, לכן בסופו של דבר, מגיעים למצב שבו לוקחים כל עבודה.

הקטגוריה הכי פשוטה ופחות מתנשאת שיכולת להשתלב בה היא "צעירים".

כי בטח תחנת דלק זה שיא הקדמה בשכר מינימום.

אני יכול להבטיח שחלק מהמגיבים פה מרוויחים 25 ולא 23.12 יחי ההבדל הקטן.

מה זה מישהו שרוצה לעבוד אצלו? אנשים לא יעבדו?

בואו נעשה שביתה איטלקית כולם- ונדרוש העלאת שכר כללית במשק,אני בעד.

אבל כל עוד יש שכר כזה,וזה הדרישות אל תבוא לעבודה אם לא נראה.

וזאת מהות "ההתנשאות" .

אני מעדיף שתחשוב שאני רע בפורום מאשר -תגלה שאני כזה במציאות.

אבל מה?

אני מופתע שכח שאר הגולשים לא עבדו בשכר מינימום אחרי צבא למשך תקופה... כנראה אני האידיוט היחידי.

או?

שיש פה כאלע שניחנו ביכולת לא להריח את הפלוצים שלהם.

עריכה אחרונה על ידי Max.M
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס, קודם כל ההבדל בין 25 למינימום הוא ענק. כשאתה צריך לפרנס משפחה 500 שקל זה המון כסף במיוחד ברמות השכר האלה וחבל שאתה לא מצליח להבין את זה.

ולגבי העלאה כללית של השכר במשק, היא לא תשנה כלום חוץ מהמספרים. כוח הקנייה שלך לא ישתנה בכלום (ועם הממשלה שלנו עםד ירד כי תשלם יותר מיסים).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס, כתבת כאן שאתה עושה כך וכך למען העובדים שלך. ציינת כבר מספר רב של חברי פורום שעבדו ו/או עובדים תחתיך.

מעניין שאף אחד מהם לא קם כדי והגן על כבודך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור מיצה את עצמו בערך לפני 10 עמודים, אם לא יותר. המודעה פורסמה בצורה שגויה ועל כך ההתלהמות מצד כולם.

אני עבדתי במקדונלדס לפני הצבא וקצת במהלך השירות, לפני הצבא היה בחור שניהל את הסניף שחשב שהוא סמנכל במיקרוסופט, והרוויח לא הרבה מעל המינימום. אז כן, אלו בסך הכל המבורגרים, אבל הסניף תקתק ברמות שלא התקרב אליהן מאז עזיבתו, והלקוחות קיבלו מוצר איכותי ושירות מעולה. ואם להסתכל על המטרה הכללית, אז עשה עבודת נאמנה. וזה מה שטוען מקס שהוא עושה, למרות שמן הכתוב עלול להשתמע אחרת. כל עוד אנשים פה לא מכירים אותו באמת מסביבת עבודתו, אי אפשר לשפוט אותו ולקבוע שום דבר.

תכלס? אני לא מבין את זה. אם זה לא משתלם לי - אני לא עושה את זה. אם זה כן - אני אספק בצורה הטובה ביותר.

אני תומך בגישה כי כל אדם אחראי על גורלו. אם אתה מרוויח 1000 שקל לשעה או 23 זה בידיים שלך.מי שמתפשר על כלום, בחירתו או אשמתו.

ובנימה זו - אני נגד סוציאליזם. מי שהשיג השיג, מי שלא - שיסתדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי אני כבר לא בטוח שאני יודע על מה הדיון.

אבל הגעתי להחלטה שעדיף קופסת פלסטיק פשוטה עם תאי חלוקה,

הארגז מתכת עלול לנקר עיניים לשאר העובדים, עוד יחשבו שאני טחון.

רגע, יש הסעות?

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסים, לא הכל סביב האגורה - כשיש אותה בכיס.

כמו כן גישה בריאה לחיים זה לעבוד (כמה שאפשר במשהו נחמד, ממלא , מעניין ,inspiring ומפתח כן?) כדי להיות יכול להנות מהתחביבים ומהזמן הפרטי.

אם יוצא ששניהם מכוונים לאותו מקום? הרווחת.(רמז לנהוג בליסינג ולהחליף נורות זה לא לכוון למקום של חובב רכב שמחפש הגה מתקשר, הוא לא בגטס).

בתנאי שאתה לא נשחק ולא עושה פשרות משמעותיות באיכות חיים.

ליביו (שבמקרה יצא ששניהם ביחד בחיים שלי, וגם האגורה שם)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטגוריה הכי פשוטה ופחות מתנשאת שיכולת להשתלב בה היא "צעירים".

כי בטח תחנת דלק זה שיא הקדמה בשכר מינימום.

אני יכול להבטיח שחלק מהמגיבים פה מרוויחים 25 ולא 23.12 יחי ההבדל הקטן.

מה זה מישהו שרוצה לעבוד אצלו? אנשים לא יעבדו?

בואו נעשה שביתה איטלקית כולם- ונדרוש העלאת שכר כללית במשק,אני בעד.

אבל כל עוד יש שכר כזה,וזה הדרישות אל תבוא לעבודה אם לא נראה.

וזאת מהות "ההתנשאות" .

אני מעדיף שתחשוב שאני רע בפורום מאשר -תגלה שאני כזה במציאות.

אבל מה?

אני מופתע שכח שאר הגולשים לא עבדו בשכר מינימום אחרי צבא למשך תקופה... כנראה אני האידיוט היחידי.

או?

