Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Opti seal+wax

שימו לב! השרשור הזה בן 3537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא מתאים בצורה אופטימלית = בזבוז של זמן יקר.

הנסיון של החברים פה מלמד אחרת ממה שרשום, בשביל זה כדאי להצמד לביקורות ופחות לפרסומות.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווקס מוצק/נוזלי לא , מעל אופטי יצא לי ליישם רק את האופטימום ווקס.

(ואולי V7)

טוב אני ניסיתי כמה ווקסים(מקווה שאתה סומך עלי שאני יודע דבר או שתיים בתחום) כולל V7 ווקסים של CG

מגס' קארפלן (אוטופיניש) סונקס אקסטרים ועוד.

אני לא טוען לא ניתן הגיע לתוצאה טובה - רק מציין שצריך להיזהר מעירוב חומרים.

דווקא סונקס שהכרתי דרכך נותן לי היום את המראה/תוצאה/ברק שחיפשתי תמיד מעל מנזרנה - מכל דבר אחר שניסיתי. (וניסיתי הרבה) וזה מבחינתי היום "הרכב מנצח".

דבר נוסף, ווקס של Dodo Juice שניסיתי יתחבר טוב למנזרנה ונתן "ערך מוסף" לצבע של מראה רטוב (מה שאין למנזרנה)

אבל גזל ממני יותר מדי זמן- וגם לי אין מספיק ממנו.

אבל במידה וארכוש רכב חדש, איישם ציפוי קבוע כגון C1 או Opti-Coat או אחר- ורק אשמור/אחזק אותו עם V7 או סונקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני ניסיתי כמה ווקסים(מקווה שאתה סומך עלי שאני יודע דבר או שתיים בתחום) כולל V7 ווקסים של CG

מגס' קארפלן (אוטופיניש) סונקס אקסטרים ועוד.

אני לא טוען לא ניתן הגיע לתוצאה טובה - רק מציין שצריך להיזהר מעירוב חומרים.

דווקא סונקס שהכרתי דרכך נותן לי היום את המראה/תוצאה/ברק שחיפשתי תמיד מעל מנזרנה - מכל דבר אחר שניסיתי. (וניסיתי הרבה) וזה מבחינתי היום "הרכב מנצח".

דבר נוסף, ווקס של Dodo Juice שניסיתי יתחבר טוב למנזרנה ונתן "ערך מוסף" לצבע של מראה רטוב (מה שאין למנזרנה)

אבל גזל ממני יותר מדי זמן- וגם לי אין מספיק ממנו.

אבל במידה וארכוש רכב חדש, איישם ציפוי קבוע כגון C1 או Opti-Coat או אחר- ורק אשמור/אחזק אותו עם V7 או סונקס.

סומך לחלוטין והבנתי במי מדובר :)

כמו שאמרתי, עם כמה שזה נשמע מופרך לחלק מהחבר'ה, המראה והגלוס פחות דיברו אליי, בגלל זה לא נהגתי למרוח שומדבר מעל האופטי, והסתפקתי בו, למעט חיזוקים בדמות תרסיסים למינהם שעבדו סבבה בזמנו.

אגב, גם אני מרוצה פלוס פלוס מהמנזרנה וה-bsd, רק שעשיתי שינוי קטן, ערבבתי כ-50 מ"ל carpro reload יחס עם 150 מ"ל bsd.

קראתי על כל מיני נסיונות של חבר'ה בדיטיילינג וורלס שמערבבים את הסונאקס עם v7 למשל, או הדיטיילר האנטיסטטי של finikare, נשמע לי מגניב, אז הלכתי על ה-reload שהיה לי בצד.

חייב להגיד שזה פשוט מדהים, הבידינג נפגע ממש מעט (אולי 20%), אבל השיטינג התגבר בטירוף והוא מאוד מזכיר לי שיטינג של ציפוי טוב, קל בהרבה למרוח את החומר כשהרכב יבש (למרות שלרוב מעדיף drying aid).

אמשיך לעדכן בנושא.

דבר אחרון ובדיוק כמוך, ברכב הבא (בתקווה שבקרוב) אלך על ציפוי, ככל הנראה opticoat, בתוספת bsd לחיזוקים.

