Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד רכבים לעם הפשוט: סנוניות ראשונות של המותג "דאצ'יה".

omar87
שימו לב! השרשור הזה בן 3029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מטורפות - לא.

אבל כנס ליוטיוב, אתה תופתע.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שום דבר מטורף, שום דבר מלהיב.

הדאסטר לא מציע שום דבר חדש - פלטפורמה, מנוע, גיר - כולם מוכרים. הנעה כפולה למי שיבחר בכך, גם מערכת וותיקה מבית ניסאן. העיצוב שמרני. סידור הפנים אמור להיות מרווח, אבל בלי פטנטים יחודיים. האבזור דל.

יכולת שטח לא רעה (גם בגרסת 2WD) היא בונוס. כך גם צריכת דלק שאמורה להיות הטובה בקטגוריה (בגרסת דיזל 2WD).

הבשורה העיקרית צריכה להיות המחיר והאמינות. למעשה אין לרכב הזה שום זכות קיום בלי תג מחיר מספיק נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לידיעת הגולש NINJMNKY -

דאצ'יה דאסטר טנדר הוא לא חלום. מסתבר שאחת מחברות הגז והנפט הגדולות באזור הזמינה 500 יחידות של הדבר הזה כי היא העדיפה לרכוש רכבים מתוצרת מקומית ולא לייבא רכבים ממדינה זרה. איפה הרומנים ואיפה צה"ל שלנו, שמעדיף לקנות לנד-רוברים במקום סופות ישראליות.

אגב, השמועה אומרה ש-100 רכבי סנדרו ראשונים נחתו לאחרונה בנמל אשדוד.

http://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/1824/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA/%D7%93%D7%90%D7%A6%27%D7%99%D7%94-%D7%93%D7%90%D7%A1%D7%98%D7%A8--%D7%91%D7%92%D7%A8%D7%A1%D7%AA-%D7%98%D7%A0%D7%93%D7%A8-%D7%91%D7%A2%D7%A8%D7%9A

%D7%93%D7%90%D7%A6%27%D7%99%D7%94-%D7%93%D7%90%D7%A1%D7%98%D7%A8-%D7%98%D7%A0%D7%93%D7%A8-6.jpg

%D7%93%D7%90%D7%A6%27%D7%99%D7%94-%D7%93%D7%90%D7%A1%D7%98%D7%A8-%D7%98%D7%A0%D7%93%D7%A8-3.jpg

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטנדר לא כל כך עניין אותי, אבל הסאנדרו והדאסטר כן.

יש לו"ז? מידע פנימי?

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדור הקודם של הלוגאן היה להם גם גרסת טנדר, מעניין למה בדור החדש כבר אין.

dacia-logan-pick-up.jpg

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שעובד על הרכבים החדשים בקרסו.

הם בודקים הכול ברכבים, מעדכנים מחשבים, מקבלים אישורים ממשרד התחבורה...

יש להם הרבה עבודה להכניס את דאצ'יה.

קרסו בכלל הולכים להתקיף אותנו בשנה הקרובה, יש להם עוד דגמים חדשים של ניסן ורנו שהם מכניסים לארץ בקרוב.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר בקרסו עסקינן, מישהו יודע למה הנוט החדשה עדין מתעכבת?

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שעובד על הרכבים החדשים בקרסו.

הם בודקים הכול ברכבים, מעדכנים מחשבים, מקבלים אישורים ממשרד התחבורה...

יש להם הרבה עבודה להכניס את דאצ'יה.

קרסו בכלל הולכים להתקיף אותנו בשנה הקרובה, יש להם עוד דגמים חדשים של ניסן ורנו שהם מכניסים לארץ בקרוב.

אתה יכול לספר או שזה סוד?

אני יודע על מחליפה של הטידה, משפחתית חדשה.

יש שמועות סותרות לגביי הטווינגו.

ידוע לך משהו לגבי קליאו דיזל?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא מספר לי הכול.

טווינגו שלחו מישהו ללמוד אבל לא יודעים אם מביאים

דאצ'יות בכמויות, מתחילים בדאסטר.

מחליפים לכול עובדי החברה את רכב החברה לדאצ'יה

ניסן פולסר, נוט, שנמצאת כבר אצלם בבדיקות....