שיש פה כאלע שניחנו ביכולת לא להריח את הפלוצים שלהם.

טוב, תהיה חזק

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה שהעברתם לי את הנסיעה ברכבת! ועכשיו ניגש לגופו של עניין. ניראה כאילו כולם פה התחילו משכר ממוצע במשק ויותר. הבנאדם מפרסם מודעה בפורום ולא ביד 2. אז הוא הרגיש לנכון לציין מראש את הדרישות שלו, כל הכבוד לו על היושרה. רוב האנשים פה צודקים בהערות שלהם, אבל להגיד שלא יצפה לעובד נורמאלי בשכר מינימום זה לירות לעצמנו ברגל. למה? כי כולנו רוצים שירותים טובים וכולנו רוצים אותם בזול. כשאנחנו כחברה מראש מזלזלים במקצוע או בתפקיד רק בגלל השכר שלו אז אנחנו נכשלנו ולא אותו הצעיר שייקח עבודה בשכר מינימום וייתן '100% מעצמו. הרבה אנשים צוחקים עליו שהוא רק ראש צוות מסכן ומעפן ושהוא לא קובע כלום, את כל העובדים הסחל'ה הוא צריך לסבול,אז למה לא לסנן אותם מראש? בקיצור סתם נפלתם עליו. ודריש לא צריך להתנהג כאילו אתה רב עם בת זוג ולהעלות מעשים מהעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם זה נכון, אבל אחד כזה עם כישרון ומוסר עבודה בסוף יצליח להתבסס בתחום שלו גם אם הוא ביישן או קשה לו להיות שחקן. זה אמנם יקח לו יותר זמן אבל כמו שכתוב בחתימה של מישהו פה: "בולשיט יכול להביא אותך לצמרת, אבל לא לשמור אותך שם". אני חושב שבסופו של דבר מעסיקים ולקוחות מחפשים מישהו שיעבוד בשבילם, לא שחקנים בתיאטרון (אלא אם כן העבודה זה לשחק בתיאטרון...)

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של מי מנהל,אני מנהל כי אני אחראי ואני חוטף בראש.

לגבי כמה סמכות יש לי? וכמה כח? כנראה ש -כלום . אוקיי.

אבל?

כמו שחבר'ה פה אמרו- במקדונלדז תרוויח פחות ותעבוד קשה יותר.

מתחילים מהתחתית ומתקדמים- אגב,אני הנדסאי במקצוע,סיימתי שמאות ומתקדם בקציני בטיחות.

עד כמה זה מעניין את המנהל שלי?

אני מראה לו תפוקות כדי לקבל העלאה,ברגע שגם זה יימאס עליי.

אני יתחיל לחפש עבודה שמשתלמת.

נהג לילה- מי שרוצה להרוויח עוד 500 מרוויח עוד 500 בשעות נוספות שהוא נשאר,ואם לא יכול? אז מתאמץ נורא להוכיח את עצמו.

אגב,אני יותר צעיר מכל העובדים שלי גם היו כאלה שהייתי בגיל של הנכדים שלהם.

אולי משתמע שאני כזה נורא- ממש לא.

אגב,בטח שלא יבואו להגן עליי... הם פוחדים/מתביישים אחרי כל ההתלהמות פה כאילו אני מינימום סטלין.

אני לא טיפוס שמלטף אותך ואז עוקץ.

אצלי הכל ברור מההתחלה- אתה באמת מנסה ולא מצליח? תלמד.

אבל אם אני בא להראות לך ואתה בטלפון מתעסק? איזה רע אני אם אני אומר לך "תהיה אתי רגע"

מרשע שכמותי.

השרשור הזה מזכיר לי אחד לאחד את ריכוז סרטוני וידאו-שהפך לשרשור ויכוחים פוליטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך? איך אתה מכניס את שני אלו לאותה פיסקה?!?!:twisted:

תתפלא, אבל האוכל שם יותר טוב מבהרבה מהמסעדות שביקרתי בהן. חוץ מזה, אין שם את הטקס הזה של לשבת-לחכות למלצר-לעשות הזמנה-לחכות שיביאו-לשמוע שאלה "טעים לכם"-לבקש חשבון-להזדעזע-לתת טיפ כי זאת כנראה ההכנסה היחידה של אותו המלצר-ללכת.

גם זה נכון, אבל אחד כזה עם כישרון ומוסר עבודה בסוף יצליח להתבסס בתחום שלו גם אם הוא ביישן או קשה לו להיות שחקן. זה אמנם יקח לו יותר זמן אבל כמו שכתוב בחתימה של מישהו פה: "בולשיט יכול להביא אותך לצמרת, אבל לא לשמור אותך שם". אני חושב שבסופו של דבר מעסיקים ולקוחות מחפשים מישהו שיעבוד בשבילם, לא שחקנים בתיאטרון (אלא אם כן העבודה זה לשחק בתיאטרון...)

בולשיט יכול להביא אותך לראשות ממשלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודריש לא צריך להתנהג כאילו אתה רב עם בת זוג ולהעלות מעשים מהעבר.

"אצלנו" בהייטק (אצל מקס ואצלי) נהוג לבדוק מעסיקים פוטנציאליים בלינקד-אין ובגוגל לפני שמגישים מועמדות. גם המעסיק בד"כ יעשה את אותו הדבר לגבי המועמד לפני שיפנה אליו בכלל. אם מישהו יחפש את שם המשתמש של מקס בגוגל, זה מה שהוא ימצא, ומן הראוי לתת על כך את הדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...