Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי GT3000

מקלארן F1
שימו לב! השרשור הזה בן 5275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כבר הרבה זמן מחפש את הביצועים של המיצובישי GT3000 האוטומטית...חיפשתי פה בפורום ובגוגל

מה שידוע לי זה:

כ"ס: בערך 225

תיבה: אוטומטית 4 הילוכים

הנעה: קדמית

מנוע :3000 (מן הסתם)

ביצועים 0-100: ??

מומנט: ??

עם מישהו יוכל לומר לי את הביצועים (מה שמסומן ב-??) אני ישמח מאוד!

יונתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו?

שני פרטים כאלו שוליים אתה צריך, ובשביל זה אתה פותח שרשור?

מילא היית שואל דברים שהם תחושות של אנשים, כמו איך הרכב מרגיש בכביש, התנהגות שלו מהנה או לא וכד', אבל אתה שואל שאלות שהן נתונים יבשים באינטרנט.

www.carfolio.com

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא שואל נתונים אחרים...כי בוא נראה:אולי אחוז אחד מכל החברים בפורום הזה נהגו על האוטו!!

זה כמו שבחור שאל על סליקה אחת...ומישהו העיר לו שאין פה אף אחד שיש לו סליקה!

ברור שהייתי רוצה לדעתם נתונים כאלה..אבל אני לא בטוח שיש למישהו משהו לספר!

אז בבקשה עם למישהו יש לספר לי על האוטו אני ישמח לשמוע

ובקשר לנתונים אני לא מצאתי באינטרנט את הנתונים שלה!

יונתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב

מנוע 3000 טורבו כפול ע"ע twin turbo , היגוי בגלגלים אחורים עד 10 מעלות לכל צד אאל"ט , ספויילר אחורי מתרומם אוטומטית סטייל פורשה , צליל אגזוז משתנה בלחיצת כפתור ועוד ועוד ועוד דברים רבים וטובים .

לפי דעתי זה הרכב הכי טוב שיצרה מיצובישי

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב

מנוע 3000 טורבו כפול ע"ע twin turbo , היגוי בגלגלים אחורים עד 10 מעלות לכל צד אאל"ט , ספויילר אחורי מתרומם אוטומטית סטייל פורשה , צליל אגזוז משתנה בלחיצת כפתור ועוד ועוד ועוד דברים רבים וטובים .

לפי דעתי זה הרכב הכי טוב שיצרה מיצובישי

אני חולק עליך:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=50173&highlight=EVO

:wink:

(חוץ מזה שהיא אוטומטית - פיכס :razz:)

וואלק אתתתתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולק עליך:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=50173&highlight=EVO

:wink:

(חוץ מזה שהיא אוטומטית - פיכס :razz:)

זה לא מיצובישי.

"ראלי ארט" אחראים לבהמה הזו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

יש לי מיצובישי gt3000 ואני מחפש מישהו שיש לו רכב כזה או מישהו שיש לו מוסך שהתעסק ברכב כזה זה דבר ראשון ודבר שני אני מחפש קוהיל לרכב הזה ... אני מבקש כל מי שיודיע משהו או כל מי שיכול לעזור לי שיתקשר אלי למספר 0523062966 או שישלח לי מיל ל [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מיצובישי gt3000 ואני מחפש מישהו שיש לו רכב כזה או מישהו שיש לו מוסך שהתעסק ברכב כזה זה דבר ראשון ודבר שני אני מחפש קוהיל לרכב הזה ... אני מבקש כל מי שיודיע משהו או כל מי שיכול לעזור לי שיתקשר אלי למספר 0523062966 או שישלח לי מיל ל [email protected]

שלחתי לך מייל בנושא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מאזור כרמיאל ושהיא שחורה (לא ידוע לי על אחת אחרת).

זו ממש מצווה להחזיר אותה למצב טוב, כי אם זו ה3000GT שאני מכיר, היא לא נשמעת ממש טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברק מרדיו השרון הוא בעלים של 3000GT VR-4 משופרת שהיתה של אריק

אריק השקיע על האוטו הרבה ושום דבר ברכב לא נשאר מקורי (כסאות ספארקו, ג'אנטים OZ מתלים ובולמים CoilOver TEIN משתנים ע"י בקרה נפרדת לסרן הקידמי והאחורי וכ'ו...)

הרכב פשוט מטורף.

IMG_8272.jpg

S2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מאזור כרמיאל ושהיא שחורה (לא ידוע לי על אחת אחרת).

זו ממש מצווה להחזיר אותה למצב טוב, כי אם זו ה3000GT שאני מכיר, היא לא נשמעת ממש טוב.

נכון זה אותו רכב , לפני שהגיע אלי הוא היה מאוד מוזנח , אבל אני עכשיו התחלתי לסדר אותו ואני אחזיר אותו יותר טוב ממה שהיה ואחזיר לו כל החלקים המקוריים שלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...