Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Opti seal+wax

שימו לב! השרשור הזה בן 3537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הסונקס שדיברתם עליו יוגב/ציפופו זה המשכה או הנוזלי?

זה?

http://www.autostore.co.il/151426/ווקס-נוזלי-SONAX-Super-Liquid-Wax

הם מתכוונים לsonax bsd לא למה שהבאת.

והוא ספריי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוכר את החדר!

מן בונקר/מחסן שמכיל בתוכו עולם ומלואו.

הם השמיעו לי שם רמקולים של חברה יפנית בשם אופרה, לא שמעתי עליה לפני זה, משהו מטמטם, זכור לי שהיה להם בנוסף רמקולי וינטג' חשמליים, שהמסגרת שלהם שטוחה והרמקולים עצמם ענקיים, משהו הזוי.

מגברים כוח מפגרים של קרל, כל מיני דברים שלא ממש נתקלתי בהם קודם (מדובר על 15 שנים אחורה).

בתקופה שאבי ביטון היה עובד שם, אם אתה הכרת אותו.

בכל מקרה, אם יש לך איזה דיטיילר נוסף בבית, ספריי סילנט, או מוצר דומה, יכול להיות נחמד לעשות טסט קטן ולבחון עירבוב של החומרים.

בטח שזוכר את אבי.

אחד האנשים היקרים בתחום (דאז) התייעצתי איתו כמעט בכל התלבטות/החלטה בתחום לפני הרבה שנים.

אדם עם הרבה ידע בתחום. לא יודע מה איתו היום? חושב שהוא גר היום בחיפה- ואולי מוכר מוצרים

של "מנלי" לווינג וויס" "לקסמן" של היבואן שלהם -"אודיופריק" - לא סגור על זה.(אבל אבדוק את זה בימים הקרובים)

"אופרה" זה כמובן איטלקי (לא ניתן לטעות עקב עיצוב איטלקי מדהים) כמו "סונס פאבר" רמקולים בעיצוב/גימור שרק

האיטלקים יודעים לעשות. סאונד? זה כבר סיפור אחר ועניין של הרבה טעם. יש להם רמקולים טובים, ויש פחות. כמובן התאמת

הגברה (כמו בכול רמקולים) היא המפתח לסאונד טוב. (טבעי/מפורט/מאוזן- זה כבר סיפור אחר, לא לכאן )

אבל בו לא ניכנס לזה פה (נושא מרתק בפני עצמו) כי כאן זה פורום דיטיילינג ולא אודיופיליה.

את רובם כאן זה לא מעניין - ובטח אחד המנהלים פה ינזוף בנו קשות...(אלא אם כן הוא אודיופיל בעצמו :-P)

לענייננו,עירוב חומרים זה לא משהו חדש עבורי. אם אתה זוכר אני תמיד ניסיתי לערבב חומרים בשילובים שונים

זה כולל ווקסים מעל אוטמים (למרות שהרבה כתבו כאן שזה לא יעיל) עם גלייזים או בלי. אופטי סיל מעל מנזרנה ועוד שילובים "ביזריים" למרות הרבה ניסיונות כושלים (מריחות או אי התאמה) ואני לא מצטער על זה.

כי ככל שאתה מנסה יותר? כך אתה לומד/מתמחה בתחום וצובר ביטחון.

למען האמת אני חושב לעשות ניסוי על רכב ישן עם ציפוי( Opti-Coat למשל) על מנת ללמוד את הטכניקה

המחיר לא מרתיעה אותי אלא דווקא חוסר במקום מסודר לעבוד על הרכב בלי לחץ ובאופן יסודי. (שלב שלב בנחת)

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מישהו בפורום מכירה שמוכן למסור פאנל של רכב, כנף אם לא טועה.

מעולה בשביל הנסיונות הללו.

באזור שאני גר הדבר האחרון שחסר לי זה חלקים מפירוק. אבל לדעתי זה לא דומה ליישום של רכב שלם.

בכל זאת "אקח סיכון" מחושב וכנראה איישם על רכב שלם (הישן שיש לי או אחד של הילדים)

הבעיה שלי זה לא חוסר ניסיון ביישום כזה אלא חוסר במקום מסודר.

אולי אשכיר אצל אלטר מקום? למרות שהכניסה שלו בשם משתמש פיקטיבי הורידה לי את החשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...