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להתחיל בציון שיש לי שתי בעיות קלות, הראשונה היא שאני אוהב לתכנן דברים מראש והשניה היא שאני אוהב לקרוא המון לפני כל צעד בחיים.

לאחרונה יצא לי לחשוב מה יקרה שיהיו שתי ילדים וכיצד נצליח להסתדר עם הפיאסטה הידנית הנוכחית שלנו, הכסא בטיחות תופס לא מעט מרחב ואני לא רואה מצב ששתי כסאות בטיחות כאשר אחד מהם נגד כיוון הנסיעה יכולים להסתדר בסופר מיני, במיוחד עם אבא גדול ממדים כמוני.

אז עם התובנות שלי על עצמי ועל המציאות התחלתי לבדוק איזה אופציות יש לשוק להציע, כאשר הדרישות הם מקום ל2 מבוגרים ו2 ילדים, גיר ידני לחסכון בעלויות קנייה ואחזקה, אמינות ככל הניתן וסך הכל חבילה בסיסית שפשוט תספק מרווח גדול יותר.

החיפושים הראו לי שהאופציות די מוגבלות, הפוקוס הידנית, i30 ידנית, יטי ידנית וקשקאי ידנית, לא נראה לעין שיש אופציות נוספות. ואז השרשור הזה קפץ לי לעין, ונזכרתי בטיול האחרון ברומניה כאשר דאצ׳יה על כל דגמיה היא חלק ארי בנוף המוטורי והדאסטר היא הרכב העיקרי של רוב האנשים שגרים בכפרים.

בדאסטר כבר נתקלתי לא פעם בירושלים עם מספר זר, היא משמשת תחליף זול ללא מעט ארגונים בינ״ל שהשתמשמו בעיקר ברכבי לנד רובר וכדומה כרכב עיקרי.

ניסיתי לעשות קצת חישובים עם עצמי, מנוע דיזל המוצלח והמוכר של רנו שמקבל תשבוחות הן בפלואנס והן במגאן סטיישן, תיבת הילוכים ידנית שעונה לדרישה הבסיסית שלנו, רכב שמשתמש בפלטפורמה של הקשקאי ועקב מרווח גלגלים אף מרווח ממנו, ומחיר של 15,000 פאונד באנגליה.

לשם השוואה ב15,000 פאונד באנגליה ניתן לרכוש סוזוקי סוויפט אוטומטית כזו שעולה רק 105,000 ש״ח בישראל.

אני חושב שאם בקרסו יהיו חכמים ולא חמדנים, ויצליח למצב את הדאסטר גומעת הסולר סביב 100-105 לפני הנחות חבר/ימי מכירות וכדומה, אני כמו עוד לא מעט אנשים נזכה לקבל אלטרנטיבה משפחתית, ידנית שאולי גם תאפשר לי לקחת את הילדים לטיול מחוץ לכביש בלי לפחד על האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כבר תאריך השקה בארץ ?

עם הכמות של המתעניינים אפשר כבר לעשות קנייה קבוצתית.

האם ידוע כבר איזה תיבות הילוכים +יגיעו? כי קראתי שלדיזל 4x4 אין תיבה אוטומטית אלה רק 6 הילוכים ידנית. לפי כמה מאמרים ברוסיה יש בעיות בתיבה בגלל בעיות הרכבה וחוסר שמן מהמפעל.

HU- clarion 785 l COMP- hertz hsk165 l

AMP-audison lrx4.5 l SUB- Sharp 7000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוסיה יש בעיות הרכבה נקודה. לעולם לא יוצאים ממפעל VAZ שני רכבים זהים, אצל כל אחד משהו אחר דפוק עד לרמה שפשוט לא מדביקים דיפונים\פנסים למקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו קצת יורדים פה מהנושא אבל תראה את הסרטון הזה: (ככה יוצאת Niva חדשה מהמפעל, מדהים)

https://www.youtube.com/watch?v=lKSMmZdxaM0

10:55 דלת לא יושבת במקום

11:17 פנס בלימה אחורי פשוט יושב "על חוט", לא מודבק כלל

אם יש לך סבלנות (ואתה מבין רוסית) תראה את כל הסרט, תבין מה זה איכות הרכבה רוסית.

מה שאני מנסה להגיד - כל ה"באגים" המוזרים האלה שאתה קורא עליהם ברוסיה הם בלעדיים לאזור הזה, אין מה לחשוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...