דיי מיציתי את עניין קניית החומרים/ערבובים/נסיונות/פרוייקטים למינהם.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין העירוב בין V7 לסונקס שעשית. אנסה אותו בקרוב על הרכב של הבן. (אבל יש עליו אופטיסיל)

תן דיווח/מסקנות מה קורה אחרי כמה חודשים. (כידוע לך חומרים נבדקים לאורך זמן)

לצערי הרכב הבא/חדש שלי רחוק כעת מפני שאת רוב כספי שרפתי על התחביב העיקרי שלי (אודיופיל)

ומדובר על הרבה כסף (בשקט רכב כמעט חדש ) אבל גם אותו זנחתי כרגע. (יש לי דברים דחופים/חשובים יותר כעת)

אבל אין לי ספק שאלך על ציפוי קבוע,למרות הימור מסוים ליישם ציפוי כזה ללא התנסות קודמת. (מאמין שאקח את הסיכון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין העירוב בין V7 לסונקס שעשית. אנסה אותו בקרוב על הרכב של הבן. (אבל יש עליו אופטיסיל)

תן דיווח/מסקנות מה קורה אחרי כמה חודשים. (כידוע לך חומרים נבדקים לאורך זמן)

לצערי הרכב הבא/חדש שלי רחוק כעת מפני שאת רוב כספי שרפתי על התחביב העיקרי שלי (אודיופיל)

ומדובר על הרבה כסף (בשקט רכב כמעט חדש ) אבל גם אותו זנחתי כרגע. (יש לי דברים דחופים/חשובים יותר כעת)

אבל אין לי ספק שאלך על ציפוי קבוע,למרות הימור מסוים ליישם ציפוי כזה ללא התנסות קודמת. (מאמין שאקח את הסיכון)

העירבוב שעשיתי הוא בין carpro reload לבין bsd.

אני פחות בעניין של העמידות במקרה הזה, נהנה מהתנהגות המים המשופרת ומהמראה, אבל מהשטיפה הבאה איישם שוב ואתן לחומר לשבת.

אעדכן מתי התנהגות המים משתנה.

לגבי יישום ציפוי, יש לי הרגשה שלא תתקשה בכך.

ולגבי האודיופיליה, מכיר את הנושא מקרוב/רחוק, בתקופת התיכון הייתי מנוי על what hi fi, ובערך פעם בחודש הייתי קופץ לפיוז לנשום קצת מערבולות אוויר שיוצאות מרמקולים.

מתגעגע מאוד לעולם היקר להחריד הזה.

מוזמן לספר לי בפרטי מה הסטאפ שלך כרגע :)

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שהתרגלתי ל-BSD אתה מביא לי פה שילובים חדשים לקנות ? :) מבחינת עמידות לדעתי לא יהיה שינוי משמעותי, אבל בהחלט מעניין לשמוע. הסונאקס מחזיק יותר מחודש והפסקתי לעקוב אחרי זה, פשוט יישמתי שוב. עשיתי גם "ניסוי" הזוי ביותר שאולי בהמשך אפרט עליו, שכלל סונאקס וכיור קרמי מצופה(לא אמייל) עם התנהגות מים מחפירה, ומה שהסונאקס עשה שם, ומה שהוא שרד שם זה מטורף (שמן רותח, מים במאה מעלות, שמנים שונים, וכמובן פיירי).

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לקנות כלום, החומר סתם היה זרוק לי בבית ולא היה לי שימוש ספציפי אליו.

אני משוכנע שההגנה תעלה בכמה רמות, בכל זאת ה-reload הוא ספריי סילנט לא פראייר בכלל.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העירבוב שעשיתי הוא בין carpro reload לבין bsd.

אני פחות בעניין של העמידות במקרה הזה, נהנה מהתנהגות המים המשופרת ומהמראה, אבל מהשטיפה הבאה איישם שוב ואתן לחומר לשבת.

אעדכן מתי התנהגות המים משתנה.

לגבי יישום ציפוי,

ולגבי האודיופיליה, מכיר את הנושא מקרוב/רחוק, בתקופת התיכון הייתי מנוי על what hi fi, ובערך פעם בחודש הייתי קופץ לפיוז לנשום קצת מערבולות אוויר שיוצאות מרמקולים.

מתגעגע מאוד לעולם היקר להחריד הזה.

מוזמן לספר לי בפרטי מה הסטאפ שלך כרגע :)

חשובה לי גם עמידות למרות שיישום סונקס בשיטת drying aid זה דבר קל ביותר.

אני יודע שזה מחזיק חודש לפחות -אני עובר פעם בשבועיים. (שטיפה כן, שטיפה לא)

התנהגות המים זה משהו שלא חוויתי ממנזרנה ולא מווקסים טובים אחרים. (בטח לא מאופטיסיל. איך אמרת פעם: מתנהג כמו סילינטים מהשורה הראשונה)

בעניין המיקס? נראה אולי אשחק עם זה מעט השבוע.

לגבי תחביב האודיופילה -אכן מדובר בהרבה כסף. ביקרתי הרבה פעמים בפיוז בגלגול הקודם

למרות ששם לא תמיד היה ציוד מתאים/לטעמי (הם מתמחים יותר בציוד ביניים) אבל היה להם בעבר חדר צדדי

בחנות הישנה (פונים לכיוון הבניין בצד שמאל) ממש חדר "אח"מים" עם ציוד קצה. חוויות שעברתי שם אני לא שוכח עד היום.

במיוחד סט -אפ ששמעתי בחדר ההוא שהיה מורכב מרמקולים בין הטובים של פרואק (נדמה לי D28ׂׂׂׂׂׂׂׂ)

היו ימים יפים שם.

היום יש ציוד מהשורה הראשונה בעולם ונגיש אצל יבואנים פרטיים שעובדים ברובם בבית.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשובה לי גם עמידות למרות שיישום סונקס בשיטת drying aid זה דבר קל ביותר.

אני יודע שזה מחזיק חודש לפחות -אני עובר פעם בשבועיים. (שטיפה כן, שטיפה לא)

התנהגות המים זה משהו שלא חוויתי ממנזרנה ולא מווקסים טובים אחרים. (בטח לא מאופטיסיל. איך אמרת פעם: מתנהג כמו סילינטים מהשורה הראשונה)

בעניין המיקס? נראה אולי אשחק עם זה מעט השבוע.

לגבי תחביב האודיופילה -אכן מדובר בהרבה כסף. ביקרתי הרבה פעמים בפיוז בגלגול הקודם

למרות ששם לא תמיד היה ציוד מתאים/לטעמי (הם מתמחים יותר בציוד ביניים) אבל היה להם בעבר חדר צדדי

בחנות הישנה (פונים לכיוון הבניין בצד שמאל) ממש חדר "אח"מים" עם ציוד קצה. חוויות שעברתי שם אני לא שוכח עד היום.

במיוחד סט -אפ ששמעתי בחדר ההוא שהיה מורכב מרמקולים בין הטובים של פרואק (נדמה לי D28ׂׂׂׂׂׂׂׂ)

היו ימים יפים שם.

היום יש ציוד מהשורה הראשונה בעולם ונגיש אצל יבואנים פרטיים שעובדים ברובם בבית.

זוכר את החדר!

מן בונקר/מחסן שמכיל בתוכו עולם ומלואו.

הם השמיעו לי שם רמקולים של חברה יפנית בשם אופרה, לא שמעתי עליה לפני זה, משהו מטמטם, זכור לי שהיה להם בנוסף רמקולי וינטג' חשמליים, שהמסגרת שלהם שטוחה והרמקולים עצמם ענקיים, משהו הזוי.

מגברים כוח מפגרים של קרל, כל מיני דברים שלא ממש נתקלתי בהם קודם (מדובר על 15 שנים אחורה).

בתקופה שאבי ביטון היה עובד שם, אם אתה הכרת אותו.

בכל מקרה, אם יש לך איזה דיטיילר נוסף בבית, ספריי סילנט, או מוצר דומה, יכול להיות נחמד לעשות טסט קטן ולבחון עירבוב של החומרים.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...