Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה זה המשכנתא הזאת שלקחתי? טובה/גרועה כדאי למחזר?

koka

פוסטים מומלצים

שמע, שלא בגלוי, הם מנסים לדחות אותך כדי שהריביות יעלו.

עשו לנו את אותו תרגיל במיחזור והפסדנו כך 1000 ש"ח. תעמוד שם בסניף ותחכה שהפקיד/ה יהיו "בין פגישות".

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אתה נחמד ומתחשב.

הצטייד בתעודות זהות, תלושי שכר, תדפיסי בנק, אורך רוח ובקבוק מים ותלך לשם פיזית. כל המוקדים האלה הם בדיליי של 2-3 ימי עסקים. ואין להם אינטרס למהר לשום מקום. גם לפקידות עצמן שלפעמים עסוקות/חולות/קייטנה.

אפילו קח יום חופש ביום שהבנקים הרלוונטים עובדים יום ארוך (כדי שתספיק לכולם).

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לפרט את השלבים הדרושים ללקיחת משכנתא? אני מתכוון תכלס לפתיחת התיק עצמו. האם יש דברים שאני יכול לעשות מראש לפני החתימה? (אולי אישור נוטריוני?)

שואל כי הבנקים נותנים רק 12 יום לאחר האישור, רוצה לזרז כמה שאפשר דברים שאפשר לעשות מראש. הדירה היא דירה מקבלן.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לא להחמיץ שלב כנס לאתר של הבנקים למ שכנתאות יש שם פירוט מסודר.

ברכישה מקבלן העסק מסתבך בייחוד אם מדובר בקבלן אם ליווי פיננסי כי הוא צריך להחריג את הדירה שלך לטובת הבנק הממשכן מהבנק המלווה, לכן לפעמים אם הפערים זניחים כדאי לקחת את המשכנתא מהבנק שוהא גם הבנק המלווה את הפרוייקט.

שאר הדברים אתה יכול לסגור במקסימום יומיים של התרוצצות (לקחת חופש מעבודה לצורך זה )

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו הפקידה הייתה כל כך איטית שהיא ביקשה שנשלם שוב פעם על פתיחת בקשה אמרתי לה שזה לקח המון זמן בגלל חוסר היעילות שלה ואני לא הולך לשלם עוד פעם .אמרתי לה שלא יוכל להיות שמיחזור משכנתא בבנק שלקחתי כבר משכנתא יעלה על 2 חודשים .היא רצתה גם להביא שמאי מחדש אפילו שבמרכזי אמרו לה שאין צורך .ואמרתי לה שאני לא מכיר בתים בכפר סבא דירות 4 חדרים במחיר של 350 אלף שח ואם יש שתגיד לי .אתה פשוט צריך להיות חוצפן ואם הפקיד אומר לך זה מה שהוא יוכל לתת לך תבקש פגישה עם המנהל מעליו כל אחד בפירמידה יש סמכות שונה .יש בנקים שהפקידים לא ידברו איתך אם לא קבעת פגישה הם ממתינים ללקוח שקבעו איתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרו לנו בבנק להביא טופס מש"ח מהקבלן. לא הצלחתי להבין מחיפוש ברשת מה זה בדיוק. האם מישהו מהלווים נתבקש להביא טופס כזה מהקבלן?

האם ניתן לקחת מהבנק טופס לנוטריון לפני הפגישה ולהביא לו טופס חתום לפגישה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאמר לנו בבנק שביום ראשון עולות הריביות. כשהפקיד התקשר אליי לראשונה והודיע שיש אישור הוא נשמע "מעוניין" ואמר שצריך לסיים את התהליך במהירות. לאחר שאמרתי לו שיחכה רגע ויתן לי יום יומיים לבדוק עם בנקים אחרים "ההתלהבות" שלו ממש ירדה ועכשיו כמעט בלתי אפשרי להשיג אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טופס מש"ח זה הטופס בו מדווחים על המכירה למס שבח

נמצא בידי העו"ד שלך או של הקבלן, והבנק רוצה העתק כזה בו רואים חותמת של שלטונות המס שהתקבל אצלם.

לפי הטופס קובע הבנק האם מדובר ברכישת דירה יחידה או מדובר בדירה שניה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה ישה.

עוד שאלה - האם דרוש/כדאי לאחד חשבונות בשביל המשכנא (לוקחים כנראה בסניף שלי, אישתי בסניף אחר של אותו הבנק).

מצטער על ריבוי השאלות, אנחנו פשוט לחוצים בזמן.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נחוץ איחוד החשבונות עבור המשכנתא אבל אולי לצרכים אחרים כן

בד"כ העברת חשבון לבנק אחר מקנה איזה שהוא יתרון בתנאי המשכנתא , לא תמיד.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה רבה!!!

נאמר לנו שהעברת חשבון לבנק ממנו נלקחת המשכנתא נותנת יתרון בתנאים, אך במקרה זה ההצעה הטובה ביותר שקיבלנו עד כה היא בבנק שלנו (הפועלים), אם לא ישנו לנו את התנאים ברגע האחרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

מבקש המלצה וייעוץ בתמהיל עבור רכישת מגרש לבניה עצמית בעלות 630 אלף ש"ח (קרקע + פיתוח)

זוג ללא ילדים אבל מתכננים בעתיד הקרוב, גרים ביחידת דיור אצל ההורים ללא הוצאות דיור כלשהם.

הכנסות יחד כ-17 אלף ש"ח. הון עצמי 140 אלף ש"ח. עזרה מההורים 250 אלף ש"ח.

הוצאות חודשיות בממוצע 4000-5000 ש"ח.

מעוניין לחסל את המשכנתא המדוברת במהירות האפשרית, אך מצד שני לא לאבד את התחתונים כשיהיה שינוי לא צפוי בהכנסה או כשיבואו ילדים.

לצורך העניין, אין מניעה מלהקצות לפחות בחודשים הראשונים 10 אלף ש"ח עבור המשכנתא.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...