Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרוש נציג למחלקת רכב בחברת היי-טק גדולה

Max.M
שימו לב! השרשור הזה בן 3459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"אני יתבטא איך שנראה לי לנכון".

טוב. סיכמת היטב. ביי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 308
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין שום קשר לשכר ואפילו לא לקושי העבודה - הקשר הוא ביחסי האנוש וביחס לעובד.

ולא, עובד שמקבל מינימום לא יכול לאחר לעבודה פעם אחר פעם כי הוא מקבל מינימום, אין שום קשר לשכר.

הוא גם לא יכול להפגין זלזול וחוסר רצינות בגלל שהוא לא מרוויח שכר כפי שהיה רוצה.

מצד שני, בתור מי שהמעביד נותן לו הכי מעט שהוא יכול מבחינה חוקית, אל תצפה ממנו כתנאי בסיס

להגדיל ראש הרבה מעבר לנדרש.

תן לו יחד עם ההנהלה יחס טוב, התייחסות הוגנת והתחשבות והוא יפרח, אפילו למרות השכר.

הרווח יהיה של כולם, גם העובד יהיה מבסוט וגם המעביד יהנה מעובד כזה יותר.

אגב, אם יצא לך במקרה לקרוא קצת ספרות מחקרית, שכר הוא לא גורם מוטיבציה חזק (אולי רק לתקופה מוגבלת שבה מעלים אותו).

לעומת זאת, הערכה, יחס אנושי ומתחשב, מנהל הוגן ואכפתי וכו' דווקא כן יגרמו לעובד להפגין שביעות רצון במקום עבודתו.

בין השורות אני רואה דווקא שאתה ראש צוות לא רע כפי שניתן להסיק מהמודעה (במציאות, לא על הדף), אתה מנסה לדחוף את עובדיך להתקדם אישית בלימודים וכו' שזה יפה ומוערך. לא כל כך מובנת לי הסיבה להתבטאויות הלא יפות שלך (בלשון המעטה) במודעה ובהמשך השרשור בקשר לעובדים.

אתה לא יכול מצד אחד להתייחס לעובד כמי שכל מה שמעניין אותו זה השכר ולהתנהג אליו כמו לילד שמתבטל, ומצד שני לצפות

מהעובד בעבור השכר הכי מינימאלי האפשרי לעשות את המקסימום שלו. זה לא מתחבר ביחד, אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאירה

שלמה. מצד שני, אתה כן יכול לצפות ממנו לבצע את עבודתו כראוי וכנדרש, לא פחות מזה.

זכור, עובד שתתייחס אליו מהיום הראשון בחשדנות ומחשבה שהוא בטלן וחושב שבגלל המשכורת הוא הולך לעשות "בית זונות",

די מהר הנבואה תגשים את עצמה והוא אכן יהפוך לכזה.

המרחק בין השניים לא כל כך רחוק, וניראה כי אתה יודע זאת טוב מאוד גם על בשרך.

כמובן שאתה יכול לומר שכל מה שאני כותב אלו תיאוריות בשקל וכמובן שאתה יכול לדפדף את זה, אבל אציע לך בכל זאת לעצור לדקה ולחשוב.

כפי שהצעתי גם קודם, תראה את המודעה למישהו במשאבי האנוש של החברה ותראה מה בעל מקצוע בלתי תלוי יאמר לך לגביה.

אני בטוח שתצא עם תובנות וחדשות ואולי תבין למה במשך 19 עמודים, 90% אינן בעד הניסוח שלך.

עריכה אחרונה על ידי m1011409
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשנה קצת עמדה ואהיה הרביעי או החמישי שיציע לתת לשרשור הזה למות.

לא אהבתי הרבה מההתבטאויות של פותח השרשור. הוא גם מזכיר לי בסגנון התגובה שלו איזה מישהו שראיינתי פעם, ושהמשיך לדבר על עצמו גם כאשר נשאל על אנשי הצוות שלו והתכונות שלהם. ועם זאת, בשלב זה, כשחצי מהפורום נכנסים בו על גבי כמעט 20 עמודים, זו לא חוכמה גדולה. ברור שבויכוח הזה הוא נכנס \ הוכנס לפינה מסוימת, זה מקרין על התגובות שלו, הסגנון והתוכן שלהן, ובשלב אי אפשר באמת לדעת איך הוא מנהל ומתנהל ביום יום.

כל מי שכאן צבר ניסיון ניהולי או פיקודי בצבא או באזרחות, סביר שיודע שמעטים הם האנשים שהם מנהלים ממש טובים מלידה והרוב עושים טעויות דומות בהתחלה. מי שרצה כנראה כבר שלח לו קורות חיים בכל מקרה, והשאר לא ישתנה גם בעוד 20 עמודי ויכוח.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב,אני מתייחס למבחן המציאות.

במציאות?

מכל המנהלים שעבדתי תחתיהם- רובם התעסקו בלהיות פולטיקלי קורקט.

אני לא חשדן,כי עובדים ביחד... 4 אנשיפ במשרד די קטן.

הרבה לזייף? לא תצליח.

סך הכל?

הגדולה של השרשור מבחינתי?

שבאיזור 40 קו"ח נשלחן בפעם שעברה.

הפעם? עלה ל20.

מי שחושב שניתן להסיק מאיך אני "מעביד" את הצוות שלי מהשרשור הזה,טועה ובגדול.

מי שעדיין לא מאמין?

זו בעיה שלו.

אני לא איש שיווק,לא איש מכירות,וכן הלאה.

ולאלה שמפרסמים בפורום מודעת מכירה שמתחילה ב "לא לקשקשנים" אני לא אקנה ממכם.

כי מהודעה כזו ניתן להסיק שאתם חסרי סבלנות,מתנשאים וכן הלאה...

אני הולך להפיק הרבה לקחים מהשרשור הזה.

תודה לכל המנטורים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,למדתי וזה מה שהפקתי מ19 עמודים.

"דרושים נציגי/נציגות שינוע רכבים לחברת ליסינג שנותנת שרות בחצר הלקוח, מיקום המשרה הינו בפארק המדע ברחובות.

שעות עבודה הינן בין 8:00-18:00 , לסרוגין גם ימי ו' , העבודה כוללת בעיקרה נהיגה,שרות לקוחות, והתנהלות מול מוסכים ונותני שרות"

תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אמרת שקיבלת כבר 40 פניות, אף אחד לא מתאים?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חצי שנה נכנסתי לעבוד בחברה ענקית בתפקיד ממש נמוך.

אמרו לי בראיון "תתמיד, תתקדם".

בקיצור, אחרי חצי שנה שבה הרווחתי 2000 ש"ח פחות מאשר בעבודה הקודמת וראיתי שאני לא מתקדם לשום מקום פשוט החלטתי "רוצים אותי? תשלמו! לא רוצים לשלם בהתאם לעבודה? ז'דיינו!"

(אמרתי להם בצורה מנומסת)

מקסים, תבין שבשכר מינימום תקבל עבודה שהיא המינימום, או מישהו שלא מספיק מוכשר בשביל עבודה יותר טובה.

אתה לא יכול לבוא בדרישות כשאתה משלם מינימום, מעבר ל"תגיע בזמן ותעשה את המינימום של המינימום".

אפילו לחייך אתה לא יכול לבקש מהם.

מישהו שיכול להרוויח יותר לרוב מרוויח יותר ולא מתעסק עם עבודות כאלו.

ואם אני יכול לתקן רק משפט אחד מהמודעה שלך, הייתי מחליף את "לא אכפת לי כמה אתם מרוויחים" ב"לגבי משכורת צריך לדבר עם משאבי אנוש כי זה לא בתחום השיפוט שלי".

אגב, בזה שאמרתי "זדיינו" זה אומר שאני לא עובד כרגע.

אם מישהו יודע על משרה פנויה לאקדמאי שלא קשורה לשירות לקוחות או מכירה, אתם מוזמנים להפנות אלי :)

עריכה אחרונה על ידי יוסי פרנקוס
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסים, יש לי שאלה על המציאות עכשיו, לא האינטרנט והתיאוריה:

איך קורה שאחרי שקיבלת קו"ח, דיברת בטלפון עם עובד פוטנציאלי, עשית לו ראיון, קיבלת אותו על פני כל השאר, עדיין יש כאלה פערים גדולים בין מה שאתה מצפה ממנו, למה שהוא מסוגל? הוא שיקר לך? עשה הצגות?

זאת נשמעת משרה לא מורכבת, שדורשת משמעת עצמית קודם כל, של האדם כלפי עצמו, ושירותיות, שזה בהשקפה שלי, גם חלק מלהיות בנאדם.

להחליף מגבים, לבדוק שמן\מים, זה דבר שאפשר ללמד כל אחד בכמה דקות, לכל החיים. נורות זה סיפור אחר, בכל רכב זה שונה אבל פשוט תראה לבנאדם איך, או שתגיד לו מראש שהוא לא מתאים אם הוא לא יכול!

אני רואה שאתה מקפיד פה לענות למי שפונה אליך, אז תן לי לשאול מתוך עניין ולא מתוך ביקורת - איך יכול להיות שבשני מקרים (סלח לי, היו שניים או רק אחד?) נכשלת באופן טוטאלי בהערכת ההתאמה לעבודה (לא מורכבת) של האדם שעמד מולך, זה שאת המילה שלך מול משאבי-אנוש שמת בשביל הפרנסה שלו?

במקום העבודה שלי, מצ'פרים אותנו בכמה אלפי שקלים על כל עובד שמגיע דרכינו. זה נקרא "חבר מביא חבר", אבל בפועל זה "חבר מעביר קורות חיים של חבר של חבר מהפייסבוק שגם ככה מחפש עבודה". לא במקרה שלי. כל אדם שהעברתי את קורות החיים שלו, היה מישהו שיכולתי לתת את המילה שלי שהוא מתאים, וגם עבר שיחת תיאום ציפיות איתי לפני שהעברתי קו"ח.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי עובד בחברה שמציעה משרה עם תקן על שכר המינימום לא הייתי מעז לנסות לגייס אליהה עובדים ובטח שלא למשרה שלא מלקקים בה דבש כל היום (מגרבצים) כפי שאתה אומר.

הייתי נותן לHR לעשות את החטא הזה.

אם היו מציעים לי בונוס או אפילו מבקשים יפה שאחפש עובד למשרה בשכר מינימום אז הייתי עונה שזה מביך אותי בכלל לפרסם זאת

אולי כן אם זו משרה שבאמת יכולה לשמש כקרש קפיצה משמעותי או להעניק לאותו עובד מעין סטא׳ג רציני שיפתח לו עולם שלם של מקצוע שהוא יכול לנצל אותו רבות בהמשך.

אני מאמין שבמיוחד אם סיקסט יחליטו שאצלה מתחילים לפחות 20% מעל המינימום תהיה להם שרשרת עובדים טובה יותר מרובה העובדים שברשותם ממה שנתקלתי בהם עד היום ולא יפסידו את התחתונים

הם מזמן לא איזה קבלן שכל 500 שקל שילכו לכל עובד שלו זה במקום 500 שקל שילכו על גוונים בשיער של אשתו

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...