Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ישום החומר גל מבריק צמיגים של מגווריאס

שימו לב! השרשור הזה בן 3644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מומלץ בחום האפליקטור הזה :

http://www.autostore.co.il/%D7%90%D7%A4%D7%9C%D7%99%D7%A7%D7%98%D7%95%D7%A8-%D7%9C%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%92%D7%99%D7%9D-Chemical-Guys-Tire-Dressing.html

לפני שאתה מיישם את החומר, תנקה טוב טוב את הצמיג עם APC .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספוג נוח,אני קניתי ספוג רגיל בכמה שקלים וחתכתי לבד.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'ל ממש שומני, חבל ליישם עם פד ואז לדאוג לשטוף אותו כל פעם. חבילת 12 פדים תעלה לך 5.5 שקלים.

השתמש והשלך לפח. יישום אחת לחודש ואתה מסודר לשנה. במחיר הפד ה"ייעודי" תקנה 48 פדים "חד פעמיים".

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד עם פדים מהסוג הזה שרכשתי בזמנו מארה"ב כ5 יח' ב10$.

לעולם לא מנקה אותם כי זה פשוט בזבוז זמן.

עובד גם עם הג'ל וגם עם התרסיס ובנתיים הפדים מחזיקים יפה - בין חצי שנה לשנה לפד , תלוי בכמות השימושים.

אני מרוצה מאוד, מדובר בפד די גס/אגרסיבי ולכן הוא לא יתפורר בקלות.

בסיום השימוש מכניס לשקית אטומה עד ליישום הבא.

2014-05-16 20.49.57.jpg

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההמלצות במקרה הזמנתי את ה 12 פדים ב5.5 ש"ח כמה ימים לפני שקניתי את החומר .

ואני גם ינסה את האופציה של לחתוך חתיכת ספוג עד שיגיעו הפדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסתטיקה נטו.

החלק בצמיג שבא במגע עם החומר זה החלק שלא בא במגע עם הכביש, הדופן/כתף.

אותו אנחנו מצפים ו"מייפים".

החלק שכן איכפת לנו ממנו, מן הסתם, זה הסוליה, שבה לא נוגעים מטעמי בטיחות.

אישית, אני ממש לא חושב שהחומרים שאנו מורחים על הדופן (כן, כולל החומרים מבוססי המים עם מסנני ה uv) באמת תורמים לשמירה של הדופן.

צמיגים עשויים מחומרים עמידים ביותר, הם לא באמת צריכים שום תוספת הגנה כזאת או אחרת ולדעתי אין שום ערך מוסף במריחת ציפויים, חוץ מההיבט האסטתי.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהסוליה חשובה, אך הדופן מתייבש ונסדק עם הזמן בגלל השמש (ובארצנו החמה בד"כ אפילו לפני שחיקת הסוליה).

אני אישית מאז ומתמיד מורח חומר הגנה על דופן הצמיג - היה לי גם פעם שהצמיגים החזיקו לי 6 שנים על הכביש ללא סדקים בדופן (DUNLOP).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפופו הסביר את זה הכי נכון,החומר לא באמת מגן על הצמיג אלא רק נותן לו ברק יפה וזהו.זה כמו לשים קרם ידיים,זה לא באמת ממלא סדקים בעור אבל ההרגשה נעימה

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בקרמים עסקינן, כדאי לקרוא את הכתבה הבאה מ YNET בנוגע במקדמי הגנה מהשמש:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4082741,00.html

ולענייננו: אני לא מאמין בתכשירים הללו שיגנו על הצמיג ואני אסביר למה:

הגומי נפגע מהרגע שהוא יוצא מהמפעל מגז האוזון ולכן יש לו תאריך תפוגה שאפילו אם הוא יהיה במרתף חשוך - כל עוד הוא בא במגע עם האויר ישנו תהליך של הזדקנות לצמיג. אז אני לא רואה לנכון להשקיע מאות ואפילו עשרות אלפי שקלים בתכשירים בשביל כביכול להאריך את חיי הצמיג.

חוץ מיזה שאת הסולייה אסור למרוח וגם היא חשופה לנזקים והתייבשות.

לדעתי, את הכסף שתשימו על חומרי הגנה לצמיגים תחסכו בצד ותקנו בזה צמיגים איכותיים יותר (או לחילופין, תקנו מוצרי דיטיילינג איכותיים יותר לצבע הרכב ;) ).

אני אישית מחליף צמיגים כל שנתיים-שלוש לצמיגים איכותיים ולא מתפשר אפילו אם הצמיגים עדיין "בעלי בשר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרם לא ממלא סדקים - גם מסנן קרינה לים מיותר?

יש כאלה שנשבעים שכן.

בכל מקרה לא נכנסתי לעובי הקורה ולא בדקתי את העניין מדעית, אשאיר את זה למי שממש משעמם לו.

מבדיקה ויזואלית של הצמיגים שלי לעומת צמיגים אחרים של רכבי המשפחה, אין שום הבדל (כשהצמיג נקי לחלוטין) במצב הגומי בדפנות, עם מריחת חומר (נניח על רכבי), או ללא (נניח על רכבו של אחי/אבי/אחותי/גיסי/דודה של סבתא שלי).

בגדול, ממש אשמח לדעת שאני טועה וכן ישנה הגנה שכן מונעת מהדופן להתייבש, כי אחרי הכל גם אני משתמש בג'ל/ספרי המדובר, אבל מהניסיון שלי בשני הסטים של הצמיגים שהיו לי, אל מול צמיגים של רכבים אחרים, המצב דומה לחלוטין.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הזדקנות גומי - זה באמת מעניין - הגלגל ספייר של האסקורט שלי נמצא במחסן (משנת 92) - מעניין מה מצבו.

אני אקפוץ לשם מאוחר יותר ואבדוק.

אני לא משקיע יותר מידי בתכשירים לצמיגים ובקבוק ג'ל מחזיק אצלי מספר שנים- אני לא מיישם כדי להגן על הצמיג אך אני מאמין שהוא כן מגